مارس 23 (UPI) — فرمانداران از حداقل هفت متحده صادر اقامت در خانه, سفارشات, پیشگیری از ساکنان خود را از رفتن در خارج از منزل مگر در مواردی که لازم است به سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کاهش به دستورالعمل های فدرال برای کاهش زمان خاموش شدن و تاثیر آن بر اقتصاد است.

هاوایی, ایندیانا, ماساچوست, میشیگان, اورگان و واشنگتن و غرب ویرجینیا در روز دوشنبه اضافه شده نام خود را به یک لیست در حال رشد از ایالات متحده است که دستور داده اند که خود را غیر ضروری کسب و کار و ساکنان خود را به ماندن در خانه در میان COVID-19 شیوع است که به کشته شدن نزدیک به 600 آمریکایی و آلوده بیش از 46,000 پس از اولین بیمار شناخته شده در این کشور در ژانویه. 21.

سفارشات را در محل برای حداقل دو هفته با هاوایی ماندگاری طولانی ترین از روز شنبه به تاریخ 30 آوریل.

“تهدید COVID-19 بی سابقه است و نیاز به اقدام تهاجمی,” هاوایی رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige گفت: در آزادی مطبوعات.

کالیفرنیا, کانکتیکات, دلاور, ایلینوی, لوئیزیانا, نیوجرسی, نیویورک و اوهایو قبلا اعلام stay-at-home سفارشات با فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers گفت او قصد دارد به اعلام خود دولت در روز سه شنبه.

دستور پیگیری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صدور دستورالعمل از جمله محدود کردن غیر ضروری اجتماعات به کمتر از 10 نفر در مارس 16.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اجتماعی فاصله دستورالعمل خواهد بود در محل برای 15 روز اما روز یکشنبه او در توئیتر خود نوشت که “ما نمی توانیم اجازه درمان بود بدتر از این مشکل به خودی خود” و هنگامی که مهلت است تا “ما تصمیم به راه که ما می خواهیم.”

روز دوشنبه وقتی پرسیده شد که در مورد این نظر در طول یک coronavirus نشست خبری تهمت گفت: این کشور خواهد شد “خیلی زود است.”

“من به دنبال در ماه, من می توانم به شما بگویم که در حال حاضر,” او گفت: “شما نمی توانید نگه داشتن آن بسته شده برای سال.”

“این است که رفتن به دور” او گفت:. “ما در حال رفتن به برنده شدن در نبرد اما شما باید مسئولیت فوق العاده ای است. شما باید شغل. مردم اضطراب و افسردگی است. شما باید خودکشی بیش از چیزهایی مانند این که شما باید وحشتناک اقتصاد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در آمد در ایالات متحده جراح عمومی دکتر جروم Adams گفتن ان بی سی امروز که وضعیت در ایالات متحده تنها به بدتر.

“من می خواهم به درک این هفته آن را بد,” او گفت: “هر کس نیاز به عمل به عنوان اگر آنها به این ویروس در حال حاضر. آزمون یا بدون آزمون لازم است که شما نیاز به درک که شما می تواند آن را به شخص دیگری. و یا شما می تواند آن را از شخص دیگری است.”

“در خانه ماندن” او گفت:.

لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. اشاره کرد تهمت متحد با موافقت رئیس جمهور این است که ایالات متحده به مبارزه با “دو جبهه جنگ” با این ویروس در یک طرف و شناور اقتصاد در دیگر اما که او امیدوار است این دستورالعمل نمی خواهد قطع شود.

“رئیس جمهور تهمت بهترین تصمیم بود توقف سفر از چین در اوایل” گراهام گفت: از طریق توییتر. “من امیدوارم که ما را نه تضعیف این تصمیم با پیشنهاد ما بازگشت مهاجم مهار سیاست در ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de