سئول o باز اعتراض به آزار و اذیت جنسی علیه اواخر شهردار

سئول جولای 15 (UPI) — به Seoul metropolitan government چهارشنبه اعلام کرد که آن را باز خواهد شد یک کاوشگر به اتهام آزار و اذیت جنسی توسط شهردار پارک برنده-به زودی که مرده پیدا شد هفته گذشته است.

شهرستان سخنگوی Hwang In-sik گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که در شهر شکل می مشترک دولتی و خصوصی تیم از جمله سازمان های زنان به عنوان حقوق بشر و کارشناسان حقوقی به بررسی ادعای آزار و اذیت توسط پارک سابق بود.

تبلیغات

“شکل گیری و بهره برداری از دولتی و خصوصی مشترک بررسی تیم را تضمین خواهد کرد و انصاف و بی طرفی بررسی,” او گفت:.

Hwang نیز گفت: این شهرستان کار می کنند برای حفاظت از پارک متهم از “ثانویه خسارت” برای ساخت آزار و اذیت ادعا می کند و می “هیچ تلاشی برای ارائه موثر و حمایت کافی” از جمله مشاوره روانشناسی و اقدامات امنیتی در خانه اش.

شهردار پارک شده بود گزارش از دست رفته در اواخر روز پنجشنبه بعد از ظهر توسط دختر خود گفت که مقامات او در سمت چپ “کلمات مثل خواهد شد” ، توجه داشته باشید پیدا شد در پارک محل اقامت و گفت: “من متاسفم برای همه است.”

شهردار کشف شد و چند ساعت بعد توسط یک سگ نجات در یک منطقه پوشیده شده از درخت در نزدیکی یکی از سنتی گیتس در اطراف شهرستان خود را با تلفن و کیسه, پلیس گفت:.

او مدعی سابق, منشی, تا به حال در زمینه اتهامات با پلیس در برابر او در روز قبل از.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه یک وکیل برای قربانی ادعا گفت که او مشتری هدف آزار و اذیت جنسی توسط شهردار برای مدت چهار سال و که او تا به حال در ادامه به ارسال هرزه پیام های متنی و پس از او سمت چپ ،

در بیانیه خوانده شده توسط او وکیل شاکی گفت که او “پر از پشیمانی” که او گزارش نشده آزار و اذیت زودتر.

“بله من باید فریاد زد که آن را برای اولین بار اتفاق افتاد گریه کردن و گزارش آن را,” او گفت:.

“ضعیف در مقابل یک قدرت بزرگ من می خواستم حفاظت عادلانه و برابر قانون” او ادامه داد. “در ایمنی از دادگاه من می خواستم به فریاد در او متوقف شود.”

مطابق با کره, قانون, پلیس بسته تحقیقات جنایی پس از پارک شدند. اما اعتراض از گروه های حامی حقوق زنان بوده است رشد جلوتر از روز چهارشنبه اعلام کرد که در این شهرستان باید انجام تحقیقات خود را.

“اگر چه این یک نمونه است در محل کار مورد آزار و اذیت جنسی متهم شده کسی که مرده است و ما دیگر نمی تواند ادامه با پیگرد قانونی گفت:” Ko Mi-kyung, سر از کره جنوبی زنان خط داغ, یکی از سازمان ها که به میزبانی روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی. “اما این یک موضوع است که می تواند بیش از گذشته بدون پیدا کردن حقیقت است.”

در حالی که دوستان و خانواده و هزاران نفر از حامیان شهردار محبوب معلوم شد برای ادای احترام خود را در طول دوره از یک مقام رسمی پنج روز تشییع جنازه افکار عمومی نیز خواستار یک کاوشگر به اتهامات.

دادخواست ریاست جمهوری آبی خانه مخالفت رسمی پنج روز تشییع جنازه برای پارک که به این نتیجه رسیدند روز دوشنبه دریافت بیش از 570,000 امضا.

و در یک نظرسنجی منتشر شد چهارشنبه pollster Realmeter یافت می شود که 64 درصد از پاسخ دهندگان مورد علاقه تحقیقات بیشتر به آزار جنسی شد.

اولین انتخاب شهردار در سال 2011 در پارک مشغول خدمت شد او سومین و آخرین دوره در دفتر. سابق مدافع حقوق بشر و رهبر گروه های مدنی یکی از قدرتمند ترین مقامات منتخب در این کشور شد و به طور گسترده ای به عنوان یک نامزد بالقوه ریاست جمهوری برای حاکم حزب دموکرات در سال 2022.

پارک اعتبار شد با برنده اول آزار و اذیت جنسی محکومیت در کشور به عنوان یک وکیل در 1990s و ترویج اجتماعی و برابری جنسیتی به عنوان شهردار شدن صریح مدافع کره جنوبی خود #MeToo جنبش در حالی که در دفتر.

قانونگذاران از هر دو حزب دموکرات و مخالفت ایالات آینده حزب باید خواست دولت شهرستان برای راه اندازی یک بررسی.

“پیشنهاد من عمیق ترین تسلیت من به قربانی و عذرخواهی می کنیم یک بار دیگر به عنوان یک نماینده از حزب دموکرات برای این وضعیت گفت:” حزب دموکرات رئیس Lee Hae-chan در طول یک جلسه در روز چهارشنبه. “ما امیدواریم که در شهر سئول را به طور کامل بررسی این حادثه مطابق با اراده قربانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>