سناتور. الیزابت وارن و تشکر. Ro Khanna معرفی لایحه ای را برای افزایش نظامی پاسخگویی به تلفات ملکی

سناتور. الیزابت وارن (D-MA) و تشکر. Ro خناس (D-CA) این هفته معرفی دو مجلس مقننه لایحه به معنای بهبود گزارش تحقیق و در نهایت پیشگیری از تلفات ملکی.

در چهارشنبه Khanna معرفی و حفاظت از غیر نظامیان در عملیات نظامی عمل می کنند که او گفت: “اطمینان حاصل شود که پنتاگون فراهم می کند اطلاعات دقیق نه تنها در نظامی مستقیم آمریکا در عملیات نظامی بلکه در نظامی ما شریک نیروهای مانند ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در یمن است.”

“این لایحه نیز طول می کشد گام اساسی نیاز به پنتاگون برای ایجاد یک در دسترس عموم پایگاه داده از آن تحقیقات به تلفات ملکی,” او اضافه شده است. “به حداکثر رساندن شفافیت را بیشتر جلوگیری از از دست دادن زندگی است.”

فقیر حسابداری و پاسخگویی به این معنی است که هیچ کس نمی تواند با اطمینان بگوید که چگونه بسیاری از مردان و زنان و کودکان کشته شده اند توسط ما بمب و گلوله در بیش از 20 سازمان ملل در معرض حمله آمریکا, حمله یا اشغال بیش از گذشته از 75 سال است اما تعداد قطعا در میلیون است.

در روز پنج شنبه, Warren, یک عضو کمیته نیروهای مسلح سنا معرفی این لایحه در مجلس سنا. سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت که حفاظت از غیرنظامیان شد نه تنها “امنیت ملی اولویت” بلکه یک “اخلاقی و معنوی ضروری است.”

به عنوان آن در حال حاضر نوشته شده است این لایحه نیاز به فرماندهان نظامی به انتصاب افسران از خارج از واحد و یا زنجیره ای از فرمان به منظور بررسی تلفات ملکی ناشی از واحد خود را. آن را نیز نیاز به پرسنل درگیر در تحقیق در مورد تلفات غیرنظامیان به دور ماندن از سربازان به طور مستقیم درگیر در عملیات نظامی است. هر فرمانده جغرافیایی مبارز فرمان نیز باید ایجاد وقفه خطوط ارتباطات بین خود فرماندهی و رئیس ماموریت در هر کشور که در آن آنها در حال فعالیت است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این لایحه همچنین نیاز به وزیر دفاع برای ایجاد یک در دسترس عموم و پایگاه داده قابل جستجو از همه پنتاگون گزارش تحقیقات از تلفات غیر نظامی از جمله نتایج چنین پروب. علاوه بر آن نیاز به انتصاب حداقل دو مقامات تعیین شده در هفت از 11 نظامی آمریکا مبارز دستورات — فرماندهی مرکزی آفریقا فرمان فرماندهی عملیات ویژه, اروپایی, فرمان, فرماندهی جنوبی, Indo-Pacific Command شمالی و فرماندهی که نظارت خواهد تلفات و پیشگیری از پاسخ. آن اختصاص متوسط 5 میلیون دلار بودجه سالانه برای پیشگیری از تلفات آموزش و پاسخ و برای نگهداری از بررسی پایگاه داده. در نهایت این لایحه نیاز به پنتاگون را در آن سالانه تلفات غیرنظامیان گزارش یک لیست از هر توصیه, کمک و همراهی ماموریت که در آن چنین تلفات و یا نقض حقوق بشر توسط شریک خارجی نیروهای مشاهده شده است.

حفاظت از غیر نظامیان در عملیات نظامی عمل است که پشتیبانی شده توسط این مرکز به صورت غیر نظامیان در جنگ (مدنی) حقوق بشر, اولین, دفاع مشترک سازمان دیده بان حقوق بشر, دوستان, کمیته ملی قانون (FCNL) و سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا است.

پس از به راه انداختن جهان تنها جنگ هسته ای در پایان جنگ جهانی دوم ایالات متحده نظامی کشته و بیشتر غیر نظامیان خارجی از هر نیروی مسلح در این سیاره تا کنون. فقیر حسابداری و پاسخگویی به این معنی است که هیچ کس نمی تواند با اطمینان بگوید که چگونه بسیاری از مردان و زنان و کودکان کشته شده اند توسط ما بمب و گلوله در بیش از 20 سازمان ملل در معرض حمله آمریکا, حمله یا اشغال بیش از گذشته از 75 سال است اما تعداد قطعا در میلیون است. برآورد تعداد غیرنظامیان کشته شده در زمان جنگ علیه تروریسم در حال حاضر در آن 19 سال طیف وسیعی از صدها هزار نفر به بیش از 2 میلیون نفر است. اما باز هم هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که خود را به عنوان ژنرال تامی فرانک گفت: در طول سالهای جنگ در افغانستان “ما نمی انجام بدن می شمارد.”

پاسخگویی که در حال حاضر فاقد آن دوران بوش و اوباما دولت نورد شده است به عقب و حتی بیشتر تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع یک وعده به “بمب گه از” دولت اسلامی ” و “را و خانواده خود را” یک جنایت جنگی. رئیس جمهور است و به قول خود نگه داشته و به فرد ملکی کشته افزایش یافت در افغانستان و عراق و سومالی در طول تصدی خود. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز سست قواعد تعامل به معنای حفاظت از غیرنظامیان و سال گذشته رئیس جمهور لغو اوباما-دوران حکومت که مورد نیاز دولت برای افشای سالانه برآورد نظامی آمریکا در حملات هوایی در خارج از متعارف مناطق جنگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de