سی ورلد مشتریان شکایت اپراتور برای جمع آوری هزینه ها در حالی که بسته

مارس 16 (سلامت) — SeawWorld دارندگان پاس شکایت کرد این پارک بیش از هزینه ماهیانه مجموعه, در حالی که آن را بسته است با توجه به COVID-19.

وکلا واصل کلاس اقدام شکایت هفته گذشته در سن دیگو دادگاه فدرال از طرف سالانه تصویب دارنده لیزا Kouball و دیگران به طور مشابه واقع با ادعای انتظار می رود به بیش از 5 میلیون دلار.

Kouball از سن دیگو شهرستان خریداری شده چهار سالانه عبور برای حضور در اورلاندو فلوریدا.-بر اساس تم پارک در مجموع $48.99 در هر ماه با توجه به طرح دعوی در دادگاه. سی ورلد بسته در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما در ادامه به اتهام Kouball کامل پرداخت ماهانه و نمی ارائه هر گونه بازپرداخت با توجه به کت و شلوار.

سن دیگو وکیل رونالد Marron ثبت دعوی در دادگاه اقدام کلاس به نمایندگی سالانه دارندگان پاس در سراسر کشور و زیر مجموعه ای از کالیفرنیا سالانه دارندگان پاس در برابر سی ورلد اورلاندو سی ورلد پارک ها و سرگرمی.

کت و شلوار مدعی اپراتور نقض کالیفرنیا رقابت ناعادلانه قانون که شامل “نادرست یا گمراه کننده تبلیغات” همراه با نقض قرارداد و ناعادلانه غنی سازی.

“متهم سی ورلد ساخته شده است که بی وجدان تصمیم به نگه داشتن شارژ آن هزاران نفر از مشتریان ماهانه هزینه عضویت در حالی که بسته شدن آن پارک های تفریحی به عنوان رمان coronavirus COVID-19, درگیری در سراسر جهان و اقتصاد ایالات متحده رفته به یک رکود عمیق,” شکایت متحده است.

این شرکت همچنان به اتهام مشتریان قیمت کامل “بدون رضایت خود را” از طریق خودکار EZ پرداخت خود را با استفاده از بدهی و کارت اعتباری اطلاعات است.

“بر خلاف بسیاری از رقبای خود متهم ادامه داد: به اتهام مشتریان خود ماهانه هزینه عضویت — در قیمت” شکایت متحده است. “متهم ساخته است که آگاهانه تصمیم به bilk مشتریان خود را از حق عضویت ماهیانه در حالی که اعضای آن لازم نیست دسترسی به متهم در پارک های تفریحی و پارک های آب.”

SeaWorld Parks و سرگرمی گفت: در یک وبلاگ در ماه مارس که این امر گسترش همه فعال می گذرد سالانه برای یک دوره زمانی که بسته شدن موقت. آن را نیز اعلام کردند هزاران نفر از کارکنان در ماه مارس با توجه به همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im