مرموز جناح راست غیر انتفاعی نقش در COVID-19 سازماندهی

سایه سیاسی و غیر انتفاعی است که کمک به هماهنگ coronavirus پاسخ استراتژی و ترویج مستند شد.

کار کردن در کنار متحدان نزدیک است که کمک کرده اند هماهنگ کردن تظاهرات از جمله استفان مور از بنیاد میراث FreedomWorks, شورای, ملی, سیاست, اکشن (CNP عمل) است که به میزبانی کنفرانس تلفنی و نشر اقدام یادداشت اطراف بازگشایی متحده’ اقتصاد.

CNP عمل است 501(c)(4) غیر انتفاعی وابسته به شورای ملی و سیاست (CNP) یک ائتلاف راست سیاسی وکالت و فکر می کنم تانک آمار و ارقام است که تا حد زیادی در پشت صحنه از زمان تاسیس آن در سال 1981. CNP عضویت شامل جمهوری خواهان محافظه کار و راست افراطی که با هم کار کنند برای شکل دادن به سیاست. مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان از جمله مشاور ارشد کلیان کانوی سابق و مشاور ارشد استیو Bannon شد CNP اعضا به عنوان از 2014. معاون رئیس جمهور مایک پنس و مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جی Sekulew نیز اعضا با توجه به تازگی کتاب منتشر شده توسط Anne نلسون.

پس از ماه گذشته CNP عمل میزبانی کنفرانس هفتگی تماس برای هماهنگی coronavirus پاسخ تاکتیک. اولین تماس ویژه مور که تاسیس این کمیته به از بند باز کردن رفاه بنیاد میراث اد Meese و آل Regnery رئیس CNP محافظه کار اقدام پروژه و پسر عموی برجسته سفید ملی, William Regnery.

مور به نام مستند معترضان “مدرن روز رزا پارک” برای “اعتراض به بی عدالتی و فقدان آزادی.”

ایمیل اعلام تماس دوم که ویژه الک مدیر عامل لیزا نلسون و سیاست های دولت شبکه مدیر عامل شرکت Tracie تیز لینک کلیک کنید برای اطلاعات در مورد یک مارس 21 خودرو اعتراض در آلاباما ساختمان کاپیتول در مونتگمری های سازمان یافته ضد تجاوز گروه عقاب فروم. انجمن بنیانگذار اواخر فیلیس Schlafly شد CNP عضو و چندین فعلی کارکنان بخشی از CNP-متصل “صرفه جویی در کشور ما نیروی کار است.”

اعلام کارگردانی خوانندگان به خصوصی Facebook صفحه از این گروه بازگشایی PA, که یکی از سه گروه است که سازماندهی مارس 20 مستند اعتراض در Pennsylvania state capitol. دو گروه دیگر’ Facebook pages شده اند غیر فعال.

در یک اطلاعیه سوم تماس CNP عمل هدایت متحدان برای ارسال لینک کلیک کنید برای op-eds, مقالات و رسانه های اجتماعی پست برای یک TeaPartyPatriots.org آدرس ایمیل نشان می دهد که این گروه درگیر در CNP را سازماندهی کردند. “صرفه جویی در کشور ما نیروی کار خواهد شد و ارسال آن برای دیگران در ائتلاف برای به اشتراک گذاشتن و ترویج به صورت یک ضرب, اثر, اعلام این خبر می گوید.

“ما نیاز به به اشتراک گذاشتن داستان از افرادی که آسیب دیده اند و مستندات نشان می دهد که ما باید در رابطه با هر دو طرف این بحران” متحده Tea Party Patriots اقدام سایت.

صرفه جویی در کشور ما نیروی کار است با هم تداخل دارند گروه وابسته نزدیک به الک که به ریاست تهمت مشاور اقتصادی هنر Laffer و شامل مور و CNP رئیس جمهور بیل والتون متولی میراث بنیاد در رهبری آن است. Laffer نشسته بر روی الک مدیره از دانشمندان و نویسندگان الک سالانه “غنی کشورهای فقیر متحده” با انتشار مور. در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به Laffer سابق رونالد ریگان مشاور و تامین سمت اقتصاد مبلغ یک مدال ریاست جمهوری آزادی است.

در مارس 4, تماس رابرت Alt چارلز کخ بودجه گیاهی شبیه شاهبلوط هندی موسسه صحبت کرد و اظهارات خود بودند نوشته شده آنلاین.

یک اطلاعیه برای چهارمین هفته CNP عمل تماس بگیرید لینک به بازگشایی PA Facebook صفحه به عنوان به خوبی به عنوان یک “زوم مردمی توجیهی در #ReOpenAmerica با استیو مور و [محافظه کار pollster] اسکات راسموسن.” مور و FreedomWorks شده اند کمک به هماهنگ کردن بر روی زمین, مستند شد.

اعلام لینک کلیک کنید برای باز متحده وب سایت, پروژه کنوانسیون متحده اقدام کرده است که همچنین کمک به هماهنگ کردن تظاهرات. “چک کردن باز متحده جامعه آنلاین برای ارتباط با دیگر آمریکایی ها نگران چگونگی COVID-19 پاسخ مؤثر بر جوامع ما و آزادی” آن را می گوید.

