تیراندازی در آلاباما mall می کشد 8-year-old boy, زخم 3 نفر دیگر

4 جولای (فردا) — ضربات داخل یک آلاباما بازار به کشته شدن یک دختر 8 ساله و مجروح شدن سه نفر دیگر جمعه.

به گفته پلیس تیراندازی فوران در 3:18 بعد از ظهر در طبقه اول از Riverchase ایرانیان در هوور علا., جمعه و در میان زخمی شد و هشت سال Royta Giles جونیور بود که مرده در مدت کوتاهی پس از ورود او در یک بیمارستان بیرمنگام.

تبلیغات

سه نفر دیگر از قربانیان — یک مرد, یک زن و یک نوجوان زن — منتقل شدند, به بیمارستان منطقه جمعه. وضعیت آنها ناشناخته است.

Royta مادر که صحبت با یک روزنامه محلی ناشناس گفت که او و سه فرزند و ناپدری در انتظار بودند برای رسیدن به یک فروشگاه پوشاک کودکان بود که محدود کردن تعداد خریداران با توجه به COVID-19 احتیاطی زمانی که عکس به طور ناگهانی زد بیرون.

“ما شنیده شلیک شد و من آنها را برداشت و ما آمار زمین,” او گفت:. “هنگامی که ما تمام کردم او تنها کسی است که نمی توانید.”

Royta بود به شروع کلاس سوم در پاییز و آرمان های خود برای تبدیل شدن به یک خواننده رپ است.

“به افرادی که به انجام این کار اگر من می تواند هر چیزی می گویند به آنها این را من نمی مراقبت در مورد عدالت و یا هر چیزی شبیه به آن,” او گفت:. “من نمی خواهد می گویند من مذهبی, من می خواهم بگویم من بیشتر معنوی و کسی که این کار را در حال رفتن به مجبور به پاسخ که آیا آن را به هر کس که آنها دعا و یا اگر آن را در خیابان.”

“دل ما به سادگی شکسته در غم از دست دادن Royta,” Bessemer مدارس شهرستان سرپرست دکتر پاییز Jeter در بیانیه ای گفت. “ما در اینجا برای خانواده در هر راه ممکن است و ما از همه میخواهیم که آسانسور مادر و خانواده و جامعه مدرسه ما در نماز خود را. این سخت است.”

پلیس هنوز در حال بررسی این حادثه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>