‘شرم آور نیست حتی شروع به توصیف’ تهمت سازمان حفاظت محیط زیست تصمیم شیمیایی شناخته شده به آسیب مغز کودکان

فعالان محیط زیست قول داد برای مبارزه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست روز شنبه پس از این سازمان گفت: این امر پیشنهاد می کنیم که موشک-سوخت شیمیایی پرکلرات نیازی به تنظیم با وجود آن لینک کلیک کنید برای آسیب شناختی در جنين و رشد کودک.

به گزارش نیویورک تایمز سازمان حفاظت محیط زیست قصد دارد به دفتر مدیریت و بودجه (OMB) که آن را “نه در جهت منافع عمومی” به تنظیم مواد شیمیایی در تمام یک سال بعد از آژانس توصیه می شود مقدار مجاز در آب آشامیدنی محدود به 56 قسمت در میلیارد (ppb).

2019 پیشنهاد شد و در حال حاضر 10 تا 50 برابر بیشتر از آنچه آب کارشناسان ایمنی توصیه می کنیم این بار گزارش شده است.

جدید توصیه مخالف حکم دادگاه ملی, منابع, شورای دفاع (NRDC) گفت که صادر شد در سال 2018 پس از این گروه شکایت بیش از, دولت اوباما را به انفعال در تنظیم پرکلرات.

“سازمان حفاظت محیط زیست را بدبینانه تصمیم به سرپیچی از حکم دادگاه و قانون و چشم پوشی از علم است که به عنوان آکادمی اطفال آمریکا گفته است, دیکته قوی پرکلرات استاندارد برای محافظت از آسیب پذیر کودکان و نوجوانان است که عمیقا نگران کننده نقض آژانس ماموریت” اریک اولسون از NRDC گفت: تپه.

“ما مبارزه با این” سازمان اضافه شده در توییتر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

دولت اوباما پیشنهاد محدود کردن پرکلرات که می تواند تداخل با غده تیروئید و هورمون های لازم برای تولید و توسعه به 15 ppb در سال 2011. سازمان حفاظت محیط زیست نشان داد که همان سال که بین پنج میلیون و 16 میلیون نفر در حداقل 26 متحده را به معرض سطوح سمی از پرکلرات. افرادی که زندگی می کنند در نزدیکی تاسیسات نظامی که در آن مواد شیمیایی مورد استفاده در موشک های سوخت به خصوص در معرض خطر.

وزارت دفاع و پیمانکاران نظامی از جمله Northrup Grumman and Lockheed Martin که کار کرده اند و از نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید سال ها وقت صرف مبارزه با مقررات این ماده است.

زمانی که رئیس جمهور سابق باراک اوباما در سازمان حفاظت محیط زیست هنوز منتشر نشده بود, مقررات رسمی در شیمی توسط 2016, NRDC پرونده منجر به حکم دادگاه نیاز به آژانس اعلام محدودیت ژوئن 2020. منظور از چپ مسئولیت تنظیم پرکلرات در دست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler.

برخی از ایالت ها گرفته اند امور به دست خود در طول تاخیر محدود کردن پرکلرات در آب آشامیدنی به عنوان کم به عنوان 2 ppb. این اقدام توسط کشورهای در حال استفاده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست به استدلال می کنند که مواد شیمیایی در حال حاضر شمار کمی خطر سلامت.

آژانس جدید پیش نویس سیاست های ایالات متحده است که نظارت و محدود کردن پرکلرات “نیست در حال حاضر فرصتی کافی برای سلامت کاهش خطر برای افراد خدمت های عمومی در سیستم های آب.”

مواد غذایی و آب دیده بان به نام سازمان حفاظت محیط زیست امتناع به تنظیم مواد شیمیایی “در عین حال یکی دیگر از کناره گیری از وظیفه کسانی که سپرده با حفاظت از آمریکایی ها از نیازی و پیشگیری آسیب برساند.”

“این هم نمونه دیگری از مغلوب ساختن پیشی جستن و همدستان او اولویت شرکت سود بالاتر از همه چیز—حتی سلامت و ایمنی کودکان” گروه رسانه ای مدیر روابط ست گلدستون گفت: رویاهای مشترک. “شرم آور نیست حتی شروع به توصیف این رئیس جمهور و این دولت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de