باید آمریکایی ها می دانند که کلیساها دریافت COVID-19 محرک وام ؟

سالت لیک سیتی — برگرد. کورتیس قیمت می دانست که کلیسای او دچار مشکل شد به زودی پس از همه گیر مربوط به محدودیت های خود را تعطیل, مهدکودک مرکز این بهار. اولین کلیسای باپتیست تا به حال حدود 40 نفر در آن حقوق و دستمزد و کمی پول جدید در آینده است.

“ما wringing دست ما تعجب که آیا ما نیاز به ذخیره کردن همه خاموش” او گفت:.

در میان Rev. قیمت را عذاب پیشنهاد کمک وارد از بعید منبع: U. s. Small Business Administration.

مقامات فدرال اعلام کرد در آغاز آوریل که آنها waiving سنتی وام محدودیت و اجازه می دهد کلیساها به رقابت برای COVID-19 امداد بودجه.

“بود که فوق العاده مهم برای ما گفت:” برگرد. قیمت که برای اعمال و پس از دریافت در سراسر $200,000 در چک حفاظت از پول وام برای کلیسای خود را. “ما قادر به چسبیدن به تمام پرسنل و … و زمانی که ما بازگشایی این ماه آنها هنوز هم در ما استخدام و آماده برای رفتن.”

بسیاری از خانه های دیگر از عبادت یک داستان مشابه را بگویید و برای هم بودن بیشتر می تواند برای خود تصمیم می گیرید که آیا یا نه آن را به اشتراک بگذارید. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا کنون رد تماس به انتشار یک لیست کامل از دریافت کنندگان coronavirus مربوط به وام کسب و کار کوچک.

اما گروه های مدافع که در اعتراض به جنبه های کلیسا شرکت در برنامه محرک می گویند که آنها هیچ برنامه ای برای توقف فشار برای شفافیت.

این احتمال وجود دارد که کلیساها را مجبور به بازگشت وام خود را پول در این نقطه, اما هنوز هم وجود دارد زمان به تعیین اگر دولت ممتاز مذهبی خاص متقاضیان و یا با استفاده از پول مالیات دهندگان در راه نامناسب گفت: گیل خبر, معاون رئیس جمهور از سیاست برای بیخدایان آمریکایی, یک سازمان مبارزه برای بیشتر جدایی کلیسا و دولت است.

“ما در حال صحبت کردن در مورد مبلغ سرمایه گذاری بسیار زیادی از مالیات دهندگان دلار,” او گفت:.

Coronavirus امداد و آزادی مذهبی

فعلی بودجه درام ناشی از مدیریت کسب و کار کوچک چک حفاظت از برنامه که راه اندازی شد در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. آن را ارائه می دهد بخشایش وام تا 10 میلیون دلار به کسب و کار با کمتر از 500 کارمند است.

سازمان های غیر انتفاعی از همه نوع به طور معمول فاقد شرایط لازم برای اوراق با پشتوانه وام کسب و کار کوچک اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده یک استثنا در آن COVID-19 دانست. سازمان های غیر انتفاعی از جمله کلیساها استخدام مقدار زیادی از کارگران و سزاوار آنها کمک کند, مقامات گفت.

اگر چه دلسوز به مخمصه نهادهای مذهبی برخی از قانون و دین کارشناسان ناراحت بودند این سیاست حرکت می کند. با ارسال پول مالیات دهندگان به طور مستقیم به کلیساها مقامات نقض به طور کلی پذیرفته شده ممنوعیت تامین مالی فعالیت های مذهبی گفت: میکا “شوارتزمن” که یک استاد حقوق در دانشگاه ویرجینیا است.

“این نوع از کمک های مالی مستقیم چیزی است که ما تا به حال قبل از دیده می شود. آن را بالا می برد برخی از قانون اساسی سوالات,” او گفت:.

دیگر آزادی مذهبی محققان استدلال می کرد که COVID-19 همه گیر موجه بی سابقه ای راه حل است. آن را حس برای دولت به تلاش برای کاهش مسائل ایجاد شده توسط خود را اجتماعی, فاصله, قوانین, گفت استنلی کارلسون-Thies, بنیانگذار و مدیر ارشد از نهادی آزادی مذهبی داد به Deseret News در این بهار.

“آنچه (چک حفاظت) برنامه تلاش می کند تا به نگه داشتن همه از جمله خانه عبادت از آزار بودن با این چیزها (مانند ممنوعیت گروه تجمعات) ما تا به حال به نمایندگی از کل جامعه” او گفت:.

این کشیش گفت: قیمت این برنامه در انجام این هدف حداقل در مورد او. به لطف چک حفاظت از وام اول کلیسای باپتیست اجتناب اخراج.

“ما قادر به آب و هوا طوفان,” او گفت:.

کسانی که نا امید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایمان-اقدامات مربوط نیست تماس برای افغانستان محرک برگشت پول از مردم می خواهم برگرد. قیمت. در این مرحله آنچه که آنها می خواهند اطلاعات بیشتر در مورد وام گیرندگان که آنها می خواهم به استفاده از به منظور بالا بردن سطح آگاهی های مذهبی مشارکت در برنامۀ تسهیلی.

“من فکر می کنم مردم نمی باید یک چشم انداز خوب در حال حاضر در مورد که در آن پول است. آنها بیشتر به فکر پول رفتن به (سکولار) کسب و کار” گیل گفت.

خواستار شفافیت

دین مربوط به سیاست کارشناسان نه تنها مردم خواستار شفافیت دولت در حال حاضر. چندین سازمان و همچنین برخی از نمایندگان مجلس با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اوایل این ماه زمانی که مقامات گفت که آنها تا به حال هیچ برنامه ای به نام دریافت کنندگان بیش از 500 میلیارد دلار در چک حفاظت از صندوق های منتشر شده تا کنون.

“این است که مالیات دهندگان پول است. آنها حق دارند بدانند که این پول رفت و گفت:” شان Moulton ارشد تحلیلگر سیاست برای این پروژه در نظارت دولت اشاره کرد که مقامات آزادانه به انتشار اطلاعات در مورد بسیاری از انواع دیگر از بودجه عمومی است.

مقاومت مواجه علیه دولت اولیه اعلام کرده است در حال حاضر به همراه داشت برخی از نتایج. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز جمعه گفت که این امر شناسایی شرکت های که دریافت بیش از 150.000 دلار محرک, بودجه, اما نه به اشتراک گذاری دقیق مقدار وام.

“ما در حال اعتصاب تعادل مناسب ارائه عمومی شفافیت در حالی که حفاظت از حقوق و دستمزد و درآمد شخصی اطلاعات از کسب و کارهای کوچک تنها مالکان و پیمانکاران مستقل,” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در بیانیه ای گفت.

Moulton و دیگران استدلال می کنند که دولت با این طرح به اندازه کافی رفتن نیست. بدون یک لیست کامل از شرکت کسب و کارهای کوچک و مقدار وام از آن خواهد شد غیر ممکن است برای دریافت یک تصویر روشن از چگونگی COVID-19 محرک بودجه استفاده شد گفتند.

“مردم می خواهند به نگاه داده ها) و پیدا کردن قطعه که اصلا حس قطعات ما باید از پرسیدن سوال در مورد” Moulton گفت.

مقامات دولت نگران است که آنچه که مردم واقعا می خواهید به استفاده از اطلاعات به حفاری به سازمان خصوصی امور. Mnuchin ابراز نگرانی در مورد فعال کردن مردم به استفاده از محرک صندوق داده ها برای تعیین چقدر کسب و کار و کارکنان خود را پرداخت.

“دبیر نقطه است که وام داده ها در سطح با اطلاعات شناسایی خواهد خطر افشای اختصاصی داده ها از کسب و کارهای کوچک و حقوق پیمانکاران مستقل. ما به طور کامل متعهد به شفافیت در حالی که حفاظت از اطلاعات حساس” گفت: Brian مورگنسترن یک سخنگوی وزارت خزانه داری در یک بیانیه ارائه شده به واشنگتن پست.

گیل گفت سازمان او و دیگران بیشتر علاقه مند به تحصیل در رشته اقدامات دولت از deducing چه مقدار متوسط کلیسا کارمند پرداخت شده است. او می خواهم به سعی کنید برای تعیین اینکه آیا برخی ایمان گروه های مورد علاقه بیش از دیگران و دریافت احساس از آنچه به اشتراک گذاری از وجوه پشتیبانی از فعالیت های مذهبی.

“ما می خواهم به نگاهی است که بودجه و سپس رفتن از وجود دارد” گیل گفت.

حتی یک دولت متمرکز بر رویکرد می تواند زمین های برخی از سازمان های مذهبی را در آب داغ.

چندین کلیسا در حال حاضر شده است برای انتقاد از تکیه بر مالیات دهندگان حمایت به جای نقاشی بر فرقه خود را پس انداز. بیشتر در خانه از عبادت خواهد بود و در معرض این حملات اگر در عمق اطلاعات دولت منتشر شد.

“من خواهد نا امید می شود اگر یک کلیسا با منابع و بسیاری از دارایی ها رسم بود از این پول طراحی شده برای کمک به مردم با هیچ گزینه های دیگر” برگرد. قیمت گفت.

مسلما آن دشوار خواهد بود به می گویند هر چیزی قطعی در مورد کلیسا دخالت در چک حفاظت از برنامه حتی اگر دولت به طور کامل شفاف شوارتزمن گفت. یک لیست از وام گیرندگان نمی خواهد به شما بگویم که در خانه از عبادت تبدیل شد توسط خود بانک ها, آیا کلیساها با استفاده از بودجه برای کشیش حقوق و یا مراکز مراقبت از کودکان و یا چگونه بسیاری از برنامه های خدمات اجتماعی بودند نجات داد.

این اطلاعات را به شما احساس بهتری از چگونه بسیاری از خانه ها از عبادت دریافت کمک های مالی مستقیم از سوی دولت است که باید موضوع را به هر کسی که در مورد جدایی کلیسا و دولت “شوارتزمن” گفت.

“این مهم است به درک بزرگی از آنچه که در اینجا اتفاق افتاده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de