دیدن فیل جکسون سراغ گزارش یوتا جاز پیش از سال 1998 NBA Finals

زنگ زده LaRue که برای شیکاگو بولز در طول 1997-98 و فصل 1998-99 و بعد از آن برای یوتا جاز در فصل 2001-02 شده های برخی از آثار از بولز’ فصل 1997-98 که cumulated با یک پیروزی بیش از یوتا جاز در NBA Finals.

آخرین به اشتراک گذاری پیش از امروز پخش نهایی قسمت “آخرین رقص” در 7 p. m. EDT در ای اس پی ان (بدون سانسور) و ESPN2 (سانسور شده), از صفحه اول گاو مربی فیل جکسون سراغ گزارش — اشتباهات املایی و همه با عنوان: “NBA FINALS: شیکاگو بولز مقابل یوتا جاز یا راه را به جاز SING THE BLUES.”

1. جاز می تواند اجرا – بازگشت در سفارش – PDQ

2. دیدن توپ-دریافت متمرکز در استاکتون او توپ 90%. ما باید او را ملاقات کند. دیوار او را خاموش و خفه کردن او را.

3. مالون می شود هیچ آسان hoops و یا سفر ارزان به خط ناپاک. جلو در پست خود با حداکثر سرعت دویدن نمی دوخته در کوچه و او را به ضرب گلوله بدون وثیقه-outs.

4. می دانم جاز personell; یعنی راسل بالا % 3 pt. shotter – اندرسون شکن/برش.

5. جهش در هر دو به پایان می رسد مهم است. Jazzz از اجرا نتواند. Gds. خواهد چالش تخته و آنها را از فرو رفتن در رسانه ها-شما می توانید اجرا کنید عاقلانه. ما می خواهیم همه اضافی یعنی loose balls, گردش reb.

6. (مثلث) قالب ساده تر خواهد شد این سری اما استاکتون یک رور/stealer. می دانم که در آن او است و او را پرداخت.

7. مطمئن شوید که اولویت های خود را درست هستند. برنده نهایی این است که به یک نقطه اوج یک سال کار می کنند. آمده هر روز با تازه ذهن استراحت و پیروز خواهیم شد.

P. J.

LaRue نیز به اشتراک گذاشته بولز’ rooming لیست در جاده ها کامل با نام مستعار. تنها بازیکنان که نام خود را در حالی که چک کردن به هتل می تونی Kukoc جو Kleine بیل Wennington و LaRue.

قسمت 9 و 10 از “آخرین رقص” آیا مطمئن به ویژگی های گاو’ 1998 NBA Finals سری با یوتا جاز به شدت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im