او تشکیل شده 3,000 آهنگ ها و سرودهای محبوب قدیسان. در حال حاضر BYU افتخارات و ترانه سرا با مدرک افتخاری

یک روز هنگامی که جانیس Kapp پری 40 سال او نگاه کرد “من فرزند خدا” و متوجه زیبایی در اصلی آهنگ سادگی.

آن موسیقی ساده با کلمات ساده اما عمیقی معنی.

اگر چه او تا به حال نه موسیقی نوشته شده پس از زمان او به عنوان یک BYU دانشجویی ترانه سرا مجموعه دو اهداف خاص: اضافه کردن به موسیقی ساده از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران و نوشتن یک آهنگ که اولیه کودکان را بخوان یک روز.

که تصمیم — همراه با پری موسیقی و شهادت — اتحاد بی شماری نهفته قدیسان در سراسر جهان است.

جانیس Kapp پری نوشتن نیست فقط یک آهنگ که کودکان اولیه بخوان بسیاری از او نوشت.

او به خوبی شناخته شده است کارنامه اولیه شامل سرودهای “یک کودک را دعا” “من دوست دارم برای دیدن معبد” و “من در تلاش به مانند عیسی” به همراه هفت بیشتر در اولیه songbook.

پری آهنگساز و نویسنده نزدیک به 3,000 آهنگ ها و سرودهای محبوب Latter-day Saints دریافت دکترای افتخاری در رشته از دانشگاه بریگهام یانگ در آوریل 23.

“زمانی که من شروع به نوشتن این هیجان انگیز بود و من تعجب که چرا من تا به حال نه به فکر انجام آن را هر چه زودتر” پری گفت. “من قلاب شده بود. من می دانستم که من می خواستم برای نوشتن موسیقی. من دیر شروع, اما آن را هرگز خیلی دیر شده است.”

در حال حاضر 81, نویسنده و آهنگساز و ترانه سرا گفت: او واقعا مفتخر به دریافت یک BYU دکترای افتخاری “به عنوان اوج رویداد در زندگی من است.”

پری دچار یک سکته مغزی شدید در ماه نوامبر گذشته. زمانی که BYU جمهور Kevin J Worthen, Perry همسایه از نزدیک به 30 سال به خانه آنها آمد پس از سکته مغزی او را به عهده گرفت او فقط آینده برای بررسی در حال پیشرفت است. او گفت که او بود “زبانم بند آمده” زمانی که او اعلام کرد که مدرک دکترای افتخاری او را دریافت خواهید کرد.

Janice Kapp Perry helps piano student Yuridia Moreno during a lesson in 2009. Sister Perry offered free piano lessons to four Primary children from a Provo Hispanic ward, and they soon accepted her challenge to play simplified arrangements in accompanying their peers in the ward’s Primary sacrament meeting program.
جانیس Kapp پری کمک می کند تا پیانو, دانش آموز Yuridia مورنو در طول یک درس در سال 2009. خواهر Perry رایگان ارائه درس پیانو به چهار اولیه کودکان از یک پروو اسپانیایی ward, و آنها به زودی خود را پذیرفته چالش بازی ساده در ترتیبات همراه با همسالان خود در بخش اصلی سوگندی جلسه ، اعتبار: استوارت جانسون/Deseret News

با توجه به COVID-19 گیر BYU لغو مارس سال 2020 شروع مراسم. در نتیجه پری نمی دانست چگونه او را از دریافت جایزه خود را.

پس از آن رئیس جمهور Worthen ارائه شده به شخصا آن را تحویل است.

رها او را نمی باید به صحبت می کنند و در مقابل هزاران نفر از مردم پری در او قرار داده BYU سرعت باد و پذیرفته افتخاری دکتر مسیحی خدمات در جایزه موسیقی در آشپزخانه خود را.

رئیس جمهور Worthen آمد نقاب و دستکش نگه داشته و در یک فاصله. او باز یک جعبه چوبی که تا به حال دانشگاهی ردا و گواهی نامه.

“آن را فقط نمی توانست بهتر” پری گفت.

“من احساس افتخار برای او در حال حاضر با دکتر افتخاری از خدمات مسیحی در موسیقی که در تنظیم” رئیس جمهور Worthen گفت: کلیسا اخبار. “این قطعا یک محیط منحصر به فرد برای conferral از چنین جایزه. اما آن را بیشتر شخصی و فردی است که در برخی زمینه ها بود مناسب تر برای خواهر پری.”

BYU President Kevin J Worthen awards Janice Kapp Perry with the Honorary Doctor of Christian Service in Music award in her kitchen.
BYU جمهور Kevin J Worthen جوایز جانیس Kapp پری با دکتر افتخاری از خدمات مسیحی در جایزه موسیقی در آشپزخانه خود را. اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد جانیس Kapp پری

پری بزرگ در موسیقی خانه. پدر و مادر خود در یک رقص گروه و پری مادر او آموخت که چگونه به بازی پیانو.

