باید از کلیسا خارج می شود از ماسک حکم ؟

سالت لیک سیتی — اوایل این ماه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت پرده برداری از یک ایالت ماسک دستور با هدف توقف افزایش اخیر در COVID-19 موارد است. اکثر اهالی تگزاس در حال حاضر باید پوشش چهره خود را زمانی که آنها در حال خرید مواد غذایی حضور در یک اعتراض و یا در انتظار یک جدول در کباب محل پایین خیابان.

سیاست مانند دیگر ماسک مقرر ارائه می دهد چندین معافیت از جمله به ساکنان با شرایط بهداشتی و کودکان زیر سن 10. تقریبا تمام حس را در نور از سلامت و دستورالعمل های ایمنی, اما استثنا برای هر کسی که در خدمات مذهبی سخت تر است را توضیح دهد.

“ابوت داده است بسیار کمی از احترام به جوامع مذهبی گفت:” جرمی Dys ویژه مشاور برای دادخواهی و ارتباطات در آزادی یک آزادی مذهبی متمرکز حقوقی مستقر در پلانو ،

به طوری که بسیاری از مقامات دیگر در سراسر کشور با وجود هشدارهای که عبادت خدمات می تواند ایده آل محیط برای گسترش COVID-19.

اوهایو, ماسک, ماموریت معاف مذهبی officiants. ققنوس و محافظت از مردم با ایمان مبتنی بر اعتراض به پوشش صورت. در نشویل در تگزاس به عنوان شما می توانید ماسک خود را هنگامی که شما وارد یک کلیسا.

نگرانی از گسترش COVID-19 نشسته و اجتماعی فاصله در ذهن churchgoer می پوشد یک ماسک در طول یک خطبه در بنای کلیسای باپتیست در آرلینگتون تگزاس در شنبه 7 ژوئن 2020.
LM اوترو آسوشیتد پرس

در این و جاهای دیگر مقامات دولتی در حال احترام به آزادی مذهبی حمایت و توانمندسازی رهبران کلیساها و کنیسه ها و مساجد خود را به قوانین گفت: Dys که پشتیبانی از این رویکرد است.

رهبران مذهبی “می توانید از توصیه های مقامات دولتی و سپس در سطح فردی تصمیم گیری آنها خیال, بهترین,” او گفت:.

ترین تصمیم گیری خود به خود به نیاز و یا حداقل تشویق اعضای خود را به پوشیدن ماسک. اما این سوال باقی می ماند: باید سیاستگذاران انجام می شود بیشتر به نگه داشتن نمازگزاران بی خطر است ؟

خطر عفونت در کلیسا

خطر عفونت ناشی فرد در خدمات عبادت شده است روشن از اوایل روز از این بیماری همه گیر. در ماه فوریه مقامات کره جنوبی از شناسایی یک megachurch به عنوان منبع در حدود نیمی از کشور خود 1,000 موارد. در ماه مارس نزدیک به نیمی از شرکت کنندگان در یک گروه کر تمرین در یک کلیسا در ایالت واشنگتن توسعه یافته COVID-19 علائم و دو و در نهایت درگذشت.

کلیساهای “یک محیط ایده آل برای انتقال گفت:” Carlos del Rio, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه اموری به نیویورک تایمز در اوایل این ماه. “شما باید تعداد زیادی از مردم در یک فضای بسته. و آنها در حال صحبت کردن با صدای بلند (و) آنها در حال آواز خواندن. همه کسانی که همه چیز دقیقا همان چیزی است که شما نمی خواهید.”

این عوامل کمک به توضیح دهد که چرا بسیاری از مقامات دولتی شامل خانه عبادت در جمع آوری و توقیف آنها در جای خود قرار داده این بهار. برخی از مواجه آزادی مذهبی در پرونده های حقوقی به عنوان یک نتیجه اما دادگاه ها به طور کلی تایید سیاست هایی که تحت درمان کلیساها و بدتر از سکولار جمع آوری فضاهای.

“جماعت مذهبی نمی تواند به طور خاص برای بی اعتباری ویژه” گفت: Michael Morgan مدیر مرکز قانون و دین و سیاست عمومی در دانشگاه روچستر. اما در طول بحران بهداشت عمومی و مقامات لازم نیست به ترک آنها را به تنهایی.

در زمینه ماسک حکم بدان معناست که آن را قانونی برای شهرستان و یا مقامات دولتی به زور نمازگزاران به سایش پوشش صورت اگر آنها خواهان همان مردم در دیگر حوادث مشابه. مذهبی معافیت به سیاست نیست مورد نیاز توسط قانون Moreland گفت.

“من فکر می کنم دادگاه رفتن به ادامه حتی بسیاری از سال به این بیماری همه گیر به احترام به مقامات بهداشت عمومی تا زمانی که آنها را نمی بینید, انتخابی, اجرای,” او گفت:.

هنوز هم تهدید دعاوی به احتمال زیاد کمک می کند تا توضیح دهد که چرا برخی از ایالت ها و شهرهای معاف کلیساها از ماسک اجباری, Dys گفت. مقامات احتمالا می خواهید برای جلوگیری از مطبوعات بد و گسترده اعتراض ناشی از اوایل جنگ بیش از گردهمایی گروه ممنوعیت.

“آنها هنوز هم به شدت تشویق مردم به پوشیدن ماسک” اما جلوگیری از نیاز به آن, او گفت:.

واکنش

برخی از مردم با ایمان دیدن این رویکرد به عنوان خطرناک با این استدلال که امنیت عمومی باید بیشتر پتانسیل آزادی مذهبی و نگرانی است.

برای مثال ماسیمو Faggioli استاد مطالعات مذهبی در دانشگاه روچستر به تازگی در توئیتر خود نوشت که احترام به اعتقادات مذهبی گرفته شده است بیش از حد.

“استثنا ‘به دلایل مذهبی’ به اجباری ماسک در یکی از علائم جنون در این کشور است.”

با این حال بسیاری از رهبران مذهبی و قدردانی از اعتماد به تصمیم می گیرید چه بهترین برای جماعت Dys گفت. در کنیسه که آیا استفاده از میکروفن در روز سبت و کلیساها که ارائه همدلی و ماسک آن را سخت تر برای شنیدن و شرکت در خدمات.

“وجود دارد بسیاری از نهادهای مذهبی که نمی تواند رفتار خود را با یک ماسک بر روی” او گفت:.

این کشیش دیوید Fannin که منجر ناسائو خلیج کلیسای باپتیست در هوستون گفت: باپتیست پرس در ممکن است که یک ماسک دستور باعث می شود تقریبا به همان اندازه تنش به عنوان یک شیوع کروناویروس.

“ما مردم که فکر می کنم همه باید از ماسک زیرا آنها برخی از بیماری های خود ایمنی و یا چیزی و یا فقط احساس می کنم همه باید,” او گفت:. “و سپس ما باید دیگران که فکر می کنم این مسخره است که هر کسی که پوشیدن ماسک.”

تا زمانی که ما خروش در کلیسا مرتبط موارد آن را عاقلانه برای مقامات دولتی برای مقاومت در برابر تداخل با خانه عبادت Dys گفت. تا کنون وجود داشته اند و حدود 650 COVID-19 موارد مربوط به تجمعات مذهبی در ایالات متحده

“برخی وجود دارد در کشور ما که به دنبال تغییر سرزنش بر روی, مذهبی, مردم,” او گفت:. “اما 650 مجموع موارد از ماه مارس را برآورده نمی کند تعریف شیوع گسترده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>