سیاری مغلوب ساختن پیشی جستن فدرال رزرو نامزد در جلسه

Feb. 13 (UPI) — سناتور سراسر سیاسی راهرو کبابی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فدرال رزرو نامزد جودی شلتون پنج شنبه در تایید شنوایی بیش از گذشته او نوشته در استاندارد طلا و ارز خارجی است.

شلتون سابق مشاور اقتصادی مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 ریاست جمهوری مواجه شده است و انتقاد حتی از مفسران محافظه کار برای نوشتن یک op-ed در وال استریت ژورنال در سال 2009 اصرار ایالات متحده به “بازگشت به استاندارد طلا” سیاست ارتباط دلار آمریکا به طلا که چند اقتصاددانان پشتیبانی می کند.

از آن پس او منتقل شده او را ديد.

“من نه مدافع قصد بازگشت به قبل از تاریخی پولی, تنظیم,” او گفت: کمیته بانکی سنای تایید جلسه روز شنبه با توجه به استاندارد طلا. “من نگاه تاریخی سیستم قصد بازگشت به آغاز در کشور ما به دلیل من فکر می کنم شما می توانید به دست آوردن بینش ارزشمندی با مقایسه عملکرد اقتصادی تحت یک مجموعه ای از قوانین پولی در مقابل دیگری. اما پول تنها حرکت رو به جلو است.”

هنوز هم جمهوری خواه ایالت ریچارد شلبی, R-Ala., گفت که او “مشکل” بیش قبلی خود نوشته و بیشتر سوال که آیا او است “دورافتاده” و “جریان اصلی” در تفکر او.

سناتور. Sherrod قهوه ای, D-اوهایو دموکرات های پیشرو در پنل ابراز نگرانی نه تنها در مورد ایده های خود را, اما همچنین تغییر در نمایش.

“خط پایین این است که خانم شلتون بیش از حد بسیاری از هشدار دهنده ایده ها و تلنگر-شکست مواجه در بیش از حد بسیاری از مسائل مهم به تایید و برای این کار” براون گفت.

جمهوری خواه ایالت پاتریک Toomey R-Pa. سوال شلتون در مورد دیدگاه های خود را در ارز خارجی.

“ما نمی تواند به کنترل دیگر کشورها پولی, رفتار, و من نگران هستم در مورد میزان که شما مدافع سیاست های پولی تحت تأثیر و واکنشی به ارز خارجی رفتار کشورهای دیگر” Toomey گفت.

“این امر می تواند نفرت به من نشان می دهد که ما بی ارزش پول ما برای به دست آوردن یک تجارت مزیت” شلتون پاسخ داد. “آنچه من میگویم این است که در این زمینه برای چارچوب سیاست پولی ما نیز باید در تاثیر بر اشتغال و ثبات قیمت ها. و اگر بانک های مرکزی دیگر درگیر در آن شیوه های ناعادلانه می تواند اثر اشتغال است.”

شلتون می تواند بنا به گزارش ها تبدیل به مغلوب ساختن پیشی جستن پنجم فدرال مهاجرت به نه تایید شده توسط GOP-کنترل سنا اگر او از دست می دهد و حتی دو حزب جمهوری خواه رای در کمیته با دموکرات مخالفت شدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر