مجلس سنا روز پنج شنبه گذشت یک جنگ قدرت وضوح با هدف جلوگیری از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از راه اندازی اقدام نظامی علیه ایران بدون کسب موافقت کنگره.

“ملت نباید در جنگ بدون رای کنگره” گفت: سناتور. Tim Kaine (D-Va.), رهبری حامی S. J. پژوهش. 68.

قطعنامه تصویب شده توسط رای 55-45—با پشتیبانی از هشت خواهان—و در حال حاضر سر به دموکرات-کنترل مجلس نمایندگان که در آن انتظار می رود به تصویب.

Kaine را اندازه گیری هدایت رئیس جمهور به “خاتمه استفاده از ایالات متحده آمریکا نیروهای مسلح برای جنگ علیه جمهوری اسلامی ایران و یا هر بخشی از آن را دولت و یا نظامی مگر اینکه به صراحت مجاز توسط یک اعلام جنگ و یا خاص مجوز برای استفاده از نیروی نظامی علیه ایران است.”

اریکا Fein, حمایت مدیر در پیروزی بدون جنگ در بیانیه ای گفت که سنا رای می فرستد یک پیام صریح به مغلوب ساختن پیشی جستن: “ما اجازه نمی دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کشیدن ایالات متحده به جنگ بی پایان از انتخاب در برابر اراده مردم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن یک طرفه و به احتمال زیاد تصمیم گیری های غیر قانونی در ماه گذشته برای ترور ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی با حمله هواپیماهای بدون سرنشین در بغداد نزدیک به موجب یک جنگ تمام ایران. روز چهارشنبه رئیس جمهور تهدید به وتو جنگ قدرت وضوح این ادعا آن را ترک کنید دست خود را “گره خورده است.” فارغ از رئیس جمهور را وتو خواهد نیاز به دو سوم فمن در مجلس نمایندگان و مجلس سنا.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“من رای دادند بله” توییتی بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.), یک سال 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری. “بر خلاف تهمت امروز دو حزبی رای روشن ساخته است که اکثریت سنای آمریکا معتقد است ما در قانون اساسی و تفکیک قوا. آن است که کنگره نمی کرد که قدرت را در این کشور به جنگ و این چیزی است که این انتخابات بود.”

پل Kawika مارتین مدیر ارشد سیاست و امور سیاسی در مترقی گروه مدافع صلح عمل, جشن سنا عبور از جنگ قدرت وضوح به عنوان یک گام ضروری در جهت محدود مغلوب ساختن پیشی جستن “بی پروا سیاست خارجی است.”

“این سیاست شکست خورده از حداکثر تحریک به سمت ایران نگه می دارد متحده آمریکا در پرتگاه دیگری blunderous جنگ از انتخاب در خاورمیانه” مارتین گفت. “ما نیاز به گفتگو نیست یک فاجعه است.”

دیپلماسی سیاست اکشن مدیر رایان کاستلو در بیانیه ای گفت که “مردم آمریکا نمی خواهند یک جبهه جدید در جنگ برای همیشه لطفا برای با ایران است.”

“این وظیفه کنگره برای منعکس کردن آرمان های مردم آمریکا و محافظت از آن در قانون اساسی مقامات از پایمال توسط رئیس جمهور” کاستلو اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im