سناتور برنی ساندرز می گوید: ما باید “انعطاف پذیر و تهاجمی” برای صرفه جویی در کسب و کارهای کوچک

واشنگتن – در یک تماس مجازی میزبانی ورمونت فصل از خیابان اصلی داد دیروز سناتور برنی ساندرز با صحبت ورمونت صاحبان کسب و کار کوچک در ادامه COVID-19 بحران و چه حمایت است که هنوز هم لازم به ساحل قوی کوچک کسب و کار و اقتصاد است. از چک های امنیتی عمل می کنند به مراقبت های بهداشتی نیاز به مراقبت از ساختمان همه گیر انعطاف پذیری را بیش از به سادگی با کوه در می رم سوئیچ.

شما می توانید گوش دادن به کامل تماس بگیرید در اینجا.

در زیر برجسته شده به نقل از این گفتگو:

در آینده کسب و کار کوچک:

سناتور برنی ساندرز
“من فکر می کنم وجود دارد به برخی از درجه یک بازنگری از ماهیت جامعه آمریکا از ما چگونه ایجاد یک اقتصاد است که با این نسخهها کار برای همه و نه فقط تعداد انگشت شماری از شرکت های غول پیکر, ما چگونه آدرس مسائل مربوط به درآمد و ثروت نابرابری است.”

سناتور برنی ساندرز
“در سراسر این کشور و به خصوص در ایالت ورمونت, کسب و کارهای کوچک ستون فقرات اقتصاد ما. آنها ستون فقرات جوامع محلی. هر کسب و کار های مختلف نیاز دارد و اگر ما انعطاف پذیر و پرخاشگر در صرفه جویی در کسب و کارهای کوچک در آینده برای کشور ما و احتمالا هر دولت های دیگر وخیم است, در واقع.”

سینتیا رایان Edgeworks, خلاق, Waterbury, VT
“شهرها در ورمونت اصلا شبیه شهر پس از شهر در کشورهای دیگر آنجا نیستند تحت سلطه توسط رستوران های زنجیره ای فروشگاههای جعبه بزرگ و وام payday در مغازه ها را تشکیل می دهند که خیلی از بقیه این کشور است. این بسیار آسان است برای دیدن که ورمونت منحصر به فرد است چرا که ما کسب و کارهای کوچک. متاسفانه اگر کمک واقعی برای کسب و کار نمی آید به زودی ورمونت خواهد بود کاملا تغییر کرده است.”

سارا خاکستری برگرد دوچرخه سواری داخل سالن, South Burlington, VT
“کسب و کار کوچک است که طبقه کارگر ستون فقرات از زندگی آمریکایی. ما در حال نوآوران سخت کارگران و کارآفرینان است. ما کار ساعت های طولانی ما برای مراقبت از کارکنان ما و ما می دانیم که اولین و آخرین نام از مشتریان ما. ما زندگی در جوامع ما در خدمت و ما حمایت از اقتصاد محلی. اگر ما از چپ به شکست شرکت های بزرگ تنها بزرگتر خواهد شد و به دست آوردن کنترل بیشتر بر آمریکا مالیات پرداخت کننده و رای دهنده.”

جاستین برت و تکه تکه کیک سفید Riven تقاطع VT
“صاحبخانه ما روشن ساخته است که او نمی خواهید به صبر برای ما به شکل آن را به طوری که او در حال برنامه ریزی در تبدیل فضای ما به آپارتمان مگر ما می توانیم باز asap. من نمی توانم به شما بگویم که چگونه مأیوس کننده است به قرار دادن تلاش بسیار به ایجاد معنی دار, مشاغل, محصول ما افتخار و متفکر تجربه برای مهمانان ما فقط به فرش کشیده از زیر به شما.”

سناتور برنی ساندرز
“کسی اشاره کرد که من یک حامی قوی برای طبقه کارگر این کشور و این درست است. من می خواهم همه شما را به می دانم که به نظر من آنچه که شما در حال انجام کسب و کارهای کوچک به بخشی از آن طبقه کارگر .من می دانم که چقدر سخت شما کار و من می دانم که این نوع از نگرانی های بسیاری از شما نه تنها در حال حاضر بلکه روز به روز در حال اجرا یک کسب و کار کوچک. نگرانی در مورد کارکنان خود و انجام به خوبی توسط مشتریان خود را. من فقط می خواهم به تکرار و من می گویم این کار را با صداقت مطلق….شما در حال کار سخت شما می خواهید به پول و فوق العاده است. اما شما همچنین درک برای موفقیت به عنوان یک دولت شما به نگرانی در مورد کودکان رو به نگرانی در مورد محیط زیست و درمان افراد با احترام و کرامت است.”

در پشتیبانی از کسب و کارهای کوچک:

سناتور برنی ساندرز
“آنچه ما پیشنهاد… است به انجام آنچه ما تماس بگیرید چک های امنیتی عمل می کنند که اساسا چه شد در اروپا انجام می شود و در واقع انجام شد در قوانین گذشته در اینجا در مراقبت قانون و حفظ حقوق برای کارگران است. ما که برای صنعت هواپیمایی.”

مورگان نیکولز, ورمونت, دولت, مدیر, خیابان اصلی داد
“خیابان اصلی داد حمایت از طرح های مطرح مانند خود را چک امنیتی عمل می کنند و طرح های دیگر از همکاران خود در واشنگتن که می دانیم که به منظور صرفه جویی در کسب و کار کوچک ما اقتصاد از دراز مدت اثرات این بیماری همه گیر ما باید با قرار دادن ایمنی و بهداشت در جوامع ما برای اولین بار.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

سینتیا رایان Edgeworks, خلاق, Waterbury, VT
“نه تنها ما نمی پرداخت می شود ما با استفاده از آنچه که باقی مانده بود از شخصی ما منابع مالی برای پوشش هزینه های. اما به ما گفتند نگران نباشید PPP خواهد بود عطف به ماسبق به تاریخ وضعیت اضطراری اعلام شد, بنابراین ما حداقل خواهد بود قادر به بازیابی بودجه شخصی ما استفاده می شود برای حقوق و دستمزد. هنگامی که PPP بودجه وارد, ما متوجه شدیم که درست نیست. بدون اطلاعات دقیق آن را احساس می کند غیر ممکن است برای صدا گیری کسب و کار. من راستش می ترسم به استفاده از PPP بودجه!”

