SCOTUS ادامه IF برای محافظت از صدها نفر از هزاران نفر از مهاجران

واشنگتن – امروز, دیوان عالی ایالات متحده حکم به اجازه اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه به ادامه. این دادگاه نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به خاتمه دادن به برنامه “خودسرانه و هوس باز” تحت قانون مراحل اداری و موفق به در نظر گرفتن مشکلات به DACA گیرندگان. حکم اجازه می دهد تا IF گیرندگان به ادامه دریافت این حمایت ها و مزایای این برنامه است.

نماز نقطه اوج یک سال نبرد قانونی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سپتامبر 2017 منظور پایان دادن به حمایت نزدیک به 800,000 IF گیرندگان. پرونده های حقوقی به چالش کشیدن این تصمیم منجر به دادگاه فدرال دستور دولت به ادامه از سرگیری IF موارد از کسانی که ثبت نام در این برنامه در حالی که پرونده های حقوقی در انتظار بودند. امروز رد اعتبار ختم منظور اجازه خواهد داد که این مهم برنامه به ادامه.

گفت: ورونیکا گارسیا, پروژه های خاص وکیل در مهاجر حقوقی مرکز منابع:

“امروز حکم دادگاه عالی اجازه می دهد تا ادامه DACA برنامه یک پیروزی برای این کشور آن را به عنوان افتخارات وعده ساخته شده برای محافظت از صدها نفر از هزاران نفر از مهاجران که ایالات متحده در صفحه اصلی.

“هنوز هم نیاز به نه تنها افتخار بلکه تحقق آن وعده باقی مانده است. آن است که فراتر از زمان به صورت دائمی راه حل قانونی برای DACA گیرندگان TPS دارندگان و دیگر مهاجران در خطر اخراج.

“علاوه بر این به عنوان ما همچنان به مبارزه با این دولت ضد مهاجر دستور کار ما ایستاده در شرکت همبستگی با جوامع که در حال مبارزه برای زندگی خود و خواستار dismantlement از عمیقا ریشه سیستم ضد سیاه نژادپرستی و سفید برتری در این کشور است. ما می دانیم که مبارزه برای عدالت و شمول و فرصت به طور جدایی ناپذیری مرتبط است و ما متعهد به درمان آنها را به عنوان چنین است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

گفت: Katharine جین, مدیر اجرایی, در مهاجران افزایش:

“ما هیجان زده توسط دیوان عالی کشور تصمیم به اجازه ادامه DACA برنامه که اجازه خواهد داد که برای یک مطلب خاص آینده در آمریکا را برای صدها هزار نفر از مهاجران است. این پیروزی ساخته شده ممکن است به دلیل شجاع سازماندهی هزاران نفر از مستند نشده جوانان در سراسر کشور ساخته شده است که قابل مشاهده تاثیر مثبت که DACA تا به حال در ما کل کشور است. ما به آنها تبریک می گویم و جشن گرفتن این پیروزی با آنها است.

در حالی که این تصمیم است که قطعا یک پیروزی IF هرگز برای یک راه حل دراز مدت و اکثریت مستند نشده جوانان امروز هستند واجد شرایط برای حمایت و فرصت های فراهم شده توسط برنامه DACA. ما مصرانه از کنگره به تصویب اصلاح قانون مهاجرت را قادر خواهد ساخت که مستند نشده جوانان و خانواده خود را به رشد در ایالات متحده است.”

برای مصاحبه با مهاجر مرکز منابع حقوقی, لطفا تماس با آریانا در روسالس [email protected] برای ادامه اطلاعات و به روز رسانی بازدید ilrc.org/daca.

برای مصاحبه با مهاجران رو به افزایش و مستند نشده افراد (هر دو با و بدون IF) لطفا تماس بگیرید Katharine جین در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de