حزب دموکرات بلوک بسته محرک; رند پل آزمایش مثبت

مارس 22 (UPI) — حزب دموکرات در روز یکشنبه مسدود نزدیک به 2 تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه که آنها گفته بشود بیشتر برای کمک به کسب و کار از مردم آمریکا در طول بیماری همه گیر.

این قانون که معرفی شد توسط جمهوری خواهان در روز پنج شنبه موفق به پیشرفت در یک 47-47 رویه رای با 60 رای مورد نیاز برای تصویب.

در میان شش نمایندگان را به پرهیز از رای گیری شد و از سوی دیگر ، رند R-Ky., که شد اولین سناتور ایالات متحده برای آزمایش مثبت برای coronavirus.

بیانیه ای که در حساب توییتر خود را به عنوان خوانده شده که او “احساس خوب است و در قرنطینه. او بدون علامت و مورد آزمایش قرار گرفت از فراوانی احتیاط با توجه به گسترده خود را سفر و حوادث. او آگاه از هر گونه تماس مستقیم با هر فرد آلوده.”

سنسور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا و مایک لی R-یوتا که او نیز رای ممتنع از رای گیری هر دو اعلام کرد که آنها به حال خود قرنطینه.

پلوسی روز یکشنبه نشان داد که این خانه ممکن است تصویب این لایحه که دموکرات ها را به عنوان انتقاد pro-کسب و کار به جای pro-کارگر.

“از نقطه نظر من ما جدا,” او گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد یک معامله احتمالی با ایران در روز یکشنبه.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin قبلا گفته فاکس نیوز یکشنبه که این لایحه طراحی شده برای تحریک اقتصاد بیش از 10 تا 12 هفته دوره است.

“ما نیاز به پول به اقتصاد در حال حاضر. اگر ما که ما فکر می کنم ما می تواند به ایجاد ثبات در اقتصاد,” او گفت:. “من فکر می کنم رئیس جمهور است و هر انتظار است که این در حال رفتن به نگاه خیلی بهتر از چهار یا هشت سال از هم اکنون.”

Mnuchin گفت: اولین بخش از این لایحه شامل آنچه که او به نام “کسب و کار کوچک نگهداری وام” به عنوان بسیاری از کسب و کار بسته شده در حالی که دولت فدرال پیشنهاد کرده مردم باقی می ماند صفحه اصلی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و برخی از ایالات آمریکا دستور تعطیلی اجباری.

“اگر شما یک کسب و کار کوچک شما دو هفته از جریان نقدی به کارگران خود را پرداخت. شما همچنین می خواهید برخی از سربار و اگر شما که خود را وام بخشوده خواهد شد,” او گفت:.

این لایحه همچنین ارائه مستقیم سپرده که Mnuchin گفت: آیا دیدن یک خانواده متوسط چهار مورد $3,000 همراه با افزایش بیمه بیکاری برای افرادی که گذاشته شده به عنوان یک نتیجه از وقوع.

Mnuchin گفت: این لایحه شامل یک “قابل توجهی” بسته توسعه در رابطه با فدرال رزرو برای ریختن پول به اقتصاد است.

“ما باید به 4 تریلیون دلار برای حمایت از نقدینگی است که ما می توانید استفاده کنید برای حمایت از اقتصاد است.”

در طول یک تاخیر به رویه رای گیری روز یکشنبه رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. خبرنگاران گفت که دموکرات ها بود “بسیاری از مشکلات” با این قانون به طور خاص “یک شرکت بزرگ نجات ارائه” که شامل بدون حمایت کارگران و یا نظارت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه به خبرنگاران گفت که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., و شومر مشغول به کار بودند به سرعت به تصویب این قانون است که او به عنوان قاب دو حزبی.

“آنها مشغول به کار در اواخر شب به شب گذشته آغاز شده و در اوایل صبح امروز و ما در حال کار برای تصویب این قانون در روز دوشنبه در هر دو مجلس سنا و مجلس,” او گفت:.

با این حال دیابت الیزابت وارن گفت: نبود یک لایحه دو حزبی اما “جمهوری خواه پیشنهاد.”

در مورد امکان COVID-19 عفونت در میان قانونگذاران سنا اکثریت شلاق جان Thune R-S. D. گفت: در طبقه سنا که سناتورها خواهد بود به دنبال توصیه های پزشکی.

“ما به شما مشورت با پزشک متخصص در اینجا در کنگره آمریکا در مورد اقدامات مناسب برای کسانی از ما که در تماس با سناتور, اما این نوع از وضعیت است که آمریکایی ها در سراسر کشور در برخورد با حق در حال حاضر و این بر اهمیت بلافاصله اقدام به ارائه بیشتر برای کمک به مردم آمریکا” Thune گفت.

قبلا آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز-Balart R-Fla., و بن McAdams, D-یوتا آزمایش مثبت است.

دیاز-Balart گفت NBC News در شنبه او احساس بهتر بعد از یک هفته اما گفت: علائم اولیه آمار او “مانند یک تن آجر.” McAdams گفت: ان بی سی “امروز” هفته گذشته او “احساس من تا به حال یک کمربند در اطراف قفسه سینه و بنابراین من نمی تواند تنفس عمیق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im