سناتور. مایک لی تماس d. C. شهردار لگد زدن یوتا گارد نیروهای خارج از هتل ‘شرم آور’

سالت لیک سیتی — بهداشت ، مایک لی به نام واشنگتن شهردار تصمیم به اخراج یوتا سربازان گارد ملی از هتل خود را فقط پس از پس از آمدن وظیفه حفاظت از شهرستان از ناآرامی های مدنی “شرم آور است.”

200 یوتا سربازان مستقر در واشنگتن در کوتاه مدت متوجه اوایل این هفته به پایان رسید خود را در شیفت شب در ساعت 3 صبح جمعه. آنها مجبور شدند در خارج از هتل خود توسط 11 صبح آنها را به یکی دیگر از shift جمعه از ساعت 6 بعد از ظهر تا 2 صبح شنبه صبح یوتا جمهوریخواه گفت.

“اخراج یوتا گارد ملی از پرسنل هتل خود را پس از اواخر شیفت شب خطر جان خود را برای محافظت از واشنگتن شرم آور خرده بی اعتبار تصمیم شهردار (موریل) Bowser” لی گفت.

رژیم صهیونیستی. گری هربرت ارسال 200 یوتا سرباز گارد ملی به واشنگتن روز دوشنبه در درخواست از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حمایت از مقامات محلی در برخورد با اعتراضات قتل جورج فلوید. مرگ فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در ایالت مینه سوتا را برانگیخته گاهی اوقات تظاهرات خشونت آمیز در سراسر کشور از جمله دریاچه نمک شهرستان که در آن گارد ملی نیز مستقر شده است.

Bowser خود گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که او می خواهد خارج از دولت نظامی نیروهای خارج از پایتخت کشور است.

در عرضه اولیه بیانیه صبح روز جمعه یوتا گارد ملی گفت: وضعیت مسکن تا به حال حل نشده.

“شب گذشته به ما اطلاع داده شد که ما خدمات اعضا خواهد بود نقل مکان از اتاق های هتل” بیانیه ای گفت:.

“ناحیه کلمبیا گارد ملی است و مجدانه برای حل و فصل این موضوع. یوتا گارد ملی در منطقه کمک کند. ما متعهد به حمایت از همکاران و خدمت همکار ما آمریکایی ها تا زمانی که ما مورد نیاز است.”

بعد جمعه گارد منتشر شد یکی دیگر از بیانیه گفت: سی گارد ملی پیدا کرده بود یک هتل جدید و سربازان خواهد بود منتقل کرد.

لی به نام یوتا نیروهای “کمال حرفه ای” که نیست “شکایت در کوچکترین.”

“اما کار خود و قربانی به نمایندگی از واشنگتن سزاوار بهتر از این شرم آور عینک. اگر شهردار Bowser خود دارای یک مشکل با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن او باید آن را با او و نه آن را در گارد ملی پرسنل در وسط خطرناک استقرار در شهرستان,” او گفت:.

تهمت نیز وزن در شماره روز شنبه به tweeting “اگر او نمی درمان این مردان و زنان پس ما را در گروه های مختلف زنان و مردان!”

رئیس جمهور تهدید کرده است که بسیج فعال-وظیفه نیروهای نظامی برای مقابله با تظاهرات.

لی اولین خواستار توجه به این وضعیت در توییتر اواخر روز پنجشنبه گفت: Bowser خود و برنامه ریزی برای بیرون کردن سربازان از یوتا و دولت های دیگر از هتل خود را.

“فقط شنیده ام که شهردار Bowser خود در حال لگد زدن به یوتا گارد ملی از همه DC هتل ها فردا. بیش از 1200 سرباز از 10 متحده در حال بیرون کردند. این غیر قابل قبول است,” او گفت:.

“این مردان و زنان شجاع را به خطر انداخته اند زندگی خود را حفاظت از DC به مدت سه روز. شورش, غارت و آتش سوزی و خرابکاری که همه ناپدید شد قبل از میلاد این سربازان خدمت کرده است. و در حال حاضر آنها در حال لگد به محدود کردن توسط یک ناسپاس شهردار. این باید متوقف شود.”

لی بعد در Fox News @ شب که در آن او گفت که او انتظار دارد Bowser خود را به موضوع عذرخواهی و جمع شدن.

“نمی که به نیروهای ما,” او گفت:. “که سرد نیست.”

لی گفت که او آموخته است که که دفتر شهردار به پایان رسید گارد قرارداد با مارکی ماریوت هتل در مرکز شهر واشنگتن که در آن سربازان شده اند ماندن.

“آنها باید به جمع آوری همه چیز خود را و پیدا کردن یک محل برای اقامت به این دلیل که دفتر شهردار لغو قرارداد خود را. که درست نیست,” او گفت: در فاکس نیوز.

لی گفت: او هرگز دیده می شود یک وضعیت در وسط انتساب به خصوص استقرار نظامی که در آن نوعی قرارداد اشتباه است که نتایج در 200 بسیار آموزش دیده نظامی متخصصان نیاز به پیدا کردن جایی دیگری به ماندن بگیرید.

“آخرین ما در حال گرفتن است که آنها ممکن است به خواب در تختخواب تاشو در سی armory, که, خوب, در هر کجا که این افراد حرفه ای هستند. آنها حاضر به انجام هر آنچه که آنها رو به انجام,” او گفت:.

لی گفت: سربازان در واشنگتن برای محافظت از کاخ سفید و پارک لافایت فقط در خارج از کاخ سفید است.

لی و بهداشت ، میت رامنی جمهوریخواه یوتا ملاقات با یوتا سربازان در هتل چهار و تشکر از آنها را برای خدمات خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im