کمیته مجلس سنا پشت $5 میلیون برنامه تقویت باتری برای ذخیره سازی انرژی های تجدید پذیر

سالت لیک سیتی — یک پیشنهاد قبل از قانون گذاران یوتا برای تشویق خرید باتری سازی سیستم های انرژی خورشیدی یا باد-طراحی سیستم های انرژی خواهد بود یک مزیت برای کسانی که می خواهند برای تبدیل شدن به انرژی مستقل در حالی که کاهش انرژی خود را از کربن.

روز دوشنبه قانونی کمیته حمایت از لایحه ای حمایت شده توسط ایالت لینکلن Fillmore, R-جنوب اردن که بذر چنین برنامه ای با 5 میلیون دلار. این قانون پیشنهادی SB78 آینه تلاش فیلمور راه اندازی شده در سال 2019 جلسه ساخته شده است که آن را از طریق مجلس سنا و مجلس کمیته, اما موفق به دریافت یک رای در مجلس نمایندگان است.

علاوه بر ارائه قدرت پشتیبان گیری در خانه و یا کسب و کار و افزایش استفاده از باتری سیستم های ذخیره سازی نیز ممکن است ایجاد دانه اول یک تغییر پارادایم که در آن یک شبکه بزرگ از micropower تولید کنندگان می تواند اساسا تغییر پویا صنعت انرژی است.

“استقلال انرژی چیزی است که ارزش تلاش برای,” فیل مور گفت: اعضای مجلس سنا حمل و نقل عمومی آب و برق و انرژی و فناوری کمیته. “فن آوری برای انجام این کار در راه است و … که اجازه می دهد ما را به سرمایه گذاری در آن و واقعا یک رهبر ملی.”

این پیشنهاد به دنبال ایجاد یک 5 میلیون دلار کمک مالی صندوق که از افراد می تواند امن تا به 7500 دلار و صاحبان کسب و کار به $100,000 در شیپور خاموشی برای خرید یک باتری سازی سیستم است که تغذیه یک تجدید پذیر, قدرت, منبع, مانند پانل های خورشیدی یا یک میکرو وزش گیاه. در حالی که هزینه های مربوط به مقیاس بزرگ باتری سازی رانده شده توسط مداوم نوآوری در صنایع مانند خودرو الکتریکی ساخت این قیمت برای یک سیستم است که می تواند اجرای یک خانواده معمولی هنوز هم اجرا می شود $15,000-25 ، 000 دلار برای یک خانه معمولی است.

Ryan Evans, رئیس جمهور, یوتا, انرژی خورشیدی انجمن گفت: اعضای کمیته که سیستم های که جفت منابع تجدید پذیر با باتری سازی کمک خواهد کرد که حرکت Utahns به سمت استقلال انرژی و آمادگی اضطراری در حالی که همچنین ساخت پیشرفت به دولت کیفیت هوا.

“من فکر می کنم که … این لایحه مهم است زیرا این بذر بازار چیدن نیست برنده و یا بازنده” ایوانز گفت. “ذخیره سازی انرژی است که در آن ما می خواهید آن را در ایالت یوتا است.”

کمیته گذشت SB78 در یک 6-1 رای و پیشنهاد در حال حاضر سر به سنا برای بررسی بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر