سناتور پیدا 14 میلیارد دلار Unspent بودجه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان به سفارش رکود در Covid-19 تست

پس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پذیرش در یک مبارزه تجمع در اوکلاهما بیش از آخر هفته که او به دستور مقامات دولت به “سرعت تست کردن” در واکنش به افزایش اخیر در Covid-19 مورد منجر سناتور دموکرات روز یکشنبه ناودان بهداشت و خدمات انسانی بخش برای عدم صرف 14 میلیارد دلار بودجه در کنگره تصویب شده در مارس به گسترش coronavirus تست و ردیابی.

“در حالی که از آن شده است ماه پس از این وجوه برای اولین بار اختصاص این دولت موفق به پرداخت مقادیر قابل توجهی از این بودجه را ترک جوامع بدون منابع آنها نیاز به رسیدگی به چالش های قابل توجهی ارائه شده توسط ویروس” ایالت پتی موری (D-شستشو.) و رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) در نامه ای نوشت (pdf) به HHS وزیر الکس آذر در روز یکشنبه.

“از آنجا شروع coronavirus بحران در کشور ما رئیس جمهور را نادیده گرفته است کارشناسان تکذیب حقایق و قرار دادن خود بهره جلوتر از آمریکایی ها زندگی می کند و در اینجا او گفت،”
—دیابت پتی موری
“ایالات متحده است که در یک مقطع بحرانی در مبارزه با Covid-19 و در حال حاضر هم به صورت تهاجمی و پاسخ سریع” نوشته مورای و شومر. “این دولت قرار داده خواهد شد کشور ما در قبر خطر اگر آن را تلاش می کند به اعلام زود هنگام پیروزی ترک کار نجات بازگشت و ترک منابع جوامع ما به شدت نیاز به نشستن دست نخورده است.”

سناتور’ نامه اشاره می کند که برگ برنده دولت در عین حال به صرف بیش از 8 میلیارد دلار به 25 میلیارد دلار از کنگره برای اختصاص coronavirus تست در آوریل است. دولت نیز موفق به صرف 4 میلیارد دلار در بودجه برای Covid-19 تماس با ردیابی و نزدیک به 2 میلیارد دلار به ارائه خدمات رایگان تست برای بیمه, با توجه به موری و شومر.

“ما به شما بلافاصله پرداخت باقی مانده از 25 میلیارد دلار در بودجه به سطح شیب دار بالا و تست, تماس, ردیابی ظرفیت” سناتور نوشت: “به عنوان به خوبی به عنوان برای اطمینان از ارائه دهندگان آگاه هستند و به راحتی قادر به دسترسی به 2 میلیارد دلار است که کنگره اختصاص به ارائه تست برای بیمه.”

این نامه یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در اولین کمپین تجمع از Covid-19 همه گیر توقیف بسیاری از ایالات متحده در ماه مارس اعلام کرد که او دستور داد رکود در coronavirus تست در صورت افزایش موارد در سراسر ایالات متحده بیش از دو دوجین متحده روز یکشنبه گزارش داد که هفت روز به طور متوسط جدید کروناویروس موارد افزایش در هفته گذشته.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“شما می دانید تست یک شمشیر دو لبه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این مراسم که در تولسا ادعا ایالات متحده آزمایش 25 میلیون نفر است. “هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مردم است. شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد. بنابراین من گفت: من به مردم, ‘آهسته تست کردن لطفا.'”

این نظر که دو مقامات کاخ سفید اصرار یک شوخی بود, بود ملاقات, با واکنش سریع از نمایندگان مجلس و کارشناسان بهداشت عمومی که باید بارها و بارها تاکید کرد که قوی تست های سراسر کشور از سیستم لازم است برای جلوگیری از گسترش Covid-19 و بازگشایی اقتصاد با خیال راحت.

“نگاه کردن به آن به عنوان یک scoreboard راه اشتباه در مورد آن فکر می کنم,” Amesh Adalja های عفونی-بیماری متخصص در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت در ایران گفت: واشنگتن پست. “فکر می کنم از آن به عنوان چیزی است که شما می توانید دستکاری و یا کم کردن سرعت بر اساس آنچه در این شماره شبیه صحبت می کند به یک سوء تفاهم کامل از آنچه عفونی-بیماری پاسخ باید باشد.”

تشکر. Ilhan Omar (D-Minn.), که پدرش درگذشت در هفته گذشته از عوارض ناشی از کروناویروس را محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در یک توییت در روز یکشنبه.

“این مرد است قابل سرزنش پدر من و بسیاری از آمریکایی ها جانشان را از دست دادند و این است آنچه که او می گویند” گفت: عمر. “من دعا می کنم برای کشور ما به پیدا کردن یک راه برای بهبود یافتن از تخریب ریاست جمهوری خود و التیام زخم تمام. این انتخابات ریاست جمهوری است و بدون یک ذره انسانیت و کرامت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de