“من سوگندی جلسه اوازه خوان جزو دسته خوانندگان برای چند سال از جمله یک روز یکشنبه زمانی که رئیس جمهور David O. مک کی بود بازدید از بخش ما. من ایستاده بود و فقط چند پا دور از او را به عنوان من انجام جماعت در آواز “ما با تشکر از تو ای خدا برای پیامبر’,” او گفت:. “من دریافت سوزاندن شاهد در طول آواز از آن سرود که او را در سوی پیامبر خدا.”

خود اعلام کرد “مهره ورزشی” پری بازی, بیسبال دارای توپ نرم, والیبال, بسکتبال و تیم های دیگر از سن 15 تا 40.

زمانی که او تقریبا 40 سال, پری تا به حال آنچه که او به نام “دو خوش شانس معافیت” که روشن او تمرکز از ورزش به موسیقی: تلویزیون او را شکست و او را شکست و او مچ بازی بسکتبال. تشویق او اسقف در آن زمان او شروع به نوشتن موسیقی برای بخش roadshow.

Janice Kapp Perry, a well known Latter-day Saint songwriter, writes some of her music at the piano but most is written from a chair in the same room as this piano. Photo taken on Nov. 18, 2004.
جانیس Kapp Perry شناخته شده و روز دوم سنت و ترانه سرا می نویسد: برخی از موسیقی در پیانو اما بسیاری نوشته شده است از یک صندلی در همان اتاق به عنوان این پیانو. عکس گرفته شده در Nov. 18, 2004. اعتبار: استوارت جانسون

زندگی او از خدمات را متوقف نمی کند در آهنگسازی. او خواند در Tabernacle Choir در معبد مربع از 1993-1999 و او و همسرش در خدمت یک ماموریت در سانتیاگو شیلی غرب ماموریت از 2002-2003. پس از بازگشت آنها برگزار می شود ویژه پای بخاری برای اسپانیایی زبان — ترکیب خود را دوست دارد از زبان اسپانیایی و موسیقی و سفر به بسیاری از سهام در ایالات متحده و در دیگر کشور های موسیقی خود را.

جانیس Kapp پری می گوید او انگیزه برای نوشتن آهنگ ها می آید از میل به تحمل شهادت او.

“هنگامی که شما مجموعه ای است که شهادت به موسیقی آن غرق عمیق تر به قلب کسی. که سحر و جادو از موسیقی گفت:” پری.

“من شروع دیر است, اما آن را هرگز خیلی دیر شده است.”

موسیقی آهنگساز و BYU دانشجو لورا Belliston گفت: “من می توانم به یاد داشته باشید خوانندگی ‘کودک نماز را حتی زمانی که جوان بودم و فقط احساس روح شهادت به من که من تا به حال یک پدر آسمانی که مرا دوست دارد و این که او است که گوش دادن به هر یک از نماز من. بنابراین صادقانه او موسیقی است که بسیاری از دلایل که چرا من باید شهادت از این انجیل.”

“خیلی از کار انجام شده به صورت جداگانه از محل موردتوجه وتماشای عموم و بسیار از او تاثیر بوده است در یک سطح شخصی در روز دوم سنت خانه های سراسر جهان” گفت: BYU جمهور Worthen. “او برازنده طبیعت و قلب و احساس قدردانی و عشق به BYU بودند به وفور در حال حاضر.”

در حال حاضر, پری, است همکاری با, متن, نویسنده, بانی هارت موری به نوشتن روایت کتاب مورمون سرودهای. او همچنین نوشتن سرودهای بر اساس کنفرانس مذاکرات از اولین انتخابات ریاست جمهوری و رسیدن به حد نصاب از دوازده رسولان با متن نویسنده David B. Larsen. “گاهی اوقات من نوشتن خود من شعر اما من بیشتر انجام می شود اگر من در کار با افراد دیگر بیش از حد” او گفت:.

پری تولید 108 آلبوم های موسیقی — از جمله برخی در اسپانیایی, پرتغالی, ژاپنی, کره ای و ماندارین — و امروز ادامه برای به اشتراک گذاشتن شهادت او از طریق موسیقی است.

“من یاد گرفته ام از خواهر پری … در مورد قدرت دادن به زندگی و هدیه و انرژی به خدا” گفت: Jan Pinborough عضو کلیسا و نوازنده است که مشغول به کار با خواهر پری. “او به او می دهد قابل توجه هدیه دوباره و دوباره و بدون تردید. او در تلاش به مانند عیسی مسیح است. در عمل و کلام و آهنگ او شده است از همه چگونه است.”

BYU اعطا کرده یکی با نفوذ فردی دکترای افتخاری در رشته تقریبا در هر شروع مراسم از سال 1951. دریافت کنندگان قبلی شامل راسل M. Nelson بود که به رسمیت شناخته شده با یک دکتر علوم مدرک افتخاری در سال 1970.

جزئیات خواهر پری کامل سخنرانی اینجا: پر کردن جهان با موسیقی از ایمان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im