باید تظاهرات بود ،

سالت لیک سیتی — بیش از یک ماه پس از جورج فلوید مرگ موجب هتک حرمت تظاهرات برای عدالت نژادی همچنان در سراسر کشور, مصرف بی شمار از اشکال از “مرگ-ins” که در آن مردم غیر روحانی رو به پایین بر روی زمین به سکوت راه پیمایی. دیگر تظاهرات باید به تصویب یک پر جنب و جوش تر تن و برخی از آنها تبدیل به رقص در خیابان.

لس آنجلس تایمز گزارش داد که یک اوکلند تظاهرات در ماه ژوئن شبیه یک “کلوپ شبانه” را به عنوان مردم در آنجا ماند و مهمانی به آهنگ ها از Kanye West و پیچ و خم تا نیمه شب. صحنه های مشابه گزارش شده در شهرستانها مانند Syracuse, New York, دیترویت, میشیگان و دنور, کلرادو, که در آن تظاهر کنندگان راه اندازی یک دکل تلفن همراه با top-of-the-line بلندگو.

برای افرادی مانند اشلند معادن سیاه DJ زندگی می کند که در شهر نیویورک افزایش مشارکت در تظاهرات عمومی معنی است. اما او احساس می کند که تن از تظاهرات مهم و دیدن چگونه برخی از افراد درمان آنها را مانند یک فرصت برای تفریح باعث می شود او ناراحت کننده است.

“فقط از دیدن مردم و بهره گیری از این واقعیت است که هر کس در سراسر جهان است که برخلاف اجتماعی فاصله دستورالعمل به گرد هم می آیند به ایستادگی در برابر دولت-تحریم قتل و پس از آن پرتاب احزاب ظاهرا به همین علت آن را فقط احساس بی احترامی به مردم که زندگی می کند گرفته شد و به خانواده خود گفت:” معادن.

در زمانی که وجود دارد این است که افزایش مشارکت در تظاهرات بسیاری بدانم اگر وجود دارد یک راه درست برای شرکت. بنیانگذار Black Lives Matter, یوتا, لکس اسکات گفت که برای برخی از مردم به ویژه کسانی که از نسل جوان معترض تبدیل به مد روز.

یک فرد ممکن است صرف زمان قبل از اعتراض حلق آویز کردن با دوستان و نشانه های مختصر و مفید با اظهارات چیدن ساز و برگ است که نگاه سرد زمانی که آنها ارسال تصاویر روز بعد از آن Instagram. سپس آنها را نشان می دهد وجود دارد, موسیقی و شعار و آنها را به یک زمان خوب است. اما می توانید در اعتراض به عنوان یک تفریح و سرگرمی منجر به تغییر واقعی?

با توجه به اسکات تظاهرات تنها باید سازمان یافته به عنوان آخرین چاره هنگامی که مقامات شکست خورده اند برای پاسخ به خواسته های خاص ابلاغ برای اولین بار از طریق کانال های رسمی. او bemoans این واقعیت است که Instagram اثرگذارندهها استفاده کرده اند تظاهرات به عنوان پس زمینه برای عکس. حساب توییتر @influencersinthewild ارسال تعدادی از نمونه های از جمله یک ویدیو از روسیه تاثیر گذار کریس Schatzel با پوشیدن لباس سیاه و نما در جلو از یک دوربین با زندگی مهم ثبت نام. در یک تظاهرات در شهر سالت لیک چند هفته پیش اسکات شاهد یک زن فروش کالا مانند کیف پول keychains کلاه و فنجان.

“این احساس اشتباه, این احساس, کثیف,” اسکات گفت.

“ما فقط اعتراض به, اعتراض” اسکات اضافه شده است. “من اعتراض کردند و آن را سرگرم کننده نیست برای من. این تفریح و سرگرمی نیست برای من. من تا بیمار از اعتراض. ما نباید به اعتراض.”

که گفت:, Scott گفت: او دوست دارد به آن لذت ببرید در تظاهرات و حوادث سازمان یافته است که شامل موسیقی و درام است.

تادئوس مایل بوستون مبتنی بر عکاس و مدیر خدمات اجتماعی در MassHousing موافق است که اعتراض ندارد به خسته کننده می توان آن شاد.

“من مؤمن بزرگ که شادی بخش عمده ای از انعطافپذیری ما” گفت: مایل, که سیاه و سفید است. “اگر ما اجازه تظاهرات و چه در حال حاضر به دور از شادی ما پس از آن ما در حال رفتن به یک زمان سخت ترین حرکت رو به جلو برای رسیدگی به این مسائل است که وجود دارد.”

“نژادپرستی سیستماتیک چیزی است که شما می توانید خلاص شدن از شر فقط از طریق خشم” مایل اضافه شده است.

مبارزه نه یک حزب

مانند اسکات و معادن گفت: او خسته است از اعتراض. معادن است که 37 گفته شده است حضور در تظاهرات علیه جنگ و در حمایت از محیط زیست, اقلیت مهاجر و باعث می شود از آنجا که او یک نوجوان بود.

“به طور کلی در تظاهرات ها سرگرم کننده نیست. آنها به نحوی مساوی خسته کننده و وحشتناک بود و خیلی خسته کننده, اما شما همچنین ممکن است می میرند و یا دریافت گاز کشته و یا دستگیر شدند” معادن گفت. “این کار است. این بخشی از مبارزه است. آن را نه یک حزب.”

در حالی که معادن نمی خواهید به مردم بگویید که چگونه آنها می تواند و نمی تواند بالا بردن صدای خود را در برابر بی عدالتی و او شخصا کاهش یافته و دعوت به انجام به عنوان یک DJ در تظاهرات در گذشته است.

“من 100 ٪ اطمینان حاصل کنید که هر کس درگیر در هر یک از این حوادث قلب در جای مناسب اما من فقط احساس مانند تن از کوبیدن DJ-مجموعه ای هیچ جایی در میان جان جامعه برای تغییر” گفت: معادن. “من فکر می کنم جاذبه وضعیت اعتراض باید در انعکاس تظاهرات.”

اسکات آن را “اعتراض گردشگری” هنگامی که مردم نشان می دهد تا به یک تظاهرات برای تفریح و یا به شاهد منظره از آن بدون اینکه سرمایه گذاری در این مسائل در سطح شخصی.

“ما شاهد بسیاری از ارابه موسیقی مردم و افرادی که در حال درمان این حرکت به عنوان اگر آن را مرسوم و اگر تظاهرات هستند” گفت: Scott. او گفت که او فکر می کند تظاهرات در شهر سالت لیک شده است به خوبی سازمان یافته و هدف گرا.

“اکثر مردم خارج وجود دارد معترض واقعا می خواهید به تغییر فرهنگ ملت آنها واقعا می خواهید برای مبارزه با خشونت پلیس و آنها نیات خوب است.”

شادی در جنبش های اجتماعی

موسیقی سرگرم کننده و تئاتری شده اند بخشی از تظاهرات به عنوان دور برگشت به عنوان آنها ثبت شده است به گفته David S. مایر استاد جامعه شناسی در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین که مورد مطالعه جنبش های اجتماعی. او گفت: هیچ توافقی در مورد آنچه به منزله یک اعتراض. کلمه خود را ممکن است مبادله می شود با تظاهرات ماه مارس تظاهرات یا شورش.

شرکت کنندگان در حزب چای بوستون عینک لباس. باب دیلن انجام شده در سال 1963 مارس در واشنگتن برای شغل و آزادی است. ضد جنگ بین المللی جوانان حزب و یا “Yippies” استفاده طنز به نگه داشتن مردم مشغول نامزدی یک خوک برای رئیس جمهور خارج از 1968 دموکراتیک ملی کنوانسیون. پس از تولد, عکاسی, افرادی استفاده کرده اند, نشانه هایی در اعتراض به گرفتن توجه و پیام های خود را.

“موسیقی خیس برخی از عمده حرکات در تاریخ ایالات متحده از جمله حقوق مدنی و زايمان گفت:” مایر. “که همیشه در مورد همبستگی و سرگرمی — حتی سرگرم کننده است.”

به جای اینکه بیهوده و بیمعنی و سرگرمی است که راه را برای تولید توجه از تماشاگران و حفظ تعهد از افرادی که به نوبه خود برای یک اعتراض مایر گفت.

کوین Favreau, یک, Salt Lake City, resident که با این نسخهها کار به عنوان یک هماهنگ کننده برنامه در سالت لیک کانتی بوده است شرکت در تظاهرات برای بیش از یک دهه است. اما او گفت: او رفت و به در ژوئن 20 بود که بر خلاف هر گونه دیگر است. زمانی که این گروه در راهپیمایی آنها گوش دادن به آهنگ ها توسط هنرمندان مانند “هی تو!” توسط OutKast. زمانی که آنها متوقف شده در مقابل دفتر دادستان منطقه شروع كردند به رقص و انجام الکتریکی اسلاید.

“این احساس قدرتمند!” گفت: فاورو که سفید است. “من اجازه داده شد برای شاد بودن در مورد تلاش برای ایجاد یک تفاوت morose نه سودا.”

در حالی که این رویداد شخصا موثر برای او فاورو هنوز احساسات متناقضی در مورد آن.

“به عنوان عجیب و غریب آن را به عنوان من هنوز هم احساس می کنید پشیمان است که من از آن لذت می برد” فاورو گفت. “این خیلی پیچیده است. من نمی دانم. چقدر وقتی که من خندان بود و من واقعا تأمل در خشونت اعضای جامعه ما تجربه شده است?”

مایل نیز با حضور در تظاهرات بودند که خوش بین و سرگرم کننده, شامل موسیقی, دکلمه شعر و دعا است.

“برخی از کسانی که در حال شگفت انگیز ترین تظاهرات در من دیده ام” گفت: مایل است. “مردم شده اند قادر به بیرون آمدن با کاری متفاوت و با روح.”

اما مایلز گفت: این مهم برای مردم را به انجام مشق شب خود را به درک زمینه های تاریخی از تبعیض نژادی و عمیق درد همراه است که آن را قبل از آنها نشان می دهد تا به چنین رویدادی است. او دیده است مردم در تظاهرات که به نظر نمی آید مانند آنها وجود دارد برای دلایل درست است که او گفت: خوب است گفت: به عنوان طولانی به عنوان آنها قلب باز و مایل به یادگیری.

“من باور نمی کنم تنها احساسات جوانان ما نیاز به دیدن نمایش از ما خشم است. جوان مردم را دچار آسیب های روانی شده به اندازه کافی. اگر ماه مارس تنها مورد خشم من نمی دانم چگونه است که آدرس یک معنای وسیع تر از هدف گفت:” مایل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>