سهامداران افزایش زنگ: پتروشیمی سرمایه گذاری مخاطره آمیز شرط

واشنگتن – امروز در اجلاس سالانه از دو سوخت فسیلی رشته 46 درصد از سرمایه گذاران رای به حمایت از سهامداران قطعنامه در شورون و 25% در اکسون با توجه به نتایج اولیه اعلام شده در این نشست بود. پیشنهادهای ثبت شده توسط سهامداران حمایت گروه به عنوان شما ایجاد بپرسید شورون و اکسون به گزارش سلامت عمومی خطرات ناشی از گسترش پتروشیمی عملیات در مناطق به طور فزاینده ای در معرض ابتلا به تغییر آب و هوا ناشی از طوفان ، سیل و بالا آمدن سطح دریا. همان پیشنهاد را دریافت اکثریت 54.7% رای در Phillips 66 در اوایل این ماه.

“این سرمایه گذار آرا نشان می دهد نگرانی های روز افزون برای شرکت گسترش پتروشیمی عملیات در مناطقی که روبرو هستند مربوط به آب و هوا فیزیکی اثرات قوی تر و بیشتر مکرر طوفان و جاری شدن سیل” اظهار داشت: لیلا Holzman انرژی مدیر برنامه به عنوان شما ایجاد. “شرکت آشکار است که نشان می دهد چسبیده به وضعیت موجود شیوه های مدیریت ریسک به وضوح کافی نیست.”

این دومین سال این پیشنهاد به رای در اکسون با سال گذشته پیشنهاد دریافت همان قابل توجه 25 درصد از سهامداران در حمایت از. پس از اکسون شکست خورده است و به اذعان به اهمیت آن نگرانی سرمایه گذاران و ساخته شده است که بدون تغییرات اساسی به آن مربوط افشاگریهای پس از رای گیری در مارس 2019.

در حالی که اثرات آب و هوا مطرح روشن و رو به رشد خطر برای پتروشیمی عملیات و اطراف آن جوامع شورون و اکسون به ادامه کمک به که آب و هوا خطر با خود گاز گلخانه ای فشرده کسب و کار به طور معمول عملیات — با وجود جهانی انرژی انتقال دور از سوخت های فسیلی است. به عنوان شما ایجاد کرده است به دنبال اطلاعات به اینکه شرکت های هر گونه برنامه های آینده خود را به کاهش ردپای کربن کامل پر کردن سهامداران قطعنامه در موضوع پاریس تراز با شورون و اکسون; به جای پاسخ هر دو شرکت را رد سهامداران حق رای در این موضوع بسیار مهم با به چالش کشیدن این طرح در آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

“شورون و اکسون در ادامه به ارائه خدمات لب به اهداف از توافق پاریس در حالی که عدم روشن برای سرمایه گذاران اگر و یا چگونه آنها را کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در تراز با توافق پاریس مهم 1.5 درجه سانتیگراد هدف” اعلام کرد دانیل Fugere رئیس جمهور به عنوان شما ایجاد. “به جای ملاقات با علم سر در با فعال طرح و بلند مدت استراتژی کسب و کار پاسخگو به جهانی انرژی انتقال شورون و اکسون تمرکز به نظر می رسد در کوتاه مدت آنها به عنوان تاخیر اروپایی خود همسالان. اقدامات آنها تشدید بحران آب و هوا و در نوبت قرار دادن عملیات خود را به جوامع و سرمایه گذاران اوراق بهادار در خطر است.”

هر دو شرکت ساخته شده اند قابل توجه فشار به کربن فشرده پتروشیمی سرمایه گذاری در سراسر مستعد سيل سواحل خلیج فارس. این عملیات پتروشیمی شامل امکانات که همچنین تولید آلاینده های خطرناک مانند بنزن ترکیبات آلی فرار (VOCs) و دی اکسید گوگرد. از جمله امکانات می تواند تبدیل به هولناک در طول رویدادهای شدید آب و هوا و انتشار مواد شیمیایی سمی آنها به عنوان تجربه ناراحتی و اختلال در عملکرد.

در طول طوفان هاروی برخی تخمین می زند یافت می شود حدود دو میلیون پوند خطرناک آلاینده های هوا شد ساطع شده از محلی پالایشگاه های نفت و صنایع شیمیایی در اطراف منطقه هوستون. یک گزارش در بر داشت شورون فیلیپس شیمیایی شرکت (سرمایه گذاری مشترک از شورون و فیلیپس 66) مسئول بیش از 745,000 پوند از طوفان های مربوط به آلودگی و اکسون 560,000 وزن دوم و چهارم بزرگترین آلودگی منتشر شده در طول فصل بود. پس از طوفان محلی اعضای جامعه گزارش سلامت اثرات مانند بیماری تنفسی و تهوع و سردرد, در میان دیگران. برخی از سلامت اثرات ممکن است در دراز مدت و بدتر از اسیر اولیه گزارش حادثه.

“سهامداران نیز نگران آن است که شورون و اکسون در حال تخصیص منابع قابل توجه به مخاطره آمیز پتروشیمی سرمایه گذاری در زمانی که روند نشان می دهد که استفاده از پلاستیک محدود باید با توجه به آن قابل رد پای کربن در علاوه بر این به رشد جهانی واکنش در برابر اقیانوس پلاستیکی آلودگی” اظهار نظر Holzman. “این نگرانی تشدید شده است زیرا این شرکت ها به نظر نمی رسد به اندازه کافی برای حساب های فیزیکی اثرات تغییر آب و هوا در فرآیندهای برنامه ریزی خود موجب افشای خود سهامداران خود و جوامع خود را بیشتر قابل اجتناب و غیر قابل قبول خطرات.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد به عنوان شما ایجاد کار بر روی تغییرات آب و هوایی اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de