سنا پنل تصویب لایحه ممنوعیت همه انتخابی سقط جنین در دولت

سالت لیک سیتی — یک کمیته سنا تصویب لایحه ممنوعیت همه انتخابی سقط جنین در ایالت یوتا — ذخیره به صورت استثنا مانند تجاوز به عنف و زنای با محارم و یا در معرض خطر زندگی یک مادر باید دیوان عالی ایالات متحده سرنگونی Roe V. Wade.

سنا بهداشت و خدمات انسانی کمیته مورد بحث این لایحه قبل از بسته بندی شده با هر صندلی پر شده در حالی که دیگر اعضای عمومی اندود دیوار. دو کاپیتول مأموران اجرای قانون بود و در مقابل اتاق جدا کردن مردم از کمیته. پانل هشدار داد مخاطبان به عمران و هشدار داد که هر کسی که تحسین و یا مختل جلسه خواهد بود بی درنگ حذف خواهند شد.

SB174 حمایت سناتور. دن McCay R-ریورتون توضیح داد که اگر Roe v. Wade است که تا کنون لغو احتمالی بند خواهد سوق دادن این لایحه به قوه مقننه تحقیقات و مشاور عمومی به اطمینان حاصل شود که تغییر را می توان از نظر قانونی. اگر این ممنوعیت را به ضربه محکم و ناگهانی.

“وجود دارد مقدار زیادی از دانشمندان حقوقی که معتقدند زمان مناسبی برای این تصمیم به بررسی” McCay گفت. “دلیل اصلی این است که تا چه حد ما به عنوان یک جامعه در ساخت این مهمان نواز محل برای مردم به کودکان است.”

McCay گفت که اگر این لایحه به اثر یک زن از یوتا که مایل به دریافت سقط جنین می تواند به, کلرادو, اورگان و یا هر دولت دیگر که در آن هنوز هم قانونی است.

سناتور. Jani Iwamoto D-Salt Lake City گفت که او تا حد زیادی نگران این لایحه را ارائه اعلام کرد که یک فرد نیاز به بررسی کنید که تجاوز به عنف یا زنای با محارم رخ داده برای دریافت یک استثنا برای این لایحه است.

وادار گزارش طول می کشد شاید تنها کنترل یک قربانی است Iwamoto گفت و اشاره کرد که از تجاوز به عنف یکی از مهمترین underreported جنایات.

McCay گفت: یوتا انجمن پزشکی خود نگرانی و او موافقت کرد که به کار با آنها برای پالایش زبان رفتن به جلو به دیدن اگر یک راه وجود دارد به تعادل است که خطر را با اثر او امیدوار است این لایحه را داشته باشد.

یوتا در حال حاضر در دادخواهی بیش تشکر. Cheryl اکتون لایحه برای جلوگیری از سقط جنین پس از 18 هفته که گذشت در طول سال 2019 جلسه.

مارینا لاو قانونی و سیاست های مشاور برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از یوتا, لمس کردن در این نقطه در شهادت او روز شنبه.

“یوتا است یک بار دیگر با شرکت در آنچه به نظر می رسد مانند یک تقریبا سالانه سنت افزایش محدودیت در سقط جنین است که در قوه مقننه ایالت یوتا,” او گفت: این کمیته با اشاره به اینکه دولت با گذشت 30 محدودیت در دسترسی به سقط جنین در گذشته 45 سال است.

او همچنین با اشاره به یک نظرسنجی اخیر که گزارش شده است که به عنوان بسیاری از 80 درصد از Utahns بر این باورند که دولت نیاز ندارد اضافی محدودیت در سقط جنین.

Merrilee Boyack, صندلی, سقط جنین رایگان, یوتا تن به تن او حمایت پشت این لایحه به دلیل “یوتا معتقد است انسان زندگی شایسته حفاظت است.”

“قوانین در حال تغییر توسط مردم شجاع” او گفت:. “با وجود این واقعیت است که Roe v. Wade هنوز هم وجود دارد ما باید حق را به دولت یقین که Utahns پشتیبانی از حفاظت از زندگی بشر به ویژه آسیب پذیر از جمعیت ما.”

هر دو سناتور دموکرات که تنها زنان در این کمیته رای دادند در برابر قانون ساخت نهایی گذشت 4-2.

توضیح او رای Iwamoto گفت او احترام می گذارد هر کسی که آمد به شهادت و انتخاب است که آنها ساخته شده است; با این حال این لایحه درست نیست.

“داشتن دولت دخالت در یکی از مهمترین تجربه های شخصی مردم روبرو می شوند و به اعتقاد من اشتباه است,” او گفت:. “من همچنین تناقضات در خود ما مقننه به دستور شخصی این و مسائل پیچیده اما پس از آن ندارند و یا پشتیبانی شفقت در زمان برای کمک به این مادران و یا فرزندان خود را هنگامی که آنها به دنیا می آیند.”

McCay گفت که او آن را می بیند متفاوت است.

“مردم می خواهند به بحث در مورد انتخاب. من درک می کنم که احساس و من درک می کنم که احساسات او گفت:” اما “کودک سزاوار یک انتخاب برای زندگی همه ما. و من فکر می کنم که انتخاب مهم است به اندازه کافی برای محافظت از منافع دولت است.”

این لایحه خواهد شد در حال حاضر قبل از اینکه کامل سنا برای بحث است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>