‘پوسته باید سقوط,’ آب و هوا فعالان اعلام در غول نفتی به ستاد در جلسه سهامداران

پوشیدن ماسک و مطیع اجتماعی فاصله دستورالعمل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس, آب و هوا و فعالان جمع آوری شده در رویال داچ شل ستاد در لاهه روز شنبه در غول نفتی سالانه سهامداران جلسه اعلام کرد که “پوسته باید سقوط.”

“آن زمان برای پایان دادن به تمام سرمایه گذاری در صنعت سوخت فسیلی.”
—صلح سبز

اگر چه صدها نفر از فعالان امضا کرده بود برای پیوستن به اعتراض مقامات هلندی پوش شماره 30 با توجه به Covid-19 نگرانی رویترز گزارش داد. “ده ها تن بیشتر معترضان… نشان داد در خارج از نزدیکی ملی ساختمان پارلمان و شهرستان سالن.”

تظاهرات در هلند—میان چندین هدف قرار دادن پوسته که برگزار شد در سراسر اروپا سهشنبه—بودند با حضور اعضای گروه های حمایت از صلح سبز انقراض شورش و کد رود.

“پوسته و سرمایه گذاران خود را در حال حاضر باید مسئولیت” صلح سبز زیست شناس هلنا Spiritus گفت: عصر ایران. “پوسته به دست آورده است میلیاردها دلار از نفت بهره برداری, در حال حاضر این کثیف سرمایه گذاری باید به پایان رسیده است.”

یک وب سایت راه اندازی توسط کد Rood توضیح می دهد که پوسته را در نشست عمومی سالانه (AGM) “است که در آن شرکت انجام آن به وظایف قانونی: تصویب گزارش سالانه و بحث در مورد برنامه ریزی برای سال بعد. این جایی است که آنها آشکارا تصمیم به انجام مخرب خود را کسب و کار به عنوان معمول است.”

این سایت همچنین اطلاعات فعالان کلیدی مطالبات:

  • از بین بردن پوسته با هر حقوقی و اقتصادی و سیاسی به معنی لازم;
  • ارائه فقط انتقال برای کارگران در فسیلی صنعت;
  • اطمینان حاصل شود غرامت به صورت نهفته در جوامع و اکوسیستم; و
  • ساخت یک غیر متمرکز و اجتماعی انرژی دموکراسی برای همه است.

پوسته باید سقوط ائتلاف که همچنین شامل Gastivists و آب و هوا آزادی بلوک در ابتدا برنامه ریزی گسترده نافرمانی مدنی برای جلوگیری از دسترسی به شرکت AGM اما در نهایت خواست آب و هوا فعالان به سازماندهی اعتراضات محلی به جای سفر به لاهه و اقدامات احتیاطی به دلیل بیماری همه گیر در حال انجام. این ائتلاف همچنین تشویق به استفاده از اینترنت به گردش خواسته های خود را.

“در جلسات سهامداران مانند این است که تنها اولویت—حتی اگر آن را در هزینه از تمامیت زندگی مردم و آب و هوا” یک کد Rood سخنگو به نام نینا در بیانیه ای گفت: پیش از تظاهرات.

“پوسته تغییر نمی دهد تا زمانی که آن را سود محور سهامداران شرکت” نینا اضافه شده است. “تغییر آب و هوا ecocide و نقض حقوق بشر ادامه خواهد داد. افزایش بحران آب و ساخت پوسته سقوط اجتناب ناپذیر است. پوسته مدیر عامل شرکت بن ون Beurden قبول نمی کند که به خاطر او ساعتی حقوق و دستمزد €2,000. به همین دلیل پوسته را از بین بردن است تا به ما!”

