سئول می گوید شناور جزوات به کره شمالی را تهدید می کند زندگی در جنوب

سئول 6 جولای (فردا) — یک بن بست بیش از اعلامیه اطلاعات فرستاده شده توسط جداشدگان به کره شمالی هایش دوباره شنبه به کره جنوبی دولت را محکوم کرد و اقدام سران گروه مبارز متعهد به ادامه این عمل است که در مرکز افزایش اینتر-کره ای تنش.

سئول وزارت وحدت در بیانیه ای گفت که ارسال جزوات افزایش تنش ها و “تهدیدی برای جان و امنیت منطقه مرزی ساکنان جنوب.”

تبلیغات

این وزارت افزود که این اقدامات نقض اینتر-کره ای ارز و همکاری عمل می کنند و به چالش کشیده این استدلال که ارسال جزوات است بدون قید و شرط مجاز تحت آزادی بیان حمایت.

“[F]reedom بیان است نامحدود نیست اما می تواند محدود برای امنیت ملی و رفاه عمومی” بیانیه ای گفت:. “دولت در نظر دارد برای تنظیم اعمال غیرقانونی و بدون شدت محدود کردن حقوق اساسی.”

وزارت وحدت در ماه گذشته ثبت شکایات کیفری علیه رهبران دو پناهنده سازمان مسئول ارسال جزوات و بطری های پلاستیکی پر شده با برنج شمال, Park Sang-hak و برادرش پارک یونگ-o. هفته گذشته پلیس آورده برادران در برای بازجویی روز پس از حمله به دفاتر گروه های خود را.

اما در یک کنفرانس مطبوعاتی در سئول دوشنبه برادران متعهد به ادامه فعالیت های خود و برای مبارزه با هر قانونی اتهامات عنوان شده علیه آنها.

“تا زمانی که [رهبر کره شمالی] کیم جونگ سازمان ملل متحد همچنان به تهدید کره جنوبی با موشک های هسته ای و تسلیحات هسته ای ما ادامه خواهد داد به ارسال جزوات به کره شمالی گفت: Park Sang-hak که منجر به گروه مبارزان به صورت رایگان کره شمالی. “و تا زمانی که او همچنان به فشار میلیون ها نفر از هموطنان ما کره شمالی ساکنان در اردوگاه های بازداشت ما ادامه خواهد داد به ارسال جزوات.”

تبلیغات

پارک گفت که گروه خود را آخرین فرستاده شده 500,000 جزوات در 20 بالن را به شمال در ماه ژوئن 22. مقامات کره جنوبی ادعا کرد که بسیاری از بالن را ندارد آن را در سراسر اما پارک ادعا کرد که روز شنبه تا 18 از بالن تکمیل سفر خود را.

فعال شده و با ارسال جزوات و موارد دیگر مانند درایوهای USB حاوی کره جنوبی در رسانه ها و اسکناس های دلار در بالن از سال 2004 اما در اوایل ماه ژوئن کره شمالی آغاز یک کمپین از نزدیک روزانه فسخ هائی از تمرین رسمی در رسانه های دولتی.

پیونگ یانگ رفت و در را به قطع تمام ارتباطات خود را با سئول و منفجر کردن اینتر-کره ای دفتر رابط در شهر مرزی کائسونگ بیش از آنچه آن را به نام کره جنوبی را شکست برای مهار جداشدگان.

یک گزارش اخیر پیشنهاد کرد که کره شمالی در پاسخ به شدت به جزوات چرا که جداشدگان شامل مستهجن تغییر تصاویر از کیم جونگ سازمان ملل متحد را Ri سل Ju اما پارک گفت: در روز دوشنبه که مسئول این تصاویر.

کره جنوبی مقامات مانع از جداشدگان ارسال جزوات در گذشته با استناد به نگرانی های ایمنی برای کسانی که زندگی در مناطق مرزی با کره شمالی. در سال 2015 ملی کمیسیون حقوق بشر کره استدلال کرد که این اعلامیه نباید متوقف شود و این که انجام این کار را نقض آزادی بیان است.

اما حکم دادگاه عالی در سال 2016 در بر داشت که دولت می تواند محدود کردن ارسال جزوات و اگر آنها مطرح شده “فوری و خطر جدی برای زندگی مردم زندگی می کنند در یا در نزدیکی منطقه ای که در آن جزوات عبور از مرز.”

تبلیغات

کره جنوبی دولت گفت: این برنامه ریزی برای معرفی قوانین جدید برای جلوگیری از عمل.

لی هون وکیل به نمایندگی از پناهنده برادران روز دوشنبه گفت دولت ندارد یک مورد فوتی و فوری در برابر مشتریان خود را.

“[دولت] این است که تلاش برای تصویب یک قانون برای اولین بار و پس از آن مقررات است که آن را قابل مجازات توسط قانون” لی گفت. “این دلیل است که با قانون موجود و سیستم های حقوقی هیچ راهی وجود دارد که می تواند مجازات می شود.

“من باور دارم که ما یک مورد از نظر قانونی نیز در حس مشترک است که ما می توانیم مبارزه برای حقوق ما است.”

Park Sang-hak گفت که او نمی خواهد متوقف کردن ارسال جزوات و که توجه دولت قرار داده شده در گروه خود افزایش کمک های مالی از مردم است.

“در گذشته من فکر کردم آن بود تاسف است که بسیاری از مردم نمی شد کاملا توجه به فعالیت های ما اما با فعالیت های فعلی از دولت در تلاش برای فشار به ما و تلاش برای متوقف کردن فعالیت های ما ما کمک های مالی افزایش یافته است سه بار” او گفت:.

پارک اضافه شده است که حتی اگر او بودند به زندان فرستاده می شود این جزوه تمرین ادامه خواهد داد.

“من باور دارم که حتی اگر من در زندان یک دوم یا سوم Park Sang-hak ادامه خواهد داد به ارسال جزوات به کره شمالی, گفتن حقیقت و پراکنده حقیقت بیش از کیم جونگ سازمان ملل متحد،”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>