سنا $484B coronavirus کمک های مقابله

مارس 21 (UPI) — سنا در روز سه شنبه تصویب $484 میلیارد coronavirus کمک لایحه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به ثبت نام.

این لایحه به تصویب رسید اتفاق آرا است که ارسال آن به مجلس برای رای انتظار می رود پنج شنبه.

اندازه گیری شامل یکی دیگر از $310 میلیارد برای چک حفاظت از برنامه. PPP در ابتدا مجموعه به ارائه $350 میلیارد وام به کسب و کارهای کوچک برای زنده ماندن coronavirus بحران از پول هفته گذشته است. در این دور 60 میلیارد دلار از این بودجه به طور خاص در کنار مجموعه ای از underbanked کسب و کار.

جمهوری خواه مجلس سنا میچ مک کانل رهبر کنتاکی می خواستم به ارائه 250 میلیارد دلار اضافی به طور کلی بودجه برای PPP به تنهایی. دموکرات ها به دنبال اولویت بندی underbanked کسب و کار و مبارزه برای بودجه اضافی برای بیمارستان ها و دولت های محلی را شامل می شود در معامله.

این قرارداد همچنین شامل 60 میلیارد دلار در فاجعه اقتصادی کمک وام و کمک های مالی 75 میلیارد دلار برای بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای coronavirus تست. از تست بودجه 11 میلیارد دلار است را کنار بگذارند برای متحده در حالی که دولت فدرال را نیز به گرفتن برخی از کمک های مالی.

“دموکرات کنگره در حال افتخار به شما تضمین یک توافق موقت اورژانس بودجه بسته شده است که تبدیل به ارائه پشتیبانی واقعی برای زندگی و معیشت مردم آمریکا” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومر از نیویورک گفت: در یک بیانیه مشترک.

تسکین می آید در بالای $2.3 تریلیون Coronavirus, کمک های اولیه, امداد و امنیت اقتصادی با تصویب قانون در ماه گذشته برای کمک به آمریکایی ها و اقتصاد ایالات متحده بهبود از coronavirus بحران است.

بیش از یک دوجین شرکت های با صدها میلیون نفر در درآمد سالانه دریافت وام تحت PPP و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که گروه را توضیح دهد گواهینامه و به شرکت ها این فرصت را به پرداخت وام به عنوان Shake Shack را در یکشنبه شب.

“ما به مردم نفع شک ما در حال رفتن به قرار دادن یک پرسش و پاسخ به توضیح گواهینامه” Mnuchin گفت: در طول یک جلسه توجیهی کاخ سفید Coronavirus نیروی کار. “اگر شما به پرداخت وام حق دور شما نمی خواهد که مسئولیت به [کسب و کار کوچک Adminsitration] و به خزانه داری اما عواقب شدید برای افرادی که نمی تست درستی برای این گواهینامه است.”

مجلس نمایندگان آمریکا با صدور بیانیه ای با استقبال از بودجه اضافی برای PPP بخش مراقبت عمل می کنند.

“من را تشویق کرد که رهبران دموکرات در نهایت توافق برای بازگشایی چک برنامه حفاظت و کنار گذاشتن تعدادی از آنها نامربوط خواسته های” مک کانل گفت.

“در یک هفته-به علاوه در حالی که ما دموکراتیک همکاران تاخیر فوری PPP وجوه اضافی فدرال برای کمک به بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی تبدیل شد و فوری و همچنین” مک کانل اضافه شده است. “جمهوری خواهان همواره پشتیبانی بیشتر پزشکی و کمک های مالی در اسرع وقت لازم است و من افتخار می کنم این بسته ارائه خواهد شد حدود 75 میلیارد دلار بیشتر به صندوق بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در این بحران است.”

مک کانل همچنین تشکر سنسور. لامار الکساندر R دنیاست. و Roy Blunt, R-Mo. که هر دو کار با Mnuchin در حل و فصل مسائل در تصویب این لایحه برای مذاکره اضافی از 25 میلیارد دلار برای COVID-19 تست.

مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به ثبت نام در این لایحه به قانون است.

“من خواست خانه را به تصویب چک برنامه حفاظت و مراقبت های بهداشتی با افزایش عمل با بودجه اضافی برای PPP بیمارستان ها و تست” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “پس از من با ثبت نام در این لایحه ما آغاز خواهد شد بحث در آینده ابتکار عمل با مالی امداد.”

Mnuchin گفت که او انتظار دارد که این لایحه را فراهم می کند آخرین تزریق مورد نیاز برای ارائه وام های کوچک buissnesses.

“ما انتظار داریم که این آخرین traunch اما بدیهی است که ما می توانیم تجدید نظر که اما این یک مقدار زیادی از پول, بیرون رفتن,” او گفت:.

وی افزود: یک “فاز چهار” coronavirus محرک لایحه با تمرکز بر زیرساخت به عنوان به خوبی به عنوان مشوق برای رستوران ها و تیم های ورزشی و سرگرمی های دیگر کسب و کار حقوق و دستمزد مالیات و بودجه اظهار کرد: “به احتمال زیاد” مورد نیاز خواهد بود.

ایالات متحده عهده COVID-19 همه گیر

پرستاران اعتراض در کاخ سفید به تماس توجه به بهداشت و درمان کارگران در سراسر کشور که آلوده شده اند با COVID-19 و خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه بیشتر دنده محافظ. عکس توسط Kevin Dietsch/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im