دانشمندان پرده سوخت فسیلی-رایگان پیشرانش جت است که با استفاده از مایکروویو هوا محیط

مارس 6 (UPI) — مهندسین در چین توسعه داده اند یک سوخت فسیلی-رایگان پیشرانش جت طراحی نمونه اولیه است که با استفاده از مایکروویو هوا محیط. اگر دانشمندان می توانید کشف کردن یک راه به نوبه خود طراحی خود را به یک کار موتور فن آوری می تواند به طور چشمگیری کوچک شدن کربن از صنعت حمل و نقل.

این تیم از محققان در توصیف خود را در طراحی نمونه اولیه این هفته در مجله AIP Advances.

“انگیزه کار ما این است که برای کمک به حل گرمایش جهانی مشکلات با توجه به انسان استفاده از سوخت های فسیلی در موتورهای احتراق به قدرت ماشین آلات مانند ماشین ها و هواپیماها” نویسنده مطالعه جو تانگ استاد در دانشگاه ووهان در چین گفت: در انتشار اخبار. “وجود دارد بدون نیاز به سوخت های فسیلی با ما طراحی و بنابراین وجود دارد هیچ انتشار کربن به علت اثرات گلخانه ای و گرمایش جهانی است.”

پلاسما یک میکس از یون های است که حالت چهارم ماده است. پلاسما را می توان در رعد و برق پیچ و مهره و بر روی سطح خورشید, اما آن را نیز می توان تولید در سطح زمین است. نمونه جدید تولید پلاسما با فشرده سازی هوا تحت فشار بالا و در معرض هوا به مایکروویو که تبدیل به یون تحت فشار جریان هوا.

این اولین بار نیست دانشمندان نشان داده اند thruster موتور نمونه سوخت مایکروویو هوا محیط. Nasa’s Dawn کاوشگر فضایی با استفاده از یک مفهوم مشابه اما آژانس فضایی موتور متکی زنون پلاسما. در فضای بیرونی زنون پلاسما فقط خوب کار خواهد کرد اما در زمین زنون یون قادر به غلبه بر اصطکاک برای رسیدن به پیشرانش جت سرعت.

طراحی جدید تنها متکی به بالا و درجه حرارت بالا درمان فشار همراه با تزریق هوا و برق — ویژه گاز است.

نمونه جدید طراحی با استفاده از مایکروویو برای تبدیل به یون هوای فشرده و ایجاد رانش جت مانند. عکس جو تانگ و Jun Li

نمونه طراحی ویژگی های نازک کوارتز لوله که از طریق آن فشار هوا است تحت فشار قرار دادند قبل از اینکه تبدیل به یک پلاسما جت با مایکروویو محفظه یونیزاسیون. شبیه سازی نشان داد مینیاتوری thruster می تواند یک تا دو پوند توپ بیش از یک اینچ-لوله بلند — مقیاس های ارزی از thrusting فشار تولید شده توسط یک تجاری هواپیما و موتور جت.

در حال حاضر این تیم از مهندسان در حال کار برای بهبود این تکنولوژی بهره وری. حرکت رو به جلو محققان به طرح ساخته شده و تست واقعی زندگی واقعی پیشرانه با قدرت بالا مایکروویو منابع. این تکنولوژی می تواند در نهایت به مقیاس به اندازه کامل جت.

“نتایج ما نشان داد که مانند یک موتور جت بر اساس مایکروویو هوا پلاسما می تواند به طور بالقوه یک جایگزین مناسب برای متعارف سوخت فسیلی موتور جت” تانگ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de