25 مه (بی بی سی) — نخست وزیر ژاپن اعلام کرد تصویب امتیاز است نیز با کاهش دو رقمی در پی دولت او در پاسخ به جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

بر اساس یک نظرسنجی انجام شده توسط روزنامه محلی Asahi Shimbun در روز شنبه و یکشنبه آبه را تصویب امتیاز در حال حاضر در 29 درصد از 41 درصد در مارس 18-19. آخرین نظرسنجی شماره ها به پایین ترین سطح از آبه فرض با توجه به گزارش.

توکیو اعلام وضعیت اضطراری پس از به تعویق افتادن بازی های المپیک تابستانی 2020. متخصصان پزشکی با انتقاد از دولت برای تحت آزمایش COVID-19.

با توجه به Asahi نظرسنجی 48 درصد از پاسخ دهندگان گفت: اعتماد به نفس خود را در آبه مشکلاتی روبرو شد در حالی که 5 درصد گفت: اعتماد به نفس خود را افزایش یافته است پس از coronavirus پاسخ.

آبه نیز در حال ارزیابی بر اساس تصمیمات خود را در دادستان قرار ملاقات. این نظرسنجی نشان داد 68 درصد از پاسخ دهندگان نگه نخست وزیر مسئول تلاش برای گسترش سن بازنشستگی از Hiromu Kurokawa سر از توکیو عمومی بالا دفتر دادستان.

Kurokawa آبه انتخاب برای دادستان کل شد و به موفقیت Nobuo Inada که ممکن است برنامه ریزی برای بازنشسته این تابستان Mainichi Shimbun گزارش هفته گذشته است.

زمانی که Inada حاضر به استعفا به عنوان پیشنهاد آبه را پیشنهاد افزایش سن بازنشستگی به طوری که Kurokawa هنوز هم می تواند در خدمت به عنوان دادستان کل. Kurokawa نزدیکی به نخست وزیر نیز تحت انتقاد با توجه به Mainichi.

Kurokawa شد و در نهایت مجبور به استعفا از این ماه هنگامی که مشخص شد او شده بود قمار در طول coronavirus قرنطینه.

ژاپن به پایان رسید و با اعلام وضعیت اضطراری در برخی از شهرستانها عمده آن در هفته گذشته.

شاخص Nikkei گزارش روز دوشنبه coronavirus هشدار برای توکیو برداشته شود اجازه می دهد سینما امکانات تجاری و خصوصی موسسات دانشگاهی به بازگشایی در این شهرستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de