وزیر امور خارجه مایک Pompeo, اعلام دور جدید تحریم ها علیه ایران

18 مارس (فردا) — وزیر امور خارجه مایک Pompeo چهارشنبه اعلام کرد تحریم های جدید علیه ایران پس از مشکوک تهران-پشتیبانی شبه نظامیان شلیک موشک در ایالات متحده آمریکا نیروهای نظامی در کشور همسایه عراق است.

پنتاگون روز جمعه گفت: موشک حمله به اردوگاه تاجی پایه در شمال بغداد منجر به کشته شدن دو آمریکایی خدمات اعضا. تسهیلات خانه های نیروهای ائتلاف که در حال مبارزه با شبه نظامیان دولت اسلامی.

ایالات متحده در پاسخ به شلیک در اهداف و اعتقاد به کنترل از Kataeb حزب الله و شبه نظامیان عضو دارد. این شبه نظامیان همچنان حملات خود را پس از تیراندازی و شلیک راکت در نزدیکی منطقه سبز بغداد است و دیگری در نزدیکی پایگاه آموزشی که در آن ناتو مربیان و سربازان ائتلاف زندگی می کنند.

“دیروز وزارت امور خارجه ایالات متحده تحریم نه اشخاص و سه نفر که درگیر در فعالیت های است که می تواند با فعال کردن رژیم ایران رفتار خشونت آمیز” Pompeo گفت. “اقدامات این افراد و اشخاص درآمد به رژیم است که آن را ممکن است به استفاده از صندوق ترور و بی ثباتی فعالیت های اخیر حملات عراق و نیروهای ائتلاف واقع در اردوگاه تاجی در عراق است.”

Pompeo گفت: تحریم ها باید گرسنگی ایران از نفت در بودجه را در این کشور بیشتر شده است.

وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف روز سه شنبه گفت که تحریم های ایالات متحده به قتل شد “بیگناهان” وجود درد و رنج ناشی از کوروناویروس. ایران یکی از سخت ترین-آمار کشور با بیش از 1 ، 000 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر تنها پس از چین و ایتالیا در مرگ و میر.

“غیر قانونی تحریم های ایالات متحده تخلیه اقتصادی ایران, منابع خدشه توانایی برای مبارزه با [coronavirus],” محمد جواد ظریف گفت: در توییتر ارسال. “آنها به معنای واقعی کلمه کشتن مردم بی گناه. آن است که غیر اخلاقی به رعایت آنها است. انجام این کار هرگز ذخیره شده هر کسی از آینده ما خشم. پیوستن به رشد کمپین جهانی به بی اعتنایی به تحریم های ایالات متحده در ایران است.”

در بیانیه ای جداگانه در چهارشنبه Pompeo گفت که ایالات متحده نیز اضافه شده پنج دانشمندان هسته ای ایران به وزارت بازرگانی این نهاد لیست خود را برای دخالت در این کشور خاورمیانه را برنامه سلاح های هسته.

وزارت بازرگانی گفت: پنج دانشمندان اضافه شد برای “توطئه برای transship آمریکا-منبع اقلام به ایران, گرداندن مراکز فساد و یا تلاش برای تهیه به نمایندگی از دولت ایالات متحده آمریکا تعیین شده اشخاص در ایران و حمل و نقل نظامی-موارد مربوط از طرف پاسداران انقلاب اسلامی محصولات کشاورزی و … وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که نظارت خیلی از برنامه هسته ای ایران.”

Pompeo شناسایی دانشمندان به عنوان عارف بالی Lashak, سید محمد مهدی هادوی, کامران Daneshjou, مهدی Teranchi و علی مهدی پور عمرانی بیان کرد آنها همچنین درگیر در ایران قبل از سال 2004 برنامه سلاحهای هستهای و ادامه به کار گرفته شده توسط دولت ایران.

“افراد کار برای ایران گسترش حساس برنامه ها باید آگاه باشند از اعتباری و ریسک های مالی که به آنها خود را در معرض,” Pompeo هشدار داد. “ایران دانشمندان و کارشناسان فنی دو راه: آنها می توانند با استفاده از مهارت های خود به دنبال کار بر روی پروژه هایی که مطرح نیست تکثير خطر و یا آنها می توانند کار را برای سازمان ها به دنبال گسترش حساس به فعالیت های مالی و اعتباری خطر چنین کاری مستلزم.”

وزارت بازرگانی ایالات متحده گفت: آن اضافه شده پنج دانشمندان ششم فردی و 18 شرکت به فهرست ورود در روز سه شنبه به اتهام کمک و یا فعال کردن برنامه هسته ای ایران با پاکستان هسته ای و برنامه های موشکی و نظامی روسیه نوسازی تلاش است.”

“ما را ساخته اند روشن به ایران است که باید آن را مطابق با هسته ای خود را حفظ تعهدات و بلافاصله ارائه آژانس بین المللی انرژی اتمی هیچ چیز کوتاه از همکاری کامل و رژیم همچنان به امتناع” گفت: وزارت بازرگانی منشی ویلبر راس, در بیانیه ای. “ایران هسته ای تشدید تأکید جدی بی ثباتی است که رژیم ایران همچنان به علت در منطقه و تهدید به صلح و امنیت بین المللی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im