جلسات از دست می دهد خواه آلاباما در سنای نامزدی به عنوان سه کشور برگزاری مقدماتی

جولای 14 (UPI) — سابق آمریکا دادستان کل جف جلسات از دست آلاباما در سنای ایران رواناب مسابقه در روز سه شنبه به عنوان یک تخته سنگ اولیه انتخابات برگزار شد برای تعیین رقبای این سقوط برای وقت Sens. Doug Jones, آلاباما, John Cornyn تگزاس و سوزان کالینز از مین است.

جلسه که نماینده دولت در مجلس سنای ایالات متحده بین سال های 1997 و تا سال 2017 از دست داد به سابق Auburn مربی تیم فوتبال تامی Tuberville که به حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در جونز در ماه نوامبر.

تبلیغات

“ما مبارزه یک مبارزه خوب و مردم آلاباما سخن گفته اند” جلسات گفت: از طریق توییتر اذعان شکست اواخر روز سه شنبه در حالی که اصرار هواداران خود را به پشت ایستاده Tuberville. “اگر چه این فصل بسته شده است همه ما باید همچنان به ایستادن برای آنچه حق-در راه حق است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که خواست برای جلسات ” استعفای به عنوان دادستان کل در سال 2018 شد سریع برای تبریک سابق و مربی فوتبال گفت: او “خواهد بود یک سناتور” در توییتر در حالی که گرفتن یک واکسن در جونز در تماس تلفنی با “سوپر لیبرال عروسک خیمه شب بازی” از حزب دموکرات است.

Tuberville خواهد شد و در حال حاضر چهره جونز که به ثمر رساند ناراحتی پیروزی در برابر عربستان مورد علاقه Roy Moore در سال 2017 به خدمت مانده از جلسات’ مدت و در نظر گرفته شده است یکی از آسیب پذیر ترین دموکرات در سنا است.

در تگزاس نیروی هوایی جانباز M. J. Hegar ادعا کرد پیروزی نامزدی حزب دموکرات را به چالش برای Cornyn صندلی به عنوان او برگزار شد باریک و سرب بیش از دیرین مجلس دولت و دادستان سابق رویس غرب که هفته گذشته او را متهم بودن به تازگی تبدیل دموکرات که بنادر همدردی محافظه کار جنبش حزب چای.

“با تشکر از شما, تگزاس!” او گفت در توییتر. “من خیلی افتخار می کنم که خود را دموکرات نامزد برای آمریکا. من به شما اجازه نمی کردن.”

اما غرب گفت: او را یک بیانیه زود پنج شنبه و مبارزات انتخاباتی خود بود در حال انتظار برای نتایج بیشتر به در آمده است.

Hegar برگزار باریک و سرب از 52 درصد از آرا به غرب را 48 درصد با 90 درصد از مکان های گزارش.

نیروی هوایی جانباز M. J. Hegar شد به طور گسترده ای در نظر گرفته شده مورد علاقه پس از ناموفق پیشنهاد برای یک جمهوری خواه برگزار شد خانه صندلی دو سال پیش. او به دست آورده بنفش قلب و برجسته پرواز صلیب شجاعت و تاسیس سیاسی اعتبار با به چالش کشیدن پنتاگون از سیاست حذف زنان از مبارزه با زمین.

Hegar موفق به کسب 22 درصد آرا در ماه مارس در حالی که غرب برنده حدود 15 درصد است.

در مین مجلس سارا Gideon برنده به چالش کالینز در ماه نوامبر.

گیدئون که مورد علاقه ساخته شده است یک دولت-رکورد جهانی از 23 میلیون دلار پس از اطمینان از حمایت ملی دموکرات ها ، به دنبال تبدیل شدن به دولت نخستین زن سناتور دموکرات گیدئون اولویت بندی کرده است bipartisanship و نظرسنجی پیش از کالینز در برخی از نظرسنجی ها.

به بنگور اخبار روزانه به نام در این مسابقه در 9:06 p. m. به عنوان نتایج نشان داد گیدئون را دستگیر کرده بود و بالاتر از 50 درصد آستانه مورد نیاز برای جلوگیری از اجرا کردن.

با نزدیک به 70 درصد از مناطق, گزارش, Gideon تا به حال نزدیک به 72 درصد از آرا. دو دیگر مترقی داوطلبان نامزدی حزب دموکرات بودند وکیل Bre کیدمن که تا به حال امن کمتر از 6 درصد از آراء بازیگران و فعال اجتماعی بتسی شیرین به دست آورده است که 22.5 درصد است.

“ما آن را انجام داد!” جدعون گفت: “از طریق توییتر. “با تشکر از شما به همه کسانی که به پشتیبانی از مبارزه ما برای انتخاب یک سناتور است که مبارزه برای Mainers-و نه منافع خاص. بعد به ماه نوامبر!”

کالینز در نظر گرفته شده است توسط برخی از آسیب پذیر ایران نامزد در این سقوط انتخابات که در آن دموکرات ها امیدوارند به دست گرفتن کنترل مجلس سنا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>