سارا خاکستری برگرد دوچرخه سواری داخل سالن, South Burlington, VT
“خوشبختانه من صاحبخانه ارائه شده من با 50% اجاره بخشش در آوریل و مه است و نه از نظر قانونی ملزم به انجام آن است. من نگران است که اگر دولت بازگشایی امکانات تناسب اندام در ماه ژوئن صاحبخانه من را بخواهید و انتظار 100 ٪ از اجاره و پس از آن کسب و کار من ممکن است زنده بمانند.”

در PPP وضوح مورد نیاز:

سینتیا رایان Edgeworks, خلاق, Waterbury, VT
“من در تلاش برای انجام همه چیز را به درستی — این بودجه عمومی و احساس مسئولیت واقعی به استفاده از آنها را به عنوان در نظر گرفته شده بود توسط کنگره — اما هیچ وضوح مورد نظر. شرکت ما نمی توانیم بدهی بیشتر; اما بازخورد مورد نظر برای بخشش به نظر می رسد به تغییر روزانه و نه بانک و نه من چیزی در نوشتن است که نشان می دهد هر یک از وام بخشوده خواهد شد. آنچه من را نگه می دارد تا در شب است که من نمی دانم آنچه که من باید امضا کرده است.”

جاستین برت و تکه تکه کیک سفید Riven تقاطع VT
“ساعت روی PPP در حال اجرا است من هنوز هم ندارد و روشن راهنمایی در مورد قوانین برای بخشش و من هنوز هم نمی دانم که چگونه من قصد دارم به پرداخت هر دو کسب و کار اجاره و شخصی اجاره. PPP کار نمی کند برای کسب و کارهای کوچک با سقفی و آن را کمک نمی کند که در دراز مدت است.”

در مراقبت از کودکان و مراقبت های بهداشتی:

سناتور برنی ساندرز
“اگر وجود داشت همیشه یک لحظه در تاریخ آمریکا هنگامی که من امیدوارم که مردم تشخیص دهند که مراقبت های بهداشتی باید یک کارفرما مسئولیت اما باید یک حق انسانی تضمین شده برای همه مردم ما که آیا شما در حال کار برای یک کسب و کار کوچک, یک کسب و کار, آیا شما شاغل هستید, آیا شما یک کودک و یا این که آیا شما بازنشسته…. این امر می تواند فوق العاده ای بار پشت کسب و کارهای کوچک در زمان خوب و در زمان بد است.”

سناتور برنی ساندرز
“این می رود بدون گفت به من که اگر ما نگران آینده این کشور اگر ما نگران در مورد نیاز به بهترین جمعیت تحصیل کرده در زمین رقابتی در اقتصاد جهانی پس از آن ما باید به جهانی مراقبت از کودک. این بدان معناست که هر پدر و مادر در این کشور بدون در نظر گرفتن درآمد می داند که مراقبت از کودک با کیفیت عالی در دسترس که در آن مدرسان وجود دارد به خوبی آموزش دیده و به خوبی پرداخت می شود… این خواهد بود یک مزیت برای کسب و کار کوچک.”

میشل عش, VP رهبری و توسعه سازمانی. Twincraft محصولات مراقبت از پوست
وینوسکی VT
“من دیده ام دست اول که کسب و کار ما را به موفقیت و رشد در آینده محدود است مگر ما کارکنان دسترسی به امن و مقرون به صرفه و با کیفیت بالا مراقبت از کودک. Covid-19 ساخته شده است ما همه دردناکی آگاه از نقش حیاتی که در مراقبت از کودک نقش در جامعه ما است. آن است که تبدیل شدن به روشن تر به تمام است که مراقبت از کودک است که اقتصادی نیست و لوازم جانبی; آن یک ضرورت مطلق است به یک جامعه پر رونق و اقتصاد…همه گیر است و در معرض بی عدالتی در این شکننده سیستم و تشدید مراقبت از کودک بحران Vermonters در حال حاضر مواجه است.”

“دولت های ملی و سازمان های دفاع از حداقل 50 میلیارد دلار در بودجه انعطاف پذیر برای مراقبت از کودک در آینده بازیابی لایحه. خانه رهبری پیشنهاد می کند تقریبا به اندازه کافی دور…این بودجه نه تنها به صرفه جویی در برنامه های مراقبت از کودکان به مقصد نزدیک آن را ارائه کاتالیزور برای ایجاد یک راه حل طولانی مدت برای ما مراقبت از کودکان در بحران در سراسر ایالات متحده در دسترس, با کیفیت بالا, مراقبت از کودک است که یکی از ارکان اقتصادی و پیشرفت اجتماعی – بخشی از معامله جدید است که کمک خواهد کرد که ایجاد یک جامعه سالم برای همه آمریکایی ها است.”

سناتور برنی ساندرز
“ما در حال رفتن به باید تا حد زیادی گسترش, تست ما قصد داریم به منظور بهبود تست… ما نیاز به همکاری جهانی در حال توسعه یک واکسن به عنوان به زودی به عنوان ما می توانید مطمئن شوید که همه در کشور بدون در نظر گرفتن درآمد خود را کرده است که واکسن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im