نباید نمایندگان منتخب ما در این کار ارائه خدمات ضروری?

در میان COVID-19 pandemic یک careening اشتباه رئیس جمهور است fibbing, آور, شکستن قوانین و نادرست پول است. به عنوان اثر دومینو از این بحران مانت عمومی خواسته است: “در جایی که کنگره?” ما سناتورها و نمایندگان شده اند در خانه از مارس 20 و نخواهد بود تا زمانی که ممکن است 4 نه در داخل کنگره. شرم آور!

کجا هستند ضروری 535 قانونگذاران? پشت در خانه نادیده گرفتن وظایف خود را.

بدتر, برخی از قانونگذاران می خواهند از راه دور کنگره به طوری که آنها می تواند باقی می ماند AWOL و تظاهر به مقابله با بسیاری از بحرانها از راه دور.

چرا ؟ ترس از همه گیر? فرار rollcall مسئولیت ؟ مهم نیست که کنگره می تواند به دنبال تمام دستورالعمل CDC و بیشتر برای حفاظت شخصی. مهم نیست که میلیون ها نفر از کارگران ضروری—برخی از چند بلوک از کنگره شجاعانه رفتن به محل کار خود را به انجام وظایف مهم. بهداشت و درمان حمل و نقل, مواد غذایی, پلیس, نگهداری و بهداشت کارگران در بسیاری از شاخه های اجرایی کارمندان و دیگران صادقانه در کار است.

کنگره باید کار سخت تر از همیشه—6 روز در هفته نه آن معمول 2.5 روز. کنگره باید نظارت صرف تریلیون ها دلار آن تایید شده برای بازیابی و بهبود عبور نجات قانون قرار می دهد که مردم برای اولین بار. کنگره نیز باید پیش بینی و پیشگیری از زشت حرص و آز تجاری لابی که cravenly فشار بیشتر جالب برای چربی گربه بزرگ-کسب و کار مشتریان است. شیطان در جزئیات و در چاپ خوب از جدید و صورتحساب های آینده. کلاهبرداری درآوردن ضایعات و فساد در حال انفجار در حال حاضر در یک شرکت crimewave در حالی که رئیس جمهور می کشد فدرال پلیس خود را ضربه.

سیزده میلیون نفر را از دست خواهد داد بیمه خود را بین آوریل و ژوئیه این سال است. بیش از 25 درصد بیکاری آوردن ناگفته ترس و وحشت و محرومیت به میلیون ها نفر از خانواده ها است. کجا هستند ضروری 535 قانونگذاران? پشت در خانه نادیده گرفتن وظایف خود را.

کسب و کارهای کوچک و مزارع خانوادگی فاقد ذخایر سیاسی و امتیازات کسب و کار بزرگ به طور ناگهانی دچار مرگبار سقوط آزاد در فروش با آهسته ورود موقت فدرال کمک. بسیاری را تباهی و ورشکستگی. طول عمر از کار شکست.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق کرده است که سازمان حفاظت محیط زیست برای جلوگیری از اجرای نقض ممنوع آلودگی قوانین. مغلوب ساختن پیشی جستن FDA اعلام کرد که آن را تعلیق بازرسی خارجی گیاه صادرکنندگان مواد غذایی و مواد مخدر به ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور است و حتی تهدید وجود ما ادارات پست.

که در آن کنگره? این سالن ها و کمیته اتاق خالی هستند!

کسب و کارهای کوچک و مزارع خانوادگی فاقد ذخایر سیاسی و امتیازات کسب و کار بزرگ به طور ناگهانی دچار مرگبار سقوط آزاد در فروش با آهسته ورود موقت فدرال کمک.

با دانستن قصد جنایی این Trumpsters در حال اجرا از زندگی و سلامت صرفه جویی در سازمان های فدرال به زمین. تحت مغلوب ساختن پیشی جستن را عروسک خیمه شب بازی Andrew Wheeler سازمان حفاظت محیط زیست تبدیل شده است آلودگی های زیست محیطی سازمان. OSHA شده است وارونه. مغلوب ساختن پیشی جستن است و حتی تضعیف خانه سالمندان مقررات ایمنی در بیماری همه گیر. دانشمندان و سایر کارمندان دولت هستند که محدود و یا تحت فشار قرار دادند.

که در آن است که کنگره? آن است که به دنبال چگونه آن را می توانید با فشار دکمه قانون اساسی وظایف از perches بازگشت به خانه. می توانید کنگره واقعا بر این باورند که آن را می تواند اجرا شود ما نماینده مجلس ملی از خانه ؟ وجود دارد هیچ جایگزینی برای اعