انتخاب سهشنبه سکوت: چگونه BYU و ایالتی یوتا ممکن است کشت و چگونه آنها ممکن است شانس — تا به حال شده است وجود دارد یک 2020 NCAA Tournament

پروو — چه ممکن است شده اند.

وقتی که می آید به جنون مارس که در مورد تمام طرفداران بسکتبال کالج باید به چسبیدن به پس NCAA تصمیم روز پنجشنبه گذشته به انصراف از مسابقات NCAA با توجه به شیوع کروناویروس باعث ایجاد یک خلاء بزرگ در سراسر کشور ورزش چشم انداز است.

هیچ انتخاب یکشنبه هنگامی که NCAA کمیته انتخاب و CBS پرده 68-تیم زمینه زنده از تلویزیون.

هر چند این اولین بار است که پس از سال 1939 که مسابقات NCAA نشده است مرحله ای که متوقف نمی bracketologists و دیگر prognosticators از ایجاد خود براکت و ایجاد خود را در مسابقات پیش بینی که شامل هر دو BYU و ایالتی یوتا.

آن قرار بود در Cougars اول NCAA Tournament ظاهر در پنج سال و Aggies دوم مسابقات متوالی اسکله.

وجود دارد بحث در رسانه های اجتماعی در چند روز گذشته در مورد اینکه آیا NCAA کمیته انتخاب خواهد یا باید انتشار رسمی براکت و بدون هر گونه رقابت واقعی به دنبال. خواهد که بازیکنان و مربیان و هواداران احساس می کنم بهتر است ؟ یا بدتر ؟

“من احترام NCAA تصمیم به قرار دادن همه ایمنی اول” Arizona State مربی بابی هرلی در حساب توییتر خود نوشت. “که گفت: هر تیم شایسته به رسمیت شناختن خود را برای فصل موفقیت است. براکت هنوز هم باید اعلام کرد در انتخاب یکشنبه.”

NCAA معاون ارشد رئيس جمهور از بسکتبال دن Gavitt یکشنبه اعلام کرد که براکت منتشر نمی شود برای سال 2020 NCAA بخش مردان و زنان مسابقات بسکتبال.

“کار مهم بسکتبال کمیته برای راه اندازی رقابتی متعادل براکت برای تعیین ملی قهرمانان” Gavitt گفت. “من باور نمی کنم آن مسئول یا منصفانه به انجام است که با ناقص فصل — به خصوص برای مسابقات که متاسفانه نمی تواند.”

در ضمن مشخص شد جمعه که NCAA کاوش برگزاری کوچکتر مسابقات فرمت قبل از آن در نهایت تصمیم به انصراف از رقص بزرگ. Gavitt گفت: CBS Sports’ مت Norlander که NCAA در نظر گرفته شده جایگزین. یکی که “به طور جدی مورد بحث” شد و 16 تیم در زمینه در تیم های بزرگ که بیش از پنج روز مستقیم در مزرعه دولتی آرنا در آتلانتا.

“تا به حال BYU درگیر شده و آن را به جمعه, NCAA را به عقب رانده چهار نهایی و ملی عنوان بازی برای دوشنبه و سه شنبه به جای BYU اجباری قاعده بازی نیست بازی یکشنبه” Norlander نوشت.

در اینجا چگونه کارشناسان مختلف پیش بینی شده BYU و ایالتی یوتا در فرضی افسانه ای براکت برای یک گپ مسابقات که هرگز بود:

• ایالات متحده آمریکا امروز منتشر شده خود براکت و بازی آن را با BYU به عنوان یک شماره 5 دانه در غرب منطقه ضرب و شتم شماره 12 ورمونت قبل از سقوط به شماره 4 اورگان در این دور از 32; و ایالتی یوتا به عنوان یک شماره 10 دانه در منطقه غرب میانه شکست شماره 7 ایلینوی قبل از از دست دادن به شماره 2 کریقتن.

• در جو Lunardi را ESPN براکت BYU دریافت شماره 6 دانه در آلبانی در برابر شماره 11 ایندیانا در غرب منطقه با برنده رو برنده شماره 3 Seton سالن و شماره 14 شرقی واشنگتن است.

مدیریت دریافت شماره 10 دانه در تمپا در برابر No. 7, West Virginia در شرق منطقه با برنده دیدار برنده شماره 2 ایالتی فلوریدا و پلاک 15 شمال کنتاکی.

• در جری نخل را CBS Sports براکت BYU بود شماره 6 دانه در آلبانی در برابر برنده شماره 11 دانه استنفورد و UCLA بازی در اولین چهار در غرب منطقه با برنده برخورد با برنده شماره 3 Seton سالن و شماره 14 هوفسترا.

مدیریت یک شماره 10 دانه در سنت لوئیس در برابر شماره 7 میشیگان در منطقه غرب میانه با برنده گرفتن در برنده شماره 2 کریقتن و پلاک 15 بلمونت.

