سرویس مخفی نیروهای فشار به ترک کاخ سفید به عنوان پلیس با استفاده از اسپری فلفل و باتوم به ضرب و شتم معترضان

بدون در ابتدا ارائه یک توضیح the Secret Service اواخر روز دوشنبه دستور داد اعضای مطبوعات به ترک کاخ سفید زمینه را به مقامات اجرای قانون ضد شورش با استفاده از اسپری فلفل و باتوم به ضرب و شتم به نزدیکی اعتراض که در آن برخی از تلاش برای سرنگونی مجسمه سابق رئیس جمهور اندرو جکسون.

یک سخنگوی سرویس مخفی در بیانیه ای گفت ساعت بعد که “چهار نفر از اعضای رسانه ها هدایت شده توسط سرویس مخفی به ترک کاخ سفید در زمینه.”

“اعضای مطبوعات بودند جایگزین برای خروجی در ضلع جنوبی این مجموعه برای ایمنی خود را” به عنوان تظاهرات خروشان در لافایت پارک سخنگوی آژانس گفت.

سی ان ان گزارش داد در اواخر روز دوشنبه که “روزنامه نگاران از جمله دو CNN کارکنان گفته شد آنها مجبور به ترک کاخ سفید به دلایل بلافاصله از طریق ضلع جنوبی این مجموعه است که نه عادی ورود/خروج برای مطبوعات است.”

“حرکت به زور از اعضای رسانه ای کردن کاخ سفید به دلایل بسیار غیر معمول” خروجی گزارش شده است. “به طور معمول در شرایط امنیتی در کاخ سفید مطبوعاتی سپاه قفل شده است در داخل مجتمع.”

صدها نفر از تظاهرکنندگان جمع شده در نزدیکی کاخ سفید روز شنبه در جریان تظاهرات برانگیخته توسط پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در ماه گذشته.

فیلم های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان می دهد معترضان با استفاده از طناب در تلاش برای پایین کشیدن مجسمه Jackson—برده-داشتن رئیس جمهور سابق مسئول Trail of Tears—قبل از پلیس در پاکسازی این منطقه با استفاده از مواد شیمیایی محرک و باطوم.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک خود اعلام کرد “فن” از جکسون توییتی اواخر روز شنبه که “بسیاری از مردم” شد و “بازداشت در دی سی برای ننگین خرابکاری در پارک لافایت از مجسمه با شکوه از اندرو جکسون.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تهدید معترضان با یک دهه در زندان “تحت جانبازان یادبود حفظ کنند.”

“مراقب باشید!” رئيس جمهور اضافه شده است.

از واشنگتن پست گزارش داد که “آن را بلافاصله روشن نیست اگر کسی دستگیر شده بود.”

“هرج و مرج در یک صحنه یک هلیکوپتر پرواز کم و بیش از این پارک به عنوان 150 تا 200 ایالات متحده پارک و سی پلیس منتقل شده از طریق” با توجه به این پست. “ماموران با استفاده از یک ماده شیمیایی محرک برای متفرق کردن معترضان و رفت و برگشت آنها را به ثانیه, خیابان NW. معترضان آیا سر و صدا از چرخ های چوبی از چهار ماکت توپ در پایه جکسون مجسمه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de