ارشد تهمت داخلی رسمی فدرال نقض اخلاق قوانین دوباره

MT – با آسوشیتد پرس گزارش داد که داخلی وزارت بازرس کل آژانس داخلی ناظر, نتیجه یک تحقیق که در بر داشت که دستیار وزیر منزوی و امور بین الملل داگ Domenech نقض فدرال اخلاق قوانین و ارزشهای غربی مدیر پروژه Jayson اونیل با صدور این بیانیه به شرح زیر:

“چگونه بسیاری از حملات شما در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبل از اینکه شما در نهایت از کار اخراج شدند ؟ این اولین بار نیست Domenech زد گرفتار قوانین فدرال است که مقامات دولتی ملزم به رعایت و در عین حال در اینجا ما دوباره. اگر رئیس جمهور تهمت واقعا می خواهد به تحقق وعده های خود را برای تخلیه باتلاق سپس Domenech باید اخراج می شود بلافاصله.”

داخلی داخلی ناظر گزارش به این نتیجه رسیدند که دومنک نقض قانون با استفاده از عمومی به خصوصی به دست آوردن پس از تامین امنیت یک کار برای یک عضو خانواده در آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) و این که او تا به حال نقض قانون دیگری برای پیشبرد کسب و کار از دیگر اعضای خانواده.

از طریق رسمی دولت حساب ایمیل دومنک با ابلاغ یک مقام ارشد سازمان حفاظت محیط زیست در موارد متعدد در مورد یک عضو خانواده سازمان حفاظت محیط زیست درخواست کار یک تخلف از 5 C. F. R. § 2635.702 و 5 C. F. R. § 2635.702(ع) “استفاده از عمومی به خصوصی به دست آورید.” دومنک همچنین ارائه یک عضو خانواده نام کسب و کار و وب سایت را به همان سازمان حفاظت محیط زیست مقام ارشد در یک ایمیل تخطی از 5 C. F. R. § 2635.101(ب)(14), فدرال مقررات نیاز به کارکنان برای جلوگیری از هر گونه اقدامات ایجاد ظاهر نقض قانون فدرال یا استانداردهای اخلاقی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این اولین بار نیست یک تحقیق دریافتند که Domenech, شخصی نزدیک, دوست, داخلی, وزیر, دیوید برنارد نقض اخلاق ، یک گزارش منتشر شده در اواخر سال گذشته توسط watchdog داخلی یافت می شود که او نقض قوانین فدرال در مارس 2017 زمانی که او در دیدار با نمایندگان از کارفرمای سابق خود نفت-سوخت راست گرا که گرایش تگزاس سیاست عمومی بنیاد (TPPF). TPPF نیز مربوط به سوخت رسانی بازگشایی تظاهرات در تگزاس است.

در آن زمان با توجه به گزارش های E&E, اخبار وزارت گفت که “دومنک گزارش خود از این ظاهر مسئله در سال 2018 به بخش اخلاق مقامات و پس از آن دریافت اضافی هدایت و اخلاق در آموزش.” دومنک از محققان گفت: او قصد ندارد err. “من نباید آن را انجام داده اند” دومنک گفت: “اما من فکر کردم که من — من نقض هر گونه اخلاق و قانون انجام آن است.”

دومنک نزدیک به یک دهه تجربه به عنوان یک سیاسی منصوب در داخل بخش تحت دو دولت و دریافت کرده و اخلاق و آموزش را چندین بار با توجه به تحقیقات.

اطلاعات بیشتر در مورد داگ دومنک در غرب ارزش پروژه بخش تاثیر سایت که اسناد گردان-درب بین صنعت و سیاسی انتصاب در داخل بخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de