سناتور. مایک لی می پیوندد تماس برای کمک به ملت مشکل تامین مواد غذایی و زنجیره ای

سالت لیک سیتی — این بیماری همه گیر را اختلال در کشور عرضه مواد غذایی و زنجیره ای ناشی از خالی کردن قفسه ها در فروشگاه های مواد غذایی و در عین حال در همان زمان در حال خروج دام از تولید کنندگان نگران اگر آنها را در بازار برای خود گوشت گاو و خوک و گوسفند و مرغ.

دامداران در همان دوراهی ضربه مازاد ظرفیت به دلیل خدمات مواد غذایی بخش از تقاضا مانند هتل ها رستوران ها مدارس و کشتی های کروز تعطیل است.

به طوری که افراد منتظر در صف در بانک های مواد غذایی لبنی و کشاورزان مجبور به تخلیه شیر از آنجا که هیچ جا وجود دارد برای آن بروید و قیمت گاو و گوشت خوک در حال غلت به طور چشمگیری.

در برابر پس زمینه از این پارادوکس سنسور. مایک لی R-یوتا و ctq, D -, Minn. با ارسال نامه ای به بالا اعضای رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله دادستان کل ویلیام Barr و وزیر کشاورزی سانی Perdue, درخواست برای یک کاوشگر به عرضه مواد غذایی و زنجیره ای از مشکلات.

“Coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر در معرض نگران آسیب پذیری در ما گوشت زنجیره تامین است که در حال آسیب رساندن به هر دو آمریکایی دام تولید کنندگان و مصرف کنندگان” در این نامه به عنوان خوانده شده. “ما مصرانه از شما را به کار برای شناسایی علت ریشه ای از این اختلالات بنابراین ما می توانیم با هم کار کنند برای پیاده سازی راه حل.”

این نامه در ادامه به توضیح است که دام تولید کنندگان احساس درد از اختلال “حاد” با گاو گوشتی قراردادهای آتی پایین 29 درصد از اولین هفته از بحران و گراز آتی پایین 39 درصد. در همان زمان قیمت گوشت گاو و گوشت خوک در سوپر مارکت ها به طور چشمگیری افزایش یافته است.

علاوه بر این, Smithfield, غذاهای ایالات متحده بر اساس شرکت است که بزرگترین خوک پردازنده و گراز, تهیه کننده, تا به حال به شاتر پنج تن از این گیاهان پردازش با توجه به کوروناویروس.

کسانی که بسته شدن برگ خوک در این خط لوله که مسدود شده است.

“این تعطیلی و در نتیجه عدم قطعیت نیروهای تولید به تصمیم گیری های دشوار که می تواند ما را تهدید می کند عرضه مواد غذایی و یا در نتیجه افزایش هزینه های غیر ضروری برای مصرف کنندگان” نامه است. “در سراسر جهان همه گیر زمانی که تعداد بی سابقه ای از خانواده ها در حال ایستاده در خطوط مواد غذایی ما نمی توانیم به زباله های موجود در منابع غذایی است که می تواند استفاده شود اگر تنها وجود دارد گزینه های در دسترس برای پردازش و بسته بندی.”

این نامه همچنین خطاب به هیت تاربرت رئیس کالاها آینده کمیسیون معاملات به این دلیل که سناتور نگرانی بالقوه دستکاری در بازار و یا ضد رقابتی انجام شده است.

Beaver County کمیسر علامت ویتنی گفت: او کاملا نگران این بیماری همه گیر است اثرات در کشاورزی و سناتور مانند Lee مناسب هستند برای جلب توجه به این مسئله است.

“آن را تحت تاثیر قرار من. گاو قیمت ها 30 تا 40%” گفت: ویتنی که اجرا می شود یک گاو و يونجه عمل.

“من کاملا نگران,” او گفت:. “آن را رفو ترسناک, آن را واقعا است. درمان بدتر از علت در این نقطه من نمی دانم اگر آنها قادر خواهد بود به آن را به عقب. من نه تنها نگران سلامت ما اما ما pocketbooks و اگر ما در حال رفتن به قادر به فروش محصولات ما است.”

ویتنی گفت: قیمت گوشت به آمده تا برای تولید کنندگان برای زنده ماندن این بیماری همه گیر.

“آنها نیاز به این را بفهمند. شما رو به یاد داشته باشید که ستون فقرات آمریکا است که کشاورزی است. آن را ما تامین مواد غذایی,” او گفت:.

کریستی اسپنس معاون ارشد رئيس جمهور از بازاریابی لبنی غرب — که به ترویج نزدیک به 600 مزارع لبنی در سراسر آیداهو و یوتا — گفت: صنایع لبنی شده است ضربه سخت است اما تنظیم برای اطمینان از محصولات دریافت کنید که در آن آنها نیاز به.

“من فکر نمی کنم وجود یک بخش کشاورزی که نبوده است, مختل,” او گفت:. “اما من واقعا heartened چگونه کل صنایع لبنی آمده است با هم به خلاق در مورد حل مشکلات است. این چیزی است که شما می خواهید در یک بحران بود.”

بازار مواد غذایی اساسا تبدیل درهم و برهم.

تقاضا از رستوران ها و سایر خدمات مواد غذایی, رسانه های تعطیل در فوق العاده خطرناک مد اما تقاضا سر به فلک کشید در کنار خرده فروشی با فروشگاه های مواد غذایی.

تامین کنندگان درهم برای انطباق با تغییر, او گفت:.

مازاد در محصولات لبنی ناشی از بسته شدن صادرات و بسته کردن مواد غذایی, خدمات, صنعت, صنعت و فرآوری گیاهان می تواند به طور ناگهانی تغییر عملیات از پردازش پنیر به شیر مایع, محصول, اسپنس گفت.

آزادسازی بیش از حد شیر اتفاق افتاد به خصوص در آیداهو اما او گفت لبنی غرب در حال همکاری با تولید کنندگان به reroute محصول که در آن نیاز به رفتن به ارائه تجهیزات مانند کولرهای به مدارس و کار با بانک های مواد غذایی به مطمئن شوید که آنها باید موارد مانند پنیر و دیگر محصولات لبنی است.

“ما می دانیم که ناامنی غذایی در حال افزایش است و ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که محصولات لبنی در حال گرفتن به جایی که آنها مورد نیاز بسیاری از” اسپنس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de