سنا لایحه تضمین حقوق به گذاشته شدن کارگران برای بقیه سال 2020 ‘برای جلوگیری از رکود بزرگ دیگری است’

سنسور. برنی ساندرز مارک وارنر, Doug Jones, و ریچارد بلومنتال در روز پنج شنبه رونمایی قانون با هدف ناشی coronavirus ناشی از اخراج های دسته جمعی در ایالات متحده با تضمین حقوق و مزایای بهداشت و درمان به گذاشته و furloughed کارگران برای بقیه سال 2020 است.

چک های امنیتی عمل می کنند—معرفی با پشتیبانی از سناتورها در سراسر طیف ایدئولوژیک دموکراتیک حزبی و قابل توجه حمایت از رهبر اقلیت چاک شومر (D-n. y.)—آیا انبوه موجود گسترش حفظ و نگهداری کارکنان اعتبار مالیاتی برای پوشش دستمزد حقوق و دستمزد و مزایای گذاشته و یا furloughed کارگران تا 90000 دلار در هر سال است.

اعتبار مالیاتی قابل استرداد خواهد بود و advanceable معنی کارفرمایان نمی خواهد که به صبر کنید تا فایل مالیات حقوق و دستمزد برای دریافت پرداخت.

“مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید برای کارگران و اقتصاد ما این است که نگه داشتن به عنوان بسیاری از مردم ممکن است متصل به مشاغل خود حقوق و بهداشت و درمان.”
—سارا نلسون انجمن خدمه پرواز

با توجه به خلاصه ای (pdf) این لایحه منتشر شده توسط ساندرز’ دفتر حقوق و دستمزد اعتباری در دسترس خواهد بود به “کارفرمایان که با تجربه حداقل 15 درصد افت رسید ناخالص در مقایسه با سه ماهه مشابه در سال 2019.” این قانون نیز ارائه کسب و کار با استرداد اعتبار مالیاتی برای پوشش هزینه های عملیاتی مانند اجاره و آب و برق و تعمیر و نگهداری.

“ما نمی توانیم همچنان به اجازه می دهد ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها به از دست دادن شغل خود درآمد و بیمه بهداشت و درمان در طول این وحشتناک گیر” ساندرز در بیانیه ای گفت. “به منظور جلوگیری از رکود بزرگ دیگری است کنگره باید با قاطعیت عمل کن و به شدت به اطمینان حاصل شود که هر کارگر آمریکایی دریافت چک های خود و بیمه بهداشت و درمان تا زمانی که این بحران است.”

این معلوم نیست که آیا این قانون می تواند به دست آوردن حمایت به اندازه کافی به تصویب جمهوریخواهان کنترل سنا اما ایده داشتن دولت فدرال پوشش شرکت payman موفق به کسب حمایت از بهداشت ، جاش هاولی (R-Mo.) و کوری گاردنر (R-Colo.).

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

چک امنیتی وارد عمل شده و تایید شده توسط اقتصاددانان حمایت گروه ها و رهبران کارگری از جمله AFL-CIO رئیس جمهور ریچارد Trumka و انجمن خدمه پرواز رئیس جمهور سارا نلسون.

“مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید برای کارگران و اقتصاد ما این است که نگه داشتن به عنوان بسیاری از مردم ممکن است متصل به مشاغل خود حقوق و بهداشت و درمان” نلسون در بیانیه ای گفت. “بهترین راه برای انجام این کار است به آن را آسان برای کارفرمایان به نگه داشتن حقوق و دستمزد در حال اجرا است. این چیزی است که ما را برای حمل و نقل هوایی کارگران در مراقبت عمل می کنند و آن چیزی که چک امنیتی عمل خواهد انجام برای ده ها میلیون نفر بیشتر کارگران است.”

این لایحه در مجلس سنا می آید تنها چند روز پس از تشکر. Pramila Jayapal (D-شستشو.) در روز سه شنبه معرفی چک های بازیابی قانون در مجلس با 93 اصلی همکاری حامیان مالی از جمله تعدادی از میانه. به جای اعمال نفوذ حفظ و نگهداری کارکنان اعتبار مالیاتی Jayapal لایحه را فراهم می کند کسب و کار با لينک مستقيم کمک های مالی از طریق IRS برای پوشش دستمزد و مزایای گذاشته و furloughed کارگران تا 90000 دلار در هر سال است.

“بیکاری توده یک سیاست انتخاب و ما باید متفاوت را انتخاب کنید با عبور فوری پیشنهاد که مسابقات مقیاس این بحران در حالی که ارائه یقین و مستقیم کمک به کارگران کسب و کار از تمام اندازه ها و اقتصاد” Jayapal در بیانیه ای گفت. “چک بازیابی عمل به پایان خواهد رسید و بیکاری توده قرار دادن کارگران به عقب بر حقوق خود و مراقبت های بهداشتی و حفظ کسب و کار از بسته شدن برای همیشه.”

Jayapal مبارزه سخت برای گنجاندن خود را چک تضمین پیشنهاد در قهرمانان قانون که به تصویب مجلس هفته گذشته بود اما در نهایت رد شده توسط مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.). Jayapal پیوست چندین متوسط آمریکا در رای گیری در برابر عمل قهرمانان در بخشی از آنجا که او گفت: این لایحه انجام خواهد بود تقریبا به اندازه کافی برای جلوگیری از بیکاری توده.

به عنوان رهگیری‘s رایان گریم گزارش روز سه شنبه از حمایت قابل توجهی Jayapal چک تضمین طرح را به دست آورد از متوسط دموکرات ها در نوسان ولسوالی “نشان دهنده یک تهدید جدید به خانه دموکراتیک رهبری را سلطه حزبی.”

“برای سال پلوسی اصرار دارد که اگر آن را تا به او این حزب را بیشتر به سمت چپ از آن را ندارد اما این ضرورت از انتخاب مجدد نیاز به تعدیل قانون برای اعضای او خواند “اکثر سازندگان'” گریم نوشت. “اما اگر کسانی که اکثر سازندگان دریافت جلوتر از پلوسی که منطق خواهد تبخیر و دیکته از ساخت و نگه داشتن اکثریت خواهد militate در جهت خود را.”

“سیاست مبارزه به نمایندگی از مشاغل آشکار برنده” تیره و تار اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im