“مردم آمریکا نمی خواهد این را حمله به دموکراسی ما نشستن. ما را سازماندهی هرگز مانند قبل برای برگزاری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان مجلس سنا پاسخگو در صندوق های رای در ماه نوامبر.”
—Sean Eldridge, ایستادن امریکا

در آنچه که منتقدان به نام آخر عمل “ham-handed coverup” توسط قانونگذاران جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود تبرئه توسط مجلس سنای ایالات متحده روز چهارشنبه در هر دو استیضاح شمارش—یکی برای سوء استفاده از قدرت و یکی برای انسداد کنگره تصویب شده توسط مجلس نمایندگان ایالات متحده در ماه گذشته.

در اولین رای گیری در سوء استفاده از قدرت رای 48 در حمایت از اعتقاد و حذف رئیس جمهور تنها با یک جمهوری خواه ایالت میت رامنی از یوتا با پیوستن به 47 نفر از اعضای دموکرات حزبی. تمام 52 دیگر جمهوری خواهان در سنا رای به تبرئه.

در دومین رای گیری در انسداد قدرت رای 47-53 صرفا در امتداد خط حزب.

بلافاصله پس از رای ترقی خواهان ابراز outrageand محکوم سناتور که رای به تبرئه رئیس جمهور.

کارن Hobert فلین رئیس جمهور از علت شایع بود و میان کسانی که گفت که در حالی که نتیجه غیر منتظره نیست, آن را نمی خواهد به زودی فراموش می شود.

“آمریکایی ها سزاوار حقیقت, اما آنها به یک ham-handed coverup به جای” Hobert فلین گفت. “اکثریت جمهوریخواه در سنای ایالات متحده را تکذیب کرد مردم آمریکا حقیقت و نقض سوگند خود از دفتر در یک تلاش بی ثمر برای رفت و برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن اعمال غیر قانونی زیر فرش.”

“در یک بزدل و ننگین نهایی عمل خود را نشان می دهد محاکمه” او ادامه داد: “جمهوری خواهان مجلس سنا—به استثنای میت رامنی—دفن سر خود را در شن و ماسه و رای به چشم پوشی رئیس جمهور تهمت آشکار سوء استفاده از قدرت ریاست جمهوری. اشتباه نکنید در مورد آن این بود که چیزی بیش از یک اقدام حزبی coverup برای شرمانه و غیر قانونی انجام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“اکثریت جمهوریخواه در سنای ایالات متحده را تکذیب کرد مردم آمریکا حقیقت و نقض سوگند خود از دفتر در یک تلاش بی ثمر برای رفت و برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن اعمال غیر قانونی زیر فرش.”
—کارن Hobert فلین, علت شایع
“این است که یک ‘تبرئه’ این است که یک پوشش” گفت: ایستادن امریکا بنیانگذار و رئیس جمهور شان Eldridge, در بیانیه ای. “آنچه در حزب جمهوری خواه ایران را تهدید می کند-بنیاد دموکراسی و upends حکومت قانون است.”

Eldridge به نام سنا رای بخشی از یک “محاکمه شم که مخفی شواهد از مردم آمریکا” و متهم کردن جمهوری خواهان انتخاب “حزبی بزدلی بیش از میهن پرستی.”

“مردم آمریکا نمی خواهد این را حمله به دموکراسی ما نشسته” گفت: Eldridge. “ما سازماندهی هرگز مانند قبل برای برگزاری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان مجلس سنا پاسخگو در صندوق های رای در ماه نوامبر.”

Rahna Epting مدیر اجرایی MoveOn سیاسی عمل تکرار تماس برای انتخابات بازپرداخت. “سناتور جمهوریخواه ممکن است موفق به انجام کار خود را, اما رای دهندگان نمی خواهد موفق به انجام آن ماست” گفت: Epting. “ما باید یک پیام برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان مجلس سنا که وقت و زمان دوباره باید کمک کرد تا پوشش خود را از موارد نقض حقوق بشر: ما شما را در صندوق های رای است.”

“این دادگاه ممکن است اما این جنبش در ادامه گفت:” با مردم, مدیر اجرایی, Alexandra Flores-Quilty.

فلورس-Quilty افزود که او و دیگران خواهد همچنان به فشار برای برگزاری هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواه مجلس پاسخگو باشد.

“فقط به عنوان گذشته آمریکایی ها آمدند با هم برای شکست دادن پادشاهان و Jim Crow ما متحد به این کشور آنچه که باید باشد” گفت: Flores-Quilty. “یک دولت و برای مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im