• این SportsLine طرح مدل با استفاده از براکت از جری خرما برای شبیه سازی هر بازی در مسابقات NCAA و خانمها طرفداران خیلی دوست دارم نتیجه. این BYU ضرب و شتم استنفورد در دور باز و سپس شکست Seton سالن به حرکت به شیرین 16.

“تنها ناراحت (در دور 32) شماره 6 BYU از سواحل غرب کنفرانس بیش از شماره 3 Seton Hall یک شرکت بزرگ شرق به طور منظم فصل قهرمان در غرب منطقه” با توجه به SportsLine. “این خانمها بالغ نشان داد آنچه را که آنها قادر هستند در فوریه. 22 زمانی که آنها ناراحت آسوشیتد پرس شماره 2 Gonzaga 91-78 در پرووو.

Brigham Young, خانمها بالغ گارد جیک Toolson (5) yells در طول بازی برابر Gonzaga Bulldogs در ماریوت مرکز در پرووو روز شنبه, فوریه. 22, 2020.
Spenser انبوه Deseret News

“The Bulldogs برنده شده بود 40 متوالی به طور منظم فصل بازی های کنفرانس و 39 جاده مستقیم مسابقات در برابر WCC مخالفان. BYU که تا به حال شده است در یک NCAA Tournament پس 2015, نشده رسیده شیرین 16 از سال 2011 است. در شماره 6 این خواهد بود که بالاترین بذردار تیم در سال 2020 نسخه طریق مدل. که BYU-San Diego State بازی خواهد بود به طور منظم از فصل مسابقه برگشت به مدارس در ملاقات پروو راه بازگشت در Nov. 9 و آزتک برنده 76-71.”

این SportsLine مدل بینی BYU از دست دادن به SDSU دوباره با آزتک ها به صورت ردیف 1 دانه Gonzaga. این طرح دارای Zags رفتن به از دست دادن قهرمانی بازی به دیتون.

این SportsLine طرح مدل شماره 10 مدیریت در حال سقوط به شماره 7 میشیگان.

• Heatcheckcbb.com همچنین انجام یک شبیه سازی براکت. BYU بود شماره 5 دانه در منطقه غرب میانه در تمپا است که ضرب و شتم شماره 12 خاویر.

“BYU نمی تواند از دست. Yoeli کودکان, TJ Haws و جیک Toolson ترکیب برای 71 امتیاز به عنوان Cougars تخلیه از عمیق” با توجه به وب سایت. “زک Seljaas شد اینترنت الگوی رفتاری در فرایند نیز هست. واقعا روز عالی برای BYU ملت است. BYU 91 خاویر 74.”

در Cougars در رفت به دست کشیدن شماره 4 لویی و شماره 8 فلوریدا برای پیشبرد به نخبگان و هشت. BYU کاهش یافت و به شماره 2 ایالت میشیگان در ایندیاناپولیس یک بازی کوتاه از چهار نهایی.

ایالتی یوتا یک شماره 10 دانه در منطقه غرب میانه در کلیولند, ضرب و شتم, شماره 7, آریزونا.

“سام مریل آن را دوباره. پس از Neemias Queta و Zeke Nnaji به آن را کردم و نامیده می شدند برای ویژگی های خطا را با حدود نه دقیقه به بازی ایالتی یوتا قرار دادن پا بر روی پدال گاز به عمل خرد کردن یا اسیاب کردن سخت به دست آورده برنده” با توجه به وب سایت. “خنجر مریل سه گانه تحت فشار قرار دادند که منجر به دو اموال در دقیقه آخر به مهر و موم برنده شوید. Craig Smith به نام مریل ” پسر من تا به حال هرگز در postgame مصاحبه با Allie LaForce. ایالتی یوتا 76 آریزونا 70.”

این Aggies از دست داد و در دور دوم به شماره 2 ایالت میشیگان است.

• براکت پروژه ذکر شده BYU به عنوان یک شماره 5 بذر بازی شماره 12 آزادی در غرب منطقه در تمپا. آن را به حال مدیریت به عنوان یک شماره 11 دانه جلسه شماره 6 آیووا در شرق منطقه در Greensboro.

• ورزشی اخبار ذکر شده در زمینه پیش بینی شده بر اساس معیارهای خاص با به طور منظم فصل لیگ قهرمانان اهدا اتوماتیک مناقصه برای کنفرانس ها است که نمی توانید به بازی و یا پایان های مختلف خود را در کنفرانس مسابقات.

این KenPom زمینه از 68 تا به حال BYU به عنوان یک شماره 4 دانه و ایالتی یوتا یک شماره 11 دانه. NCAA خالص رتبه بندی زمینه 68 بینی این خانمها بالغ به عنوان یک شماره 3 دانه و Aggies به عنوان یک شماره 10 دانه. این سور زمینه 68 برجسته BYU به عنوان یک شماره 7 دانه و مدیریت یک شماره 9 دانه. و Sagarin زمینه 68 چاک دار در Cougars را به عنوان یک شماره 5 دانه و Aggies به عنوان شماره 9 دانه.

پس BYU و ایالتی یوتا — آیا این براکت کاشت و بینی شما را احساس بهتر است ؟ یا بدتر ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im