رهبری مجلس سنا خفه رشد هر دو حزب اپوزیسیون در فشار به Reauthorize خطرناک جاسوسی قدرت

واشنگتن – روز دوشنبه رهبری مجلس سنا قصد دارد به فشار از طریق یک رای در ایالات متحده آمریکا آزادی عمل با عبور نمود از سال 2020 قانونی که reauthorize سوء استفاده جاسوسی دولت قدرت است که تمام شده در مارس 15.

این قانون به تصویب مجلس در 278-136 رای قابل توجهی در هر دو حزب مخالفت مدنی-آزادی قهرمانان در کنگره و از پیشرو در حفظ حریم خصوصی نژادی-عدالت و قانون اساسی-حقوق گروه ها از جمله مطبوعات آزاد عمل است.

اگر امضا شده توسط رئیس جمهور این لایحه reauthorize بخش 215 قدرت کنگره تاسیس تحت USA Patriot Act در سال 2001. بخش 215 ارائه امنیت ملی و سازمان های ذکر شده در گذشته برای حمایت از خود بی جا مجموعه ای از سوابق تلفن از صدها میلیون ها نفر از مردم بی گناه در ایالات متحده است.

یک گروه دو حزبی مجلس نمایندگان و سناتورها خواستار اصلاحات معنی دار به فدرال جاسوسی قدرت از جمله بخش 215. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل مانع سنسور. استیو Daines, Patrick Leahy, Mike Lee, Ron Wyden و دیگران از ارائه هر گونه اصلاحات که بهتر حفاظت از حقوق و حریم خصوصی آمریکایی است.

مطبوعات آزاد اقدام دولت مدیر روابط ساندرا Fulton ساخته شده این بیانیه به شرح زیر:

“سناتور مک کانل مسدود کردن هر کنگره رای اصلاح یا جایگزین صورتحساب ساخت ضروری اصلاحات به این برنامه جاسوسی و مضر. ما شاهد تلاش های مشابه را به سکوت و مخالفت و بحث زمانی که کمیته قضایی مجلس لغو نشانه گذاری از عمل با عبور نمود و با عجله این لایحه از طریق رای طبقه بعد از یک عضو ارشد این کمیته گفت: آنها طرفدار حفظ حریم خصوصی اصلاحات.

“اگر مک کانل فشار از طریق مجلس سنا موفق به این امر تجدید قدرت دولت به warrantlessly به دست آوردن میلیاردها دلار از نقاط داده ها در هر فرد در ایالات متحده است. این قدرت وحشتناک به دست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, با توجه به ثبت surveilling و سوء استفاده از جوامع به حاشیه رانده شده — اما همانطور که ما دیده ایم رئیس جمهور و طرفداران به طور یکسان شکایت کرده اند که این overbroad قدرت مورد استفاده قرار گرفت در برابر تهمت مبارزات انتخاباتی بیش از حد.

“این با عبور نمود از جاسوسی بدون کنترل به تصویب مجلس با وجود دو حزبی مخالفان از تعداد رو به رشد مدنی-آزادی قهرمانان. دموکرات پیوست و جمهوری خواهان می گویند که این قانون انجام نمی به اندازه کافی برای محافظت از همه حقوق و حریم خصوصی.

“مخالفت با این قانون در حال شتاب گرفتن بر روی تپه. که یکی از دلایل مک کانل هل دادن بنابراین به شدت برای رای امروز در حالی که خیلی از کشور متمرکز شده است coronavirus بحران است. آن را غیر قابل تصور به گسترش این جاسوسی قدرت به همان آژانس است که اغلب sidestepped پادمان و نادیده گرفته شده آمریکایی’ اساسی حقوق و حریم خصوصی. هر سناتور باید رای در برابر ایالات متحده آمریکا آزادی عمل با عبور نمود و خواهان اصلاحات و محدودیت برای جلوگیری از فراری دولت نظارت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im