اسکات ایستوود co-ستاره دار با جانبازان از پایگاه’

لس آنجلس, جولای 3 (بی بی سی) — سربازان ارتش ایالات متحده در مبارزه با پاسگاه Keating در افغانستان مبارزه مرگبار حمله صدها نفر از نیروهای طالبان در اکتبر. 3, 2009. این پایگاهبر اساس خبری سی ان ان لنگر جیک Tapper کتاب می گوید داستان خود را با برخی از سربازان که جان سالم به در برد 2009 در فیلم ظاهر می شود.

اسکات ایستوود ستاره به عنوان گروهبان دوم ، Clint Romesha که جان سالم به در نبرد و دریافت کنگره مدال افتخار. ایستوود صحبت با Romesha در گوشی قبل از به تصویر کشیدن او.

تبلیغات

“او بسیار فروتن مرد” ایستوود گفت آپی در یک مصاحبه تلفنی. “قهرمانی استثنایی بود از تعداد زیادی از مردم در آن روز. من فکر می کنم که بزرگ غذای آماده.”

Romesha کار نمی کند در این پاسگاه را به طور مستقیم. او در حال توسعه در یک فیلم اقتباسی از کتاب قرمز جوخهدر مورد همان حادثه است. سربازان Ty کارتر هنک هیوز, Chris قرطبه و Daniel Rodriguez نظر می رسد در این فیلم است.

“وجود دارد که احساسات آمد که بسیار واقعی و بسیار خام” ایستوود گفت.

رودریگز در بازی خود را. او همچنین تا به حال به از نو خلق لحظات غم انگیز از نبرد مانند مرگ و میر ناشی از سربازان همکار خود.

“او آن را از نظر بالینی و خونسردی و بدون هیاهو” مدیر Rod Lurie گفت آپی از طریق تلفن. “من فکر می کنم مثل یک سرباز خوب او تصمیم گرفت به سقوط از هم جدا و کمی بعد از آن.”

لوری گفت: رودریگز نیز توصیه ایستوود چگونه Romesha انجام شده خود را در طول نبرد.

پایگاه رزمی Keating بود که در یک نقطه ضعف شديد. آن را در پایین کش کوه های پیشرو در نظامی برای اشاره به آن به عنوان “اردوگاه کاستر” پس از ژنرال آرمسترانگ کاستر تاریخ و زمان آخرین پایه در Little Bighorn. زمانی که طالبان با حمله Oct. 3 نام مستعار ثابت غم انگیز دقیق است.

تبلیغات

این فیلم دوباره به پاسگاه در یک معدن در بلغارستان. جلوه های بصری هنرمندان پر شده در کوه که در آن چشم انداز از بلغارستان را کاملا مطابقت افغانستان است.

رودریگز, کارتر, Cordova و هیوز توصیه Lurie بازیگران و خدمه به از نو خلق لحظات از نبرد با دقت. ایستوود به خاطر بازآفرینی تلاش نجات از کارکنان Sgt. جاستین Gallegos (یعقوب Scipio). Romesha حال صحبت با او قبلا در مورد واقعی Gallegos.

“وجود دارد یک توالی خاص در این فیلم که در آن کلینت Romesha در برخی از [rocket-propelled grenade] آتش” ایستوود گفت. “این نوع از یک نقطه محوری چون جاستین Gallegos به دام افتاده بود در آن لحظه بود و او واقعا تلاش به غیر روحانی کردن برخی از سرکوب آتش است.”

کارتر بود دست در با Caleb Landry Jones, که بازی او لوری گفت. متخصص گروهبان دستور بازیگر که دست به باز کردن خودرو با درب و نحوه تنفس زمانی که او زد. زمانی که جونز از دست می دهد و نفس خود را در حال اجرا از طریق پایگاه این است که دقیقا چگونه واقعی کارتر واکنش نشان داد.

لوری با نزدیک شدن ایستوود به نقش Romesha. ایستوود گفت: او گفت در ابتدا به یکی دیگر از, نظامی, فیلم, داشتن ظاهر شد و در جنگ جهانی دوم درام پرچم های پدران ما و خشم. زمانی که او آموخته تاریخ Keating پاسگاه او موافقت کرد به بازی Romesha.

“ماشین جنگی خواهد مردم را در این تاکتیکی وضعیت وحشتناک,” ایستوود گفت. “آنچه از آن بیرون آمد واقعا این اعمال قهرمانی. من فقط شیفته روزمره مردم به انجام کارهای فوق العاده ای تحت شرایط فوق العاده.”

پرچم بود ایستوود در فیلم اول نقش و پدرش کلینت ایستوود کارگردانی آن است. داشتن جعلی حرفه خود را با نقش Texas Chainsaw 3D, طولانی ترین سواری, اسنودن, خودکشی تیم ملی و سرنوشت خشمگینتاریخ ایستوود گفت: آن را در حال تبدیل شدن بیشتر به طور منظم است که مدیران پیشنهاد او نقش آشکار است.

تبلیغات

اما اسکات ایستوود هنوز هم از آن استقبال استماع. او آن را می بیند به عنوان یک فرصت برای اثبات خودش.

“هنوز هم وجود دارد فیلم های بزرگ وجود دارد و باور نکردنی مدیران من می خواهم برای کار با و را صفر تردیدی تستها و خواندن برای” Eastwood گفت. “در واقع من به دنبال آن است.”

قبل از فرود اولین فیلم ایستوود مورد مطالعه اقدام در سانتا مونیکا کالج شهر و لری ماس اقدام استودیو در 2000-2001.

“شما همچنین یاد بگیرند که در این کار بیش از حد” ایستوود گفت. “من فکر می کنم آن را ترکیبی از همه چیز است.”

سرپرست اجرا می شود در Eastwood خانواده فراتر از فقط پدر و مادر. بسیاری از ایستوود خواهر و برادر هم هستند بازیگرانی مانند آلیسون و فرانسیسکا. او می گوید: Eastwoods تمایل به نگه داشتن کار و زندگی خانوادگی از هم جدا کنید.

“[ما] لازم نیست که مکالمات طولانی در مورد بازیگری” ایستوود گفت. “ما فقط در خارج وجود دارد و آن را انجام دهند و برخی از فیلم. اگر شما مبارک انجام می دهند که در حفظ و انجام آن است. اگر شما هستید نه چیز دیگری.”

پایگاه باز می شود در تئاتر و تصویری بر روی تقاضا جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>