فعالان و خبرنگاران به اشتراک گذاشته شده به روز رسانی در مورد این اعتراضات در رسانه های اجتماعی با هشتگ #ShellMustFall:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اقدامات آنلاین و در سراسر اروپا ادامه داد: حتی پس از تظاهرات در لاهه به پایان رسید:

در یک شنبه پست وبلاگ برای تغییر نفت, بین المللی, اندی Rowell برجسته تظاهرات برنامه ریزی شده همزمان با پوسته را در درجه اول مجازی AGM و خطاب چگونه این شرکت تحت تاثیر قرار شده است Covid-19 بحران:

زمانی که پوسته خود را گزارش داد سه ماهه اول نتایج ماه گذشته این شرکت کاهش سود خود و برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم که گزارش شده است به عنوان یک “ضربه ویرانگر برای سرمایه گذاران است.” محافظ بودند گفت: “شوکه شدم.”

اعلام نتایج بن ون Buerden پوسته ارشد اجرایی هشدار داد این شرکت رو به یک “بحران عدم قطعیت” در پی سقوط قیمت جهانی نفت با توجه به Covid-19. و شما می توانید ببینید که چرا بن ون Buerden و پوسته محافظ نگران هستند.

این شرکت پس از این سنگر و استحکامات از تضمین روکش طلا بازده برای سرمایه گذاران در مشکل است. قیمت سهم آن در حال حاضر توسط بیش از 50 ٪ در سال 2020 است. قدیمی یقین رفته است. به عنوان یک مفسر اشاره کرد اخیرا “این سقوط نفت است که دیگران را دوست ندارد.” پس Covid-19 پوسته متفاوت خواهد بود از قبل از Covid-19 پوسته.

در علاوه بر این به همه گیر و معترضان پوسته نیز تحت فشار از سهامداران. رویترز گزارش داد که “در طول سهامداران نشست برخی از سرمایه گذاران انتظار می رود به فشار این شرکت برای بتن تر اقدام به کاهش اثرات زیست محیطی و دیدار با پاریس آب و هوا اهداف است.”

پوسته متعهد به کاهش 65% آن به طور کلی کربن شدت—و یا سطح کربن ساطع شده به ازای تولید هر واحد انرژی استفاده می شود—اما “شدت اهداف این معنی است که مطلق تولید گازهای گلخانه ای می تواند افزایش یابد و با افزایش تولید” رویترز اشاره کرد.

“شما لازم نیست به حفاری برای پیدا کردن نمونه هایی از پوسته آب و هوا و ریا” Rowell نوشت: دوشنبه, انعکاس اعتراض سازمان. “در حالی که پوسته مذاکرات در مورد اینکه در خط مقدم اقلیمی آن همچنان به ارائه نادرست و راه حل های کسب و کار به عنوان معمول است. پوسته تغییر نمی کند.”

Rowell اشاره اخیر گزارش داد که “سوخت های فسیلی لابی نمایندگی انگلستان نفت منافع فشار نروژ به چشم پوشی از پیشنهادات است که محدود کردن حفاری دریایی در دریاهای قطب شمال پرتکاپو با آسیب پذیر و متنوع دریای زندگی” و اعلام این خبر که پوسته درگیر با شفق شمالی جذب و ذخیره سازی کربن (CCS) پروژه است. CCS او توضیح داد: “یکی از کسانی که به اصطلاح راه حل برای تغییر آب و هوا… که هنوز اثبات نشده در مقیاس.”

لایحه McKibben که تاسیس این گروه 350.org اشاره کرد و گفت این شرکت همچنین دارای یک سابقه طولانی از کمک به پرورش عمومی شک در مورد آب و هوا علم با استناد به یک گزارش از هفته گذشته در چگونه “شل و دیگر شرکت های چند ملیتی هلندی اهدا بیش از یک میلیون گیلدر—نزدیک به یک و نیم میلیون یورو—به برجسته هلندی, آب و هوا علم منکر Frits Böttcher در طول 1990s.”

اسناد داخلی و گزارش در طول چند سال گذشته نیز نشان داد که پوسته مانند اکسون موبیل—هشدار داده شد توسط خود شرکت دانشمندان چند دهه پیش مورد تهدید است که سوختهای فسیلی مطرح به این سیاره اما تصمیم گرفتند برای حفظ استخراج و آلاینده به هر حال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de