سنا رهبری است هل دادن از طریق یک خطرناک نظارت لایحه به عنوان آمریکایی ها با تمرکز بر Covid-19

در روز دوشنبه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل قصد دارد به فشار از طریق یک رای در ایالات متحده آمریکا آزادی عمل با عبور نمود از سال 2020 قانونی که reauthorize سوء استفاده جاسوسی دولت قدرت است که تمام شده, دیروز, یکشنبه, مارس 15.

این قانون به تصویب مجلس اواخر هفته گذشته اما قابل توجهی در هر دو حزب مخالفت مدنی-آزادی قهرمانان در کنگره و از پیشرو در حفظ حریم خصوصی نژادی-عدالت و قانون اساسی-حقوق گروه از جمله گروه من مطبوعات آزاد عمل است.

اگر توسط رئیس جمهور امضا مغلوب ساختن پیشی جستن این لایحه reauthorize بخش 215 قدرت کنگره تاسیس تحت USA Patriot Act در سال 2001. بخش 215 ارائه امنیت ملی و سازمان های ذکر شده در گذشته برای حمایت از خود بی جا مجموعه ای از سوابق تلفن از صدها میلیون ها نفر از مردم بی گناه در ایالات متحده است.

“این غیر قابل تصور به گسترش این جاسوسی قدرت به همان آژانس است که اغلب sidestepped پادمان و نادیده گرفته شده آمریکایی’ اساسی حقوق و حریم خصوصی.”

در خانه یک گروه دو حزبی از نمایندگان خواستار اصلاحات معنی دار به فدرال جاسوسی قدرت از جمله بخش 215. دموکرات ها و جمهوری خواهان که در برابر این لایحه رای دادند و حتی برخی از کسانی که به آن رای دادند—متصل به هم به می گویند که این قانون انجام نمی به اندازه کافی برای محافظت از همه حقوق و حریم خصوصی.

هنوز در سنا رهبر اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا مانع سنسور. استیو Daines (R-MT), Patrick Leahy (D-VT) مایک لی (R-UT), Ron Wyden (D-OR) و دیگران از ارائه هر گونه اصلاحات که حفاظت از حقوق و حریم خصوصی آمریکایی است. مخالفت با این قانون در حال شتاب گرفتن است به همین دلیل است که مک کانل هل دادن بنابراین به شدت برای رای امروز در حالی که خیلی از کشور متمرکز شده است coronavirus بحران است.

و در حالی که این لایحه باعث می شود برخی از اصلاحات جزئی آنها کافی نیست. ایالات متحده آمریکا آزادی با عبور نمود عمل نتواند به در محل قرار داده قوی تر اصلاحات مورد علاقه حریم خصوصی نژادی-عدالت و مدنی-آزادی طرفداران بسیاری از آنها پشتیبانی یک جایگزین لایحه حفاظت از آمریکایی ها سوابق خصوصی عمل معرفی شده در اوایل سال جاری با حمایت هر دو حزب.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

که در آن اصلاحات گنجانیده شده با عبور نمود عمل آنها در درجه اول نیمی از اقدامات که ترک بزرگ راه اندازی نرم افزار رایگان است که می تواند به راحتی مورد سوء استفاده توسط سازمان های جاسوسی. این لایحه شامل نمادین مقررات به طور خاص طراحی شده برای رسیدگی به مسائل مطرح شده توسط نظارت از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور کارتر صفحه آن bizarrely نتواند به گسترش آن حمایت به هر کس دیگری در امریکا زندگی می کنند. و در حالی که این لایحه مانع دولت از محل جمع آوری اطلاعات بدون حکم آن برگ دیگر بسیار اطلاعات حساس مانند مرور اینترنت و جستجو تاریخ در معرض تهاجم دولت جاسوسی بدون حکم.

زمانی که این لایحه وارد مجلس سنا در کف پنجشنبه گذشته مخالفان پرسید به ارائه و بحث حریم خصوصی-حفاظت از اصلاحات. اما مک کانل مسدود کردن هر گونه اصلاحات و یا جایگزین صورتحساب. ما شاهد تلاش های مشابه را به سکوت و مخالفت و بحث زمانی که کمیته قضایی مجلس لغو نشانه گذاری از این لایحه و با عجله آن را از طریق یک رای طبقه پس از مظنونان حمله به دانشگاه Zoe Lofgren (D-CA) و Pramila Jayapal (D-WA) سعی در ارائه طرفدار حفظ حریم خصوصی اصلاحات.

اگر مک کانل فشار از طریق مجلس سنا موفق به این امر تجدید قدرت دولت به warrantlessly به دست آوردن میلیاردها دلار از نقاط داده ها در هر فرد در ایالات متحده است. این قدرت وحشتناک به دست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, با توجه به ثبت surveilling و سوء استفاده از جوامع به حاشیه رانده شده—اما همانطور که ما دیده ایم و حتی برخی از رئيس جمهور حامیان شکایت کرده اند که این overbroad قدرت مورد استفاده قرار گرفت در برابر تهمت مبارزات انتخاباتی بیش از حد.

کنگره تا به حال تقریبا پنج سال برای آماده شدن برای این بحث در عین حال یک بار دیگر رهبری اقدام به جای عجله چیزی را از طریق این زمان در وسط یک ملی بهداشت و درمان اضطراری. قانون پاتریوت سوء استفاده شده است و وقت و زمان دوباره و ایالات متحده آمریکا آزادی عمل با عبور نمود از سال 2020 انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مهار دولت است. سناتورها در رابطه با آزادی های مدنی از تشکیل خود را سزاوار این فرصت برای به چالش کشیدن مشروعیت چنین برنامه های جاسوسی گسترده.

آن را غیر قابل تصور به گسترش این جاسوسی قدرت به همان آژانس است که اغلب sidestepped پادمان و نادیده گرفته شده آمریکایی’ اساسی حقوق و حریم خصوصی. هر سناتور باید رای در برابر ایالات متحده آمریکا آزادی عمل با عبور نمود و خواهان اصلاحات و محدودیت برای جلوگیری از فراری دولت نظارت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im