خود اشتغالی و پیمانکاران ‘فرفره کارگران در سراسر ایالات متحده دریافت مزایای بیکاری

مارس 28 (UPI) — کالیفرنیا آغاز خواهد شد برنامه های کاربردی پذیرش سهشنبه برای مزایای بیکاری برای کسانی که به طور معمول واجد شرایط نیست مثل فرفره کارگران خود اشتغالی و مترجمان آزاد — پیوستن به تعدادی از کشورهای دیگر که در حال حاضر انجام شده است.

کار دولت وزیر جولی Su گفت: متقاضیانی که فایل فدرال همه گیر بیکاری کمک برنامه می توانید انتظار برای دریافت مزایای در 2-4 روز.

“به منظور برای ما به دریافت مزایای بیکاری را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است ما خواهد بود به طور خودکار پرداخت $167 حداقل هفته,” او گفت:.

تحت این برنامه افرادی که در غیر این صورت قادر و در دسترس به کار — از جمله فرفره کارگران مستقل پیمانکاران مترجمان آزاد و خود اشتغالی و همچنین به عنوان کسانی که فاقد کافی سابقه کار و یا در غیر این صورت واجد شرایط نیست به صورت منظم بیکاری — می توانید دریافت تا 39 هفته از مزایای بیکاری از طریق Dec. 26.

آلاباما, کلرادو, آیووا, کنتاکی, لوئیزیانا, نیویورک, رود آیلند, میشیگان, تنسی, تگزاس و اوکلاهما و یوتا در حال حاضر اجرا برنامه و آغاز پرداخت مزایای — در حالی که داکوتای شمالی, پنسیلوانیا, ماساچوست, Missouri, Washington, Wisconsin, مریلند, کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی را آغاز کرده اند در نظر گرفتن برنامه های کاربردی.

سو گفت: فرآیند نرم افزار در کالیفرنیا نمی تواند شروع و تا سه شنبه به این دلیل که دولت در بخش توسعه اشتغال تا به حال برای ساخت یک سیستم جدید برای مدیریت ادعا می کند.

آریزونا نیز اعلام کرد که آن را شروع به پردازش برنامه های کاربردی مارس 12, از طریق خصوصی فروشنده آغاز خواهد شد و متقاضیان پرداخت که در هفته.

“این راه حل کمک خواهد کرد که مزایای به مردم سریع تر پرداخت شده عطف به ماسبق به برای کسانی که واجد شرایط. ما ادامه خواهد داد برای قرار دادن به جلو تمام منابع در دسترس از جمله کار شب و تعطیلات آخر هفته به ایستادن این نام تجاری برنامه جدید به افراد کمک آنها نیاز” گفت: آریزونا وزارت امنیت اقتصادی مدیر موقت تام Betlach.

ایالات متحده عهده COVID-19 همه گیر

یک داوطلب به منظور از تهیه مواد غذایی به یکی از بسیاری از انتظار در اتومبیل های خود را به صورت رایگان مواد غذایی در سنت لوئیس در آوریل 26. عکس بیل ” Greenblatt/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de