تماس گرفت on May 11 و برجسته مرسدس Schlapp, یک لابی گر و مشاور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, مبارزات انتخاباتی, و, مت, Schlapp, یک لابی گر و محافظه کار آمریکا و اتحادیه. هیچ کس با اشاره به اعتراضات اما سخنرانان مورد مناقشه به شدت از coronavirus. در یک ارز والتون و Schlapps سعی در بی اهمیت جلوه دادن خطرات ناشی از این ویروس مرگبار است.

والتون, معرفی تماس گیرنده سوال: ما در حال حاضر کشف به عنوان علم رول وجود دارد که ده ها میلیون نفر بیشتر افراد آلوده به این ویروس از آنچه قبلا تصور…. آن را قطعا کاهش مرگ از آن است.

مرسدس SCHLAPP: …من فکر می کنم که واقعیت این است که زمانی که آنها نگاه مدلسازی…این بستگی دارد که چه مفروضات شما قرار داده و به مدلسازی برای دیدن و بنابراین من فکر می کنم این چیزی است که اجازه دهید به از میلیون ها نفر از مرگ و میر به داشتن بیشتر اگر شما می توانید آن را به میلیون ها نفر از مرگ و میر ما در موقعیت بهتر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

مت SCHLAPP: …حتی اگر شما در برخی از این واقعا جدی جمعیتی دسته بقای بالا است بنابراین ما باید احساس خوش بینانه در مورد آن به جای بدبین.

تماس تا حد زیادی حول چه تهمت کمپین انجام شده است و برای پیروزی در انتخابات در مواجهه با بحران کنونی است.

CNP نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

افراط گرایان در مرکز سیاست ملی

مرکز قانون فقر جنوب منتشر شده به بیرون درز فهرست کامل از CNP از 2014 که شناسایی 413 اعضای. “این لیست تعجب آور نیست خیلی محافظه کاران که تسلط بر آن” نوشت: هایدی Beirich و علامت Potok “اما برای بسیاری از واقعی افراط گرایان که گنجانده شده است.”

در زمان پر CNP کمیته اجرایی هیئت مدیره حکام عمومی و عضویت تعدادی از افراطیون از نفرت گروه هایی مانند ضد تجاوز خانواده شورای پژوهش و آزادی وکیل; نئو مؤتلفه لیگ جنوب و ضد اسلامی در مرکز سیاست های امنیتی.

در شورای حکام بود مایکل Peroutka بود که در هیئت مدیره از لیگ جنوب و به نظر می رسد در یک ناسیونالیست های رادیویی نشان می دهد. همچنین با درگیر CNP بودند آزادی شورای حصیر Staver که در تلاش است تا دوباره جرم گی; Alan سیرز ضد LGTBQ نفرت اتحاد گروه دفاع از آزادی; تیم Wildmon رئیس جمهور ضد تجاوز نفرت گروه خانواده آمریکایی انجمن; و نظریه پردازان توطئه جروم Corsi که مورد بررسی قرار گرفت در مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پروب و جوزف فرح.

اخیر CNP عمل اطلاعیه ها لینک به یک آزادی مشاور ابتکار رهبری حصیر Staver به نام دوباره باز کلیسا.

CNP بنیانگذاران شامل چند نفر از اعضای conspiracist جان و توس و جامعه و پل Weyrich از بنیانگذاران بنیاد میراث و الک.

به عنوان 2018 های اخیر مالیاتی سال در رکورد CNP هیئت مدیره شامل تونی پرکینز بود که رئیس جمهور در آن زمان و کنت بلکول از شورای پژوهش خانواده. فعلی حکام و به طور کلی عضویت در فهرست اسامی ناشناخته است.

پرکینز خواهد بود سخنران در طول هفته آینده CNP اکشن call on May 18.

میلیاردر بودجه

در 2018, CNP عمل تا به حال یک بودجه کوچک صرف $127,000 و دریافت تنها $95,000 در سهم. بیل والتون بود رئیس و بلکول آدم Brandon–رئیس جمهور FreedomWorks–و پرکینز شد مدیران.

CNP است بسیار بزرگتر عملیات پس از صرف $2.9 میلیون گرفته و در مجموع بیش از $3.2 میلیون دلار در سال 2018 است.

ریچارد DeVos پدر در قانون از وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos, یک رئیس جمهور سابق CNP و بنیاد خانواده بودجه ، DeVos را پدر و مادر, خانواده, خیریه, ادگار و السا شاهزاده بنیاد به طور منظم اهدا کنندگان با توجه به داشتن پول در سال 2018 سال مالی اخیر در ضبط.

خانواده بنیاد رابرت مرسر به $75,000 CNP از 2013-14. یکی دیگر از جناح راست سیاسی megadonor فاستر Friess شده است بخشی از CNP و به احتمال زیاد بودجه سازمان است.

Tim Phillips, چای, حزب, سازمان و رئیس کخ را آمریکایی ها برای رفاه ذکر شده بود به عنوان یک عضو از CNP را حکام در سال 2014. به کلود R. Lambe بنیاد خیریه است که در حال حاضر از بین رفته بود اما اجرا شده توسط کخ خانواده اهدا $75,000 CNP از 2011-12.

نهادی اهدا کنندگان شامل خانواده شورای پژوهشی بنیاد میراث و قضایی سازمان دیده بان و همچنین از اهدا کننده-توصیه صندوق حامیان ملی بنیاد مسیحی و ملی بشردوستانه اعتماد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de