خریداران بازگشت به شهر نهر بازار برای اولین بار از ماه مارس

سالت لیک سیتی — روز چهارشنبه آنا رودریگز و چهار فرزندش در قرار دادن ماسک خود را و جرأت به شهر نهر مرکز ترک خانه خود را در غرب دره شهر برای اولین بار در بیش از یک ماه است.

“خیلی سخت بوده چون من کار را خسته کننده با همه بچه های من در خانه و گفت:” رودریگز که شده است به طور پیوسته به کار گرفته شده توسط یک عینک شرکت در طول بیماری همه گیر. “من بسیار هیجان زده هستم برای همه چیز برای بازگشایی, اما من کمی عصبی است. من نمی خواهم بچه های من به کوروناویروس.”

شهر نهر مرکز افتتاح شد درهای خود را برای اولین بار در تقریبا دو ماه در روز چهارشنبه. مقامات به طور ناگهانی بسته به مرکز شهر بازار در مارس 12 پس از کشف یک حامی که خرید وجود دارد تنها چند روز قبل تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

این محل مد و ایستگاه پارک مراکز نیز در حال حاضر باز با دروازه زیر کت و شلوار در روز جمعه. دهانه به مردم مانند رودریگز و خانواده او یک طعم و مزه از آنچه اوضاع مانند قبل از همه گیر اگر چه زندگی است که هنوز هم به دور از عادی.

جمعیت پراکنده بودند اما ماسک های فراوان در رژیم صهیونیستی. گری هربرت درخواست و تعدادی از فروشگاه های باقی مانده بسته شده است. نوشیدن چشمه شد خاموش در این منطقه بازی کودکان و ترافیک مناطق شد بسته های مواد غذایی به دادگاه مجدد برای ترویج اجتماعی فاصله و بازار کارکنان صرف روز به طور مداوم تمیز کردن. نشانه های قرار داده شده در اطراف این مرکز به عنوان خوانده شده “لطفا وارد نکنید اگر شما بیمار هستند” “انجام بخشی خود را” و “در صورت پوشش توصیه می شود” تیره و تار یادآوری است که جهان هنوز در تلاطم مرگبار بیماری همه گیر.

این فروشگاه که آیا باز شاهد یک جریان ثابت از مشتریان خرید پنجره اما بسیاری مشتاق به “رفتن برخی از صرف پول” به عنوان وید Branham مدیر فروشگاه برای Zumiez قرار دادن آن است.

“آن بوده است بسیار شلوغ و شلوغ تر از خود را به طور متوسط پنج شنبه, که برای اطمینان حاصل کنید,” او گفت:. “مردم هیجان زده به دریافت کردن و چیزی برای انجام.”

با وجود موقعیت بسته بودن برای اکثریت دو ماه گذشته Branham ماند در تمام وقت در Zumiez پردازش و حمل و نقل سفارشات آنلاین. اما برای بسیاری از بازار کارکنان روز چهارشنبه اولین روز بازگشت به کار.

“این یک کمی عجیب و غریب اما هیجان انگیز است. این روال عادی است خوب برای مطمئن شوید که همه ما هیجان زده گفت:” کورتنی Vandegrift, مدیر فروشگاه برای Böhme شده است که مبارزه با بیکاری از آنجا که بازار بسته است. “بسیاری از مردم هم بزنید دیوانه آنها هیجان زده به بیرون می آیند و ببینید چه چیزی باز است.”

که شامل دیوید Fuell و Daria گریفیث که در نهایت در یک فرصت یکشنبه برای رفتن کت و شلوار و خرید لباس برای عروسی آینده خود را. ازدواج در میان همه گیر ثابت کرده است که یک کار دشوار است برای به تازگی درگیر زن و شوهر هر دو باید صرف سال تلاش برای پیدا کردن یک عملی تاریخ.

“در حال حاضر که فروشگاه باز ما در واقع قادر به به دست آوردن برآورد بر آنچه ما می توانیم انجام دهیم” گفت: گریفیث. “نبود طرح اصلی اما این کار برای ما در حال حاضر. … آن را سخت در تلاش به ترتیب تاریخ با سالن و به دنبال در هنگام معابد باز هستند,” او گفت: با اشاره به معابد از کلیسای عیسی مسیح قدیسان روز است که بسته شده اند پس از 25 مارس.

اگر چه گریفیث هیجان زده برای دیدن کسب و کار شروع به باز کردن پشت او می گوید باید آن را یک فرایند آهسته.

“ما باید بسیار مراقب باشید. این ویروس تغییر نکرده تنها رفتار ما,” او گفت: او به عنوان تنظیم ماسک خود. “ما نیاز به درمان این مانند ما هنوز در مستند, به نظر من, بنابراین ما می توانیم نگه داشتن مردم امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im