باید اورنج کانتی مقامات بهداشتی گزارش coronavirus موارد توسط شهرستان ؟

اورنج کانتی ممکن است تغییر کند چه اطلاعات سهام آن با توجه به تایید coronavirus موارد اما به نظر می رسد بستگی دارد که چگونه شهر و مسئولان شهرستان حل و فصل یک بحث بیش از آن داده است که مناسب ترین برای انتشار.

چندین شهرستان سرپرستان خواسته اورنج کانتی مراقبت های بهداشتی با مقامات آژانس در سهشنبه, مارس 17 اگر آنها می تواند اضافه کردن که شهرستان یک مورد تایید شده رخ داده است به آمار در مورد تعداد.

“من مردم به من نگاه کرد و گفت: چرا نمی خواهد شما حداقل به ما بگویید کجا هستند؟'” سوم منطقه سرپرست همین واگنر گفت.

مراقبت های بهداشتی آژانس در حال حاضر وب سایت تقسیم coronavirus موارد توسط چگونه آنها به احتمال زیاد به دست آورد (مانند سفر و یا از کسی که در جامعه) و همچنین لیست جنسیت و رده سنی از مردم با موارد تایید شده.

مدیر آژانس ریچارد سانچز گفت: سرپرستان شهر داده ها می تواند اضافه شود اما اطلاعات دیگر ممکن است مجبور به در نظر گرفته شود وب سایت. بیمار قوانین حفظ حریم خصوصی معنی مقامات بهداشت نمی تواند آشکار بیش از حد بسیاری از جزئیات که ممکن است اجازه می دهد کسی به کشف یک بیمار هویت.

شهرستان مدیر عامل فرانک کیم در ابتدا گفت: او می خواهم مشورت با سانچز – چه کسی گفت که آژانس او در حال حاضر در حال کار بر روی کاربر پسند وب سایت بهبود – برای ایجاد تغییرات ناظران می خواستم. اما در روز پنج شنبه, کیم گفت: مقامات در چندین شهر در اعتراض به داشتن محل داده ها منتشر شد.

او کاهش یافته است به می گویند که شهرهای اما توصیف ماهیت مقامات نگرانی به عنوان ننگ است که می تواند رخ دهد اگر هر شهر دیدم یک خوشه از موارد.

“اگر COVID است که در شهرستان و جامعه نرخ انتقال می رویم تا پس از آن همه ما را به خطر بدون توجه به جایی که آنها در اورنج کانتی” کیم گفت.

روز یکشنبه اورنج کانتی حال 17 مورد تأیید; روز است که در مجموع افزایش یافته بود به 53 مورد ، مقامات بهداشت اشاره کرده اند که انتظار می رود این تعداد به ادامه افزایش به عنوان ظرفیت برای تست این ویروس گسترش می یابد.

به دنبال در سایر استان ها و شهرستانها وجود ندارد به نظر می رسد یک فرمت استاندارد است که برای آن داده ها در coronavirus (یا COVID-19 بیماری ناشی از ویروس) موارد ساخته شده است.

لس آنجلس سهام تعداد موارد تایید شده در هر شهر اما نه جنسیت یا سن براکت. San Diego County فرمت شبیه به اورنج کانتی, اما همچنین دارای یک ستون جداگانه برای آن موارد نه ساکنان شهرستان.

به عنوان روز پنج شهرستان ونتورا تنها های آنلاین است که آن را تا به حال 13 مورد تأیید و پادشاه شهرستان بشویید. تنها منتشر مجموع 562 موارد تایید شده – و همچنین افزایش از روز قبل و تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 بود که 56.

در مقابل شیکاگو وزارت صحت عامه قرار دادن اطلاعات دقیق ورق با یک نمودار نشان دادن رشد از موارد با گذشت زمان درصد موارد مثبت شکسته براکت سن و جنسيت مجموع موارد در شهر و ایالت متحده و جهان, چگونه, عفونت, به دست آورد, و درصد از افراد در بیمارستان بستری است.

در اورنج کانتی ارواین شهردار کریستینا شیا گفت: ساکنان درخواست شده است در مورد موارد در شهرستان خود را. دو نفر در ایروین به تازگی آزمایش مثبت برای coronavirus و یک آتش نشان است که درمان آنها در حال حاضر در انزوا او گفت:.

“من فکر می کنم نیاز است که اطلاعات” شیا گفت. “بسیاری از مردم نا امید. آن را می دهد آنها را بهتر درک.”

اما سانچز در روز سه شنبه هشدار داد که های آن شهرستانها را تایید کرده اند موارد می تواند به یک از امنیت کاذب به مردم در جوامع دیگر.

“منجر به عمومی کردن مسیر از” من من می تواند به جلوگیری از که بخشی از شهرستان و من OK,’ است که پیام ما می خواهیم به ارسال” سانچز گفت. “ما می خواهیم شما را امن در همه جا.”

کیم گفت: اورنج کانتی می توانید تغییرات را به طوری شهرستان داده است که بخشی از گزارش, اما او نمی خواهد با عجله به یک تصمیم.

“من می خواهم به طور شفاف,” او گفت:. “من در تلاش برای تعادل منافع تمام شهرستانها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im