لرزش زیستن دادن آن $10 میلیون چک حفاظت از برنامه وام. اینجا چرا

در نامه سرگشاده ای به در, لینک, Shake Shack بنیانگذار دنی مایر و مدیر عامل سفت Garutti یکشنبه اعلام کرد که محبوب ترین ها رستوران های زنجیره ای خواهد بود بازگشت همه 10 میلیون دلار آن دریافت شده از چک حفاظت از برنامه وام.

“ما در حال حاضر می دانیم که فاز اول PPP با کمبود بودجه روبرو شد و بسیاری از کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر بدست نمی هر گونه کمک” مایر و Garutti نوشت:, و اضافه کرد که آنها بازگشت به 10 میلیون دلار به مطمئن شوید که دیگر در نیاز به کسب و کار دریافت بودجه کافی است.

این جفت ارز خواهان کنگره را به مطمئن شوید که “همه رستوران ها بدون توجه به اندازه آنها برابر توانایی به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند و استخدام خود را با تیم است.”

نیویورک-بر اساس برگر مشترک سیاهی بیش از 189 مکان در سراسر ایالات متحده است. اما آن پاداش پول از طریق کسب و کار کوچک وام برنامه به عنوان بخشی از مراقبت های پس از عمل هیچ یک از آن فرد محل استخدام بیش از 500 نفر از کارگران, NBC, گزارش های خبری.

Garutti و مایر با انتقاد از این واقعیت است که بزرگ زنجیره ای را دریافت می کردند بزرگ ایتالیا در حالی که واقعی کسب و کارهای کوچک شدن بودند مقادیر کمتر از برنامه است.

“که درست به نظر نمی رسد به ما” Garutti سی ان ان گفت “همانطور که ما به تماشای این فرصت بازی کردن در طول هفته آن را بسیار روشن است که برنامه بودجه کافی و نبود راه اندازی برای هر کس به نفع خود.”

Shake Shack نیست تنها زنجیره گرفتن کمک مالی به معنای برای کسب و کارهای کوچک سی ان ان گزارش داد. کورا سوشی, بزرگترین سوشی های زنجیره ای در ایالات متحده دریافت کرده PPP وام روت کریس steakhouses و جواد اسکندر, رستوران ها, Potbelly ساندویچ مغازه ها و دیگران همه در میان بزرگ زنجیره ای است که با دریافت چند میلیون دلار PPP وام در حالی که محلی mom-and-pop مغازه شدند و بدون گزینه های.

ایالات متحده تنها کشور دریافت انتقاد های بزرگ برای خود کسب و کار کوچک برنامه های محرک اقتصادی. گزارش بلومبرگ ایتالیا و انگلستان نیز در تلاش برای دریافت کمک های مالی به صاحبان کسب و کار کوچک و کارکنان در حالی که فرانسه و آلمان با داشتن موفقیت های بیشتر با توجه به زیرساخت های موجود است که به کمک به صاف روند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de