SCOTUS تایید تهمت نیست بالاتر از قانون مترقی گروه پاسخ

واشنگتن – امروز دیوان عالی کشور صادر شده و تصمیم خود را در دو مورد مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی تهمت v. ونس و تهمت v. Ncmec. در 15 آوریل سال 2017 بیش از 125,000 افراد شرکت کننده در مالیات مارس در 30 شهرستانها در سراسر کشور به تقاضا مغلوب ساختن پیشی جستن انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را و شفاف با مردم آمریکا در مورد مالی و گیرایی.

در پاسخ به امروز تصمیمات مالیاتی در ماه مارس Maura پنجم و ایستادن در امریکا Sean Eldridge منتشر شد بیانیه مشترک ذیل به نمایندگی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها بسیج برای برگزاری تهمت پاسخگو:

“امروز احکام روشن است که هیچ کس—حتی رئیس جمهور ایالات متحده—بالاتر از قانون است. دیوان عالی کشور در حال حاضر به تایید آنچه که مردم آمریکا شده است اعلام کرد برای سه سال: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند فرار نظارت و او مدیون ملت حقیقت را در مورد مالی خود كرده است ،

“کنگره و جنایی محققان باید در ادامه کار به اطمینان حاصل شود که عمومی می شود پاسخ به سوالات تهمت حاضر را در مورد امور مالی خود را.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست دهه سابقه با امتناع از انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را پس از قول چند بار در طول ریاست جمهوری خود را به نامزدی که او را, و او در حال حاضر صرف سال بهره ریاست جمهوری و مسدود کردن هر تلاش برای نگه داشتن او پاسخگو برای خود تضاد منافع است.

“مردم آمریکا شایسته حقیقت آنها سزاوار شفافیت آنها سزاوار پاسخگویی—و آنها آن را سزاوار است در حال حاضر.”

برای سه سال ایستادگی امریکا و مالیات مارس با هم کار کرده اند به زور انتشار مغلوب ساختن پیشی جستن, اظهارنامه مالیاتی از برگزاری راهپیمایی در سراسر کشور به اعمال فشار کنگره محققان برای درخواست آزادی آنها.

هر دو سازمان متعهد به ادامه مبارزه برای آزادی مغلوب ساختن پیشی جستن مالیات و قانون مانند H. R. 1 که نیاز به هر نامزد برای رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور به عموم انتشار مالی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>