او همچنان ادامه دارد: یک انعکاس الیزابت وارن حس مشترک بشریت

یادداشت نویسنده: من برای اولین بار نوشت و این در آوریل 2019. امروز من به اشتراک گذاری آن را دوباره پس از یادگیری سناتور وارن در حال پایان یافتن است او 2020 انتخابات ریاست جمهوری است. آن است که یک روز غم انگیز برای من است. در عین حال من می خواهم به افتخار این سناتور آمریکایی که به من بسیار آموخت.

آن July 17, 2007, و من قرار بود به شهادت به کمیته قضایی مجلس در مورد بدهی های پزشکی/بحران و ورشکستگی. یک شکست و شکسته زن آمریکایی برداشته به طور موقت توسط مشهور زودگذر بودن در برجسته مایکل مور 2007, مستند SiCKO شهادت من بیش از حد احساسی بیش از حد لود شده با شخصی پادزهر و راه بیش از حد طولانی است. من تا به حال داده شده است یک لحظه آفتاب به شنیده می شود و توسط خدا من مصمم به آن را. Stay with me برای این فلاش بک به عنوان یک وکیل رو ربط اعتراض ممکن است ادعا من وعده سناتور الیزابت وارن اتصال در این قدم زدن پایین خط حافظه روشن تبدیل خواهد شد.

دیگران که شهادت دادند که بعد از ده ها سال پیش باید اشتباه شده است در مورد اینکه چرا کسی بدون رفیع اعتبار و موقعیت و یا اتصال مانند من اجازه داده می شود یک صندلی در شاهد جدول. من خیلی می ترسم که من را تکان داد. ما تا به حال هیچ پولی به نام ما و من در لباس فقط لباس و ژاکت من که از راه دور به نظر می رسید ارزش است. برخی از این کنگره اعضای کمیته مهربان بودند و مناسب و معقول در حالی که دیگران مهربان بودند و حتی تند و زننده. اما وجود دارد یک استاد حقوق دانشگاه هاروارد و متخصص در ورشکستگی کنار من نشسته که من شنیده ام خرناس زمانی که من به پایان شهادت من. که استاد حقوق بود و الیزابت وارن. او خم شد به من و به من گفت من تا به حال با توجه به قدرتمند ترین شهادت او تا به حال تا به حال شنیده ام.

“از طریق او به سختی و همراه با شفقت او مجموعه های یک استاندارد جدید برای نجابت است که نشان دهنده قدرت واقعی. او سیاست های آن را منعکس کند. زندگی او مظهر آن است. مبارزات انتخاباتی خود را به ما داد که.”

Bill Moyers بعدها برخی از ویژگی های است که شهادت در طول مصاحبه من در نشان دادن خود, Bill Moyers ژورنال در مارس 2009. کلمات من صحبت کرد و در شهادت من هستند و متاسفانه تقریبا امروزه به عنوان واقعی آنها 12 سال پیش “شما به من چپ شکسته و ضرب و شتم دلیل این که شما موفق به قانون اصلاح مراقبت های بهداشتی. فقط به عنوان من آمده ام از سایه های اقتصادی خراب و شرم بیش از حد خواهد آمد دیگران رو به جلو نگه دارید و شما پاسخگو باشد. به یاد داشته باشید مردم سخت کوش که انتخاب شما. ورشکستگی خود را شرم من ورشکستگی shame با توجه به بحران پزشکی واقعا شرم خود را. شما در حال بدن است که می تواند عمل کرده اند و هنوز نمی شود.”

کسانی که کلمات را با طنین انداز سپس پروفسور وارن و من می دانم که چرا. داستان من از بهداشت و درمان بحران بسیار شبیه به یکی از خود پدر و مادر را تحمل زمانی که او یک کودک بود. او اغلب بازگو نزدیکی اقتصادی خراب کردن زیر پدرش حمله قلبی است. بنابراین زمانی که او شنیده ام من مبارزه و با استفاده از خشم من به استدلال می کنند برای تغییر در کنگره شهادت آن او را لمس کرد. اشک او بودند برای من برای او خانواده خود و برای تمام زنانی که به انجام آنچه که ما باید انجام دهید برای رفتن نگه دارید — برای باقی بماند. شهادت او در آن روز بود سخت به عنوان ناخن های پر از داده های پژوهش و درست است. او همکاری نویسنده از مطالعه پیشگامانه در پزشکی به بدهی و ورشکستگی به طوری که اطلاعات undergirded احساسات و خشم من احساس میکنم در مورد دهه کار سخت بودن به چیزی کاهش می یابد هزینه های درمانی توسط بیمه ما را پوشش نمی.

بازگشت به خانه در دنور من مطمئن بود که هیچ کس مراقبت و یا به یاد داشته باشید کلمات من صحبت کرد که کنگره در ماه ها و سال های پیش رو است. من اشتباه بود. که جولای 2007, الیزابت وارن می رسد به من از طریق ایمیل پس از خواندن یک وبلاگ نوشتن من نوشت که او فکر قدرتمند بود. من زبانم بند آمده بود. چرا کسی با این مقدار اعتبار و وضعیت زحمت با من ؟ من تا به حال هیچ چیز او نیاز و یا می خواست. من دستاوردها به مبلغ “خوب تلاش می کند” در دانشکده حقوق و سطح بالاتر موقعیت های که شده بود torpedoed توسط خود من ناتوانی در کسب درآمد به اندازه کافی به طور همزمان حمایت از خانواده که شامل شش در حال رشد کودکان است. در مقابل الیزابت وارن دست بسیار است. در عین حال او مراقبت به اندازه کافی مناسب و معقول برای من. مبارزه من-دوباره شروع به رشد می کنند. من شجاعت شروع به کوه. من مسلح با مثال و مداوم حمایت از یک زن که می دانستم که کمی در مورد جرات و ابتکار عمل در آن طول می کشد تا به بالای برخی از شرایط چالش برانگیز ترین زندگی. در سال 2008 من مشغول به کار بود برای ملت بزرگترین اتحادیه پرستاران ثبت نام شده کالیفرنیا انجمن پرستاران/پرستاران ملی ایران. من تا به حال در واقع حفظ تمرکز در نوشتن و صحبت کردن پست-SiCKO با پذیرش هر دعوت به صحبت می کنند در مسائل بهداشت و درمان از گروه های اجتماعی دانشگاه, گروه های دانشجویی و اساتید و دیگران که در زمان من به عنوان یک جایگزین برای داشتن مایکل مور به عنوان یک سخنران. من همچنان ادامه داشت.

استاد وارن خیلی مهربان است که زمانی که من نوشت: یک قطعه او در بر داشت به خصوص تاثیرگذار او فرستاده پیام “این قطعه های شگفت انگیز. ممکن است من آن را تکثیر در TPM کافه؟” تصور کنید. و قبل از او فرار برای سنا و حتی قبل از او در تارپ تزار نقش پس از شنود گذاشته شده توسط سناتور هری رید که برای نقش در طول رکود اقتصادی این فوق العاده موفق و شلوغ کاری زمان به من فشار. گاهی اوقات وقتی که من whined او را با فشار به عقب در آن — سخت است. او انتظار مرا به تلاش برای نگه داشتن. “پس بلند شو و برو آن را دریافت کنید,” او می نویسم. او هرگز انتظار می رود کمتر از خودش. مخلوطی از حساسیت و قدرت شگفت آور ایجاد انگیزه نوع فشار است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

یک بار در حالی که کار برای پرستاران در واشنگتن, d. C., من در راه رفتن به یک جلسه در یکی از کنگره ساختمان های اداری. من گوشه ای به دیدن الیزابت وارن تکیه بر درب به اتاق شنوایی و انتظار برای شنیدن کنندگان می رسند. وجود دارد هیچ گپی. او تا به حال بازی سختی مواجه شد و آماده برای کمک به مطمئن شوید که چه اتفاق افتاده بود را به اقتصاد ما در دست بانک های بزرگ و وال استریت هرگز دوباره اتفاق می افتد. چه یک هدیه فوق العاده ای برای همه ما است که از او مراقبت به اندازه کافی به درخواست او قدرت مغز تخصص و شدت هدف به تعمیر اقتصاد ما. هر چند این نقش نمی سکسی الیزابت وارن به حال و چشم انداز بدانید که داشتن “یک پلیس در ضرب و شتم” اهمیت زیادی است.

هنگامی که او یک متخصص مشهور جهان در مصرف, سرمایه گذاری, زد, مصرف کننده حمایت مالی دفتر و سپس انتخاب شد به آمریکا, شما ممکن است انتظار او قدرت و نفوذ خواهد منع زمان و یا تمایل به درگیر با من و یا دیگران در من به طور قابل توجهی پایین تر اجتماعی و اقتصادی اقشار. من و شما هر دو می دانیم که اکثر افراد قدرتمند و صدای فراگیر خود را با دیگر قدرتمند و ثروتمند مردم است. اما سناتور الیزابت وارن نیست اکثر مردم است.

پس از انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر سال 2016 سطح استرس من در مورد حفظ سلامت من پوشش افزایش یافت. من سقوط به یک محل تاریک است. زمانی که برخی از دوستان در ماساچوست گفت: وارن سناتور. من با تلاش شد مسائل جدی در سلامتی و افسردگی او در واقع به نام من به طور مستقیم و حتی کوتاه و مستقیم ویدئو برای من. در کلاسیک الیزابت وارن مد, این ویدئو هر دو اطمینان و ارائه سریع و تیز اشاره به دریافت و مبارزه است. هر چند من نمی توانم ادعا می کنند که حل همه نگرانی های من توسط هر کشش آن کمک زیادی.

قدرت و بشریت است. مناقصه رحمت و تزلزل اعتقاد به ظرفیت روح انسان در هنگام مواجهه با زندگی اجتناب ناپذیر مشکلات کیفیت پیدا کنم در الیزابت وارن که به شدت در تامین کوتاه مدت در رهبران در ملت ما. تا زمانی که من فکر می کنم در مورد چگونه او ممکن است به عنوان رئیس جمهور ما در پی بی رحمانه هتک ابرو از ریاکارانه تهمت و جمعیت آن طول می کشد my breath away با از دست دادن برای همه ما است.

الیزابت وارن بوده است و همیشه خواهد بود این نوع از قدرتمند آمریکا, زن من را نگاه کنید تا با تعجب و قدردانی که من زندگی می کردند در طول زمان بیشترین تاثیر را. من گمان می کنم که او باید مرا بی حد و حصر در زمان او انجام داده است دقیقا همان است که برای بسیاری از مردم است. از طریق او به سختی و همراه با شفقت او مجموعه های یک استاندارد جدید برای نجابت است که نشان دهنده قدرت واقعی. او سیاست های آن را منعکس کند. زندگی او مظهر آن است. مبارزات انتخاباتی خود را به ما داد که. ملت ما یا باید حرکت به سمت این نوع از قدرت و یا در نهایت از دست دادن توانایی ما برای ارائه به نسل های آینده امریکا ما همه افتخار و امریکا که جشن تنوع و عدالت است.

با تشکر از شما, سناتور وارن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im