مارپیچ برنده Investec دربی در 25-1

5 جولای (فردا) — مار یک 25-1 شوت رهبری این زمینه یک چرخ چیس در Investec دربی در اپسم فراز و نگه داشته در حال اجرا, برنده 5 1/2 طول به دو مربی خود و پدري پرونده برای دربی برنده خواهد بود.

آن را هیچ جای تعجب است که مارپیچ رو به سرب در روز مسابقه است. اما به عنوان رهبری نگهداری می شود بزرگتر و بزرگتر آن را به طور ناگهانی روشن شد که گالیله کلت — یک دوشیزه برنده فقط هفت روز قبل از آن — نبود در مورد توقف و دیگران به او داده شده بود تا کنون به مقدار طناب.

تبلیغات

با امت مک نامارا همراه برای سوار مارپیچ میخ 25-1 ناراحت پیروزی آسان 5 1/2 طول با خلیفه نشسته لبه Amhran هیچ Bhfiaan دوم. مورد علاقه Kameko و فارسی پادشاه شد و چهارم و پنجم.

مارپیچ به مربی Aidan اوبراین خود رکورد هشتمین دربی پیروزی و پدري خود را ضبط پنجم.

اوبراین تا به حال شش نفر از 16 دونده در دربی از جمله Kameko و Amhran هیچ Bhfiaan اما نه او و نه مک نامارا به نظر می رسید بیش از حد تعجب است که با دو نفر دیگر شانس به پایان رسید و در سه.

“ما سعی می کنیم به هر اسب بهترین شانس خود را برای برنده شدن و ما آنها را سوار بر این اساس” اوبراین گفت: زوم از پایگاه خود را در ایرلند. “این دقیقا راه ما برنامه ریزی شده است.”

مک نامارا گفت: با بزرگ خود را به رهبری او نمی تواند بشنود اسب دیگر و بدون تماشاگر مجاز در اپسم او سکوت بود “حقیقی.”

“من هرگز به پشت سر من نگاه کرد. من می توانم شنیدن چیزی که او گفت:”. “همه من می توانم بشنوم من اسب تنفس و او در یک ریتم خوب.”

مک نامارا در جواب با صراحت “نه” وقتی پرسید که آیا او انتظار می رود را به نفع خود مسابقه. اما او به سرعت اضافه اوبراین “تا به حال مقدار زیادی از اعتماد به نفس در اسب. آن را یک شگفتی کامل است.”

مارپیچ تولید شده توسط Danehill رقصنده مره به یاد داشته باشید که داشتن فقط چهارم خود را شروع. او برنده برای اولین بار در تاریخ 27 ژوئن در یک رویداد قبل از ازدواج در Curragh در ایرلند.

اوبراین گفت: کلت مناسب است stayer و نکرد سعی کنید در گروه 1 St Leger یا حتی قطر Prix de l’arc de Triomphe هر چند او می گویند او نمی خواهد می خواهید مارپیچ “رفتن به عمق سنگین زمین” اغلب typifying رفتن در فرانسه ثابت.

اوبراین نیز گفت: Coolmore بیابان, مارپیچ صاحبان هستند eyeing یک شات در گروه 1 ژاپن جام ملت های آسیا در توکیو در ماه نوامبر هر چند به احتمال زیاد با یکی از 4 ساله. وی با اشاره به بدون اثری از طنز و ژاپن ممکن است یک فرصت برای ژاپن جام.

مارپیچ یک دریاچه در لندن هاید پارک ایجاد شده برای ملکه کارولین در 1730 — 50 سال قبل از اولین دربی.

دو مسابقه قبل اوبراین نیز زین برنده Investec اوکس. عشق یکی دیگر از گالیله محصول بسیج از خوبی را برای سوارکار اسب دوانی شدن Ryan Moore و به سرعت درو کردن برای پیروزی 5 طول.

Ennistyman دیگر گالیله دختر شوخ و جوان برگزار کردن دومین های مورد علاقه فرانکی عزیز با فرانکی Dettori برای دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *