پس از آسیب طوفان وزید از طریق بخش دشت در جمعه تهدید برای بیشتر شدید آب و هوا خواهد باقی بماند و بیش از این منطقه از طریق آخر هفته.

اواخر بعد از ظهر جمعه شديد و رعد و برق تا اخراج از تگزاس به اوکلاهما و آرکانزاس است. این طوفان تولید تگرگ برخی از آن بیش از 2 اینچ در قطر و آسیب رساندن به بادها در هر سه متحده است.

با توجه به طوفان مرکز پیش بینی وجود دارد نیز چهار گزارش از گردباد همراه با این طوفان از آن رخ داده است در شمال تگزاس مرکزی و از سوی دیگر رخ داده است که در جنوب شرقی اوکلاهما.

اضافی گردباد گزارش شده در جنوب شرقی نبراسکا به عنوان یک نتیجه از یکی دیگر از مجموعه ای از طوفان.

مناطق تحت تاثیر شدید رعد و برق در روز جمعه نمی خواهد از حد از یک استراحت قبل از آب و هوایی شدید رمپ در روز شنبه و گسترش پوشش بسیار بزرگتر از بخش مرکزی, ایالات متحده است.

“به عنوان یک قطعه از انرژی حرکت شمال شرقی از رشته کوه های راکی و رطوبت سوی شمال حرکت می کند در شنبه شدید آب و هوا خواهد بود ممکن است” AccuWeather هواشناس Ryan Adamson گفت. “توسعه از رعد و برق است که به احتمال زیاد در اواسط تا اواخر بعد از ظهر ساعت.”

شدید تهدید در روز شنبه به احتمال زیاد توسعه در دو بخش است. یک بخش برخورد خواهد شد گسترده آب و هوایی شدید در حالی که بخش های دیگر را در مقابله با آب و هوایی شدید است که بیشتر جدا شده در طبیعت است.

این گسترده تر منطقه از آب و هوایی شدید در روز شنبه خواهد شد و شامل بخش های شمالی و مرکزی دشت. طوفان هوا به آتش از جنوب غربی داکوتای شمالی به غرب نبراسکا و فشار شمال شرقی از طریق پنج شنبه شب.

“به احتمال زیاد تهدید خواهد شد و در ابتدا بزرگ تگرگ” Adamson گفت. “با این حال به طوفان تبدیل شدن به بیشتر از یک خوشه آسیب بادها را تبدیل به بیشتر از یک خطر با AccuWeather محلی StormMax و تجارت از 80 مایل در ساعت است.”

این منطقه از آب و هوایی شدید به مجموعه تاثیر دشت در روز شنبه خواهد شد و شامل یک منطقه از کانزاس به تگزاس. طوفان که توسعه در سراسر بخش غربی کانزاس و اوکلاهما خواهد بود و نه موضعی و یا پر از لکه در طبیعت است.

مربوط به آب و هوایی شدید خطرات با هر یک از این مناطق خواهد بود با تگرگ های بزرگ و سنگین بارندگی آسیب بادها و حتی جدا شده گردباد یا دو ممکن است.

“از آنجا به بعد است که به احتمال زیاد شروع به خشک کردن با نور خورشید در سراسر این مناطق ساکنان نیاز به مطمئن شوید که آنها اقامت آگاهی از آب و هوا در طول روز به خصوص اگر آنها در حال صرف هر زمان در خارج از منزل گفت:” AccuWeather هواشناس رنه داف.

به عنوان اگر اکثریت دشت در زیر برخی از مرتب کردن بر اساس از یک آب و هوایی شدید خطر کافی نبود AccuWeather هواشناسان می گویند بخش هایی از غرب نیز به بند خطرناک آب و هوا در روز شنبه.

“یک کم فشار سیستم بیش شرقی نبراسکا است که انتظار می رود برای پیشبرد به سمت شرق و تقویت شنبه. به عنوان این طوفان و ارتباط گرم و جلو حرکت می کند از طریق مرکز آیووا و به ایلینوی شمالی را تهدید سنگین رعد و برق از بعد از ظهر به این شب” AccuWeather هواشناس نیکول LoBiondo گفت.

به عنوان یک نتیجه دور از باران های سنگین در سراسر غرب میانه در هفته های اخیر خاک در سراسر منطقه خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند بیش از حد اشباع شده به ظرفیت برای مقابله با هر بارش سنگین تر بدون موجب جاری شدن سیل شرایط.

از مارس 14-17, Chicago o’hare International Airport, ثبت 7.88 اینچ از بارش 214 درصد از میانگین بارندگی ماهانه برای کل ماه مه. مترو خواهد بود به خصوص مستعد ابتلا به جاری شدن سیل آسیب به عنوان بسیاری از سخت ترین-آمار مناطق هنوز دوره نقاهت بعد از آخرین جاری شدن سیل رویداد.

در علاوه بر این به جاری شدن سیل این سنگین رعد و برق نیز می تواند تولید آسیب gusts باد با AccuWeather محلی StormMax و تجارت از 60 مایل در ساعت و حتی یک جدا گردباد یا دو LoBiondo هشدار داد.

یکشنبه تهدید برای سنگین رعد و برق را تا سطح شیب دار دوباره بیش از بخشهایی از دشت. مناطق از داکوتای جنوبی و مینه سوتا جنوب به اوکلاهما و تگزاس خواهد بود خیس توسط توفان از اواخر روز شنبه از طریق شنبه شب.

تهدیدات اصلی با این طوفان خواهد بود بارش باران که می تواند تولید فلش سیل. اما یک چند طوفان روز یکشنبه ممکن است به صورت محلی شدید و تولید را دستخوش توفان و تگرگ.

شهرستانها از جمله Sioux Falls, داکوتای جنوبی, Des Moines, آیووا, Wichita, Kansas و شهر اوکلاهما تمام خواهد شد در معرض خطر سیل و بارندگی در روز یکشنبه.

متاسفانه ساکنان سراسر مرکزی ایالات متحده امیدوار آفتابی آب و هوا برای روز یادبود پیکنیک و تفریح در فضای باز نا امید خواهد شد.

طوفانی آب و هوا خواهد باقی بماند و از جنوب دشت به میانه روز دوشنبه با بسیاری از مناطق دریافت دور از رگبار و رعد و برق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de