Scuzzy کلاهبردار آزاد Scuzzy کلاهبردار

roger-stone-jm-1039_7f504319373e98545543

رئیس جمعیت دوباره اعتصاب: در یکی دیگر از gobsmackingly رشوه خوار اما کاملا تعجب آور حرکت تهمت فقط تبدیل – حتی بهتر از عفو! – حکم دیرین مرید و نیکسون fanboy راجر سنگ چرا که حتی اگر سنگ محکوم شد توسط یک هیئت منصفه در هفت فقره از دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری انسداد و در غیر این صورت پوشش روسی تداخل آنچه واقعا مهم است این است که او می داند که در آن بدن هستند و coyly اشاره او ممکن است نشت. جمعه شب ترسناک نشان می دهد پس از سنگ بود که برنامه ریزی شده برای شروع خدمت به 40 ماه حبس در چند روز گفت: “ان بی سی نیوز که تهمت می دانستم که “من تحت فشار زیادی را بر او روشن – آن را کاسته وضعیت من بطور قابل توجهی” اما هی کلاهبرداران از پر. سنگ اضافه شده قابل توجه ویژگی های خود را از سفارش: او گفت که او نمی خواهید کرد که به معنی گناه است اما یک تخفیف حکم او. پرسش و شما باید دریافت حداقل اگر شما نمی گویند که عرق حقیقت گفتن سرهنگ سرهنگ Vindman.

“در نور فاحش حقایق و شرایط اطراف خود را ناعادلانه محاکمه بازداشت و محاکمه رئیس جمهور تعیین کرده است به رفت و آمد خود را از جمله” پرس باربی Kayleigh McEnany intoned در یک درهم بیانیه. “راجر سنگ در حال حاضر به شدت رنج می برد” گرچه بر et al در حال حاضر tinkered با این مورد و سنگ نیست در واقع خدمت به یک روز یا حتی تا به حال به از دست دادن چین در حال foppish خورد ، بیشتر پر حرف از سنگ وکیل: “آقای سنگ فوق العاده مفتخر است که رئیس جمهور تهمت استفاده می شود بسیار جذاب و منحصر به فرد قدرت تحت قانون اساسی ایالات متحده برای این عمل از رحمت است.” عالی ؟ واقعا ؟ موجودات بودند مناسب وحشت: “سوم. جهان است. کشور…تهمت را رها کرده است حکومت قانون…بیشتر است. فاسد است. تا کنون….این است که یک دموکراسی; آن را به یک سندیکای جرم و جنایت…“اگر کشور نیاز به هر گونه شواهد بیشتری جمعه تایید کرد بزرگترین تهدید برای جمهوری است که رئیس جمهور خود را.” همچنین: رای.

اما شما که فلسفه ننگ و انتقاد همه ترس
دفن کهنه و عمیق در چهره شما
در حال حاضر زمان برای شما اشک

باب زیمرمن

roger_young_15283893_web1_m-trumpstone-e

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>