سنای آمریکا با عجله محرک پیشنهاد شده 150 میلیارد دلار راه گریز برای شرکت نفت و گاز

واشنگتن – امروز رهبر اکثریت میچ مک کانل اعلام کرد او قصد دارد به فشار یک تریلیون دلاری بسته محرک اقتصادی به طبقه سنا در روز دوشنبه. این بسته شامل تعیین شده کمک برای صنعت هواپیمایی و صاحبان کسب و کار کوچک و همچنین 150 میلیارد دلار در وام و وام برای تضمین “دیگر واجد شرایط کسب و کار است.”

که مبهم تعریف شده 150 میلیارد دلار اختصاص داده می شود در خزانه داری وزیر استیون Mnuchin اختیار ترک یک بستر گسترده برای سوخت های فسیلی شرکت ها برای ایجاد یک مورد برای بی جا و جزوه های دولت.

در پاسخ Greenpeace USA ارشد آب و هوا مبارز جک شاپیرو گفت:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“ما یک انتخاب به قید وثیقه از گذشته و یا ساختن آینده است. ما نمی توانیم اجازه پاسخ ما در این لحظه بود رانده شده توسط شرکت ها به دنبال بهره برداری از بحران را به سود خود به جای حمایت از کار و خانواده است. سوخت های فسیلی مدیران و نخبگان شرکت های بزرگ در حال حاضر در تلاش برای استفاده از COVID-19 pandemic به خط جیب خود و entrench وضع موجود. سنا باید این 150 میلیارد دلار گریز و اطمینان حاصل شود که نه یک سکه از پول مالیات دهندگان می رود به نفت و گاز که مدیران ایجاد شده و سود از بحران آب و هوا.

“Fracking میلیاردرهای و شرکت های زغال سنگ که در تلاش بودند از نظر مالی به خوبی قبل از این بحران در حال حاضر در حال کوبیدن پایین مغلوب ساختن پیشی جستن درب به صورت جزوه که بیشتر بدتر شدن آب و هوا در اورژانس و تعمیق نابرابری. دلار های مالیاتی ما باید به حمایت از تلاش خانواده ها و کار مردم نجات شرکت های بزرگ.”

توجه داشته باشید fracking میلیاردر هارولد هام در حال حاضر رسیده از بخش خصوصی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به حمایت برای کمک به صنعت شیل پس از او شخصا از دست داده و میلیاردها دلار در هفته گذشته بازار آشفتگی [1]. اوایل امروز زغال سنگ لابی فرستاده شده مشابه درخواست کنگره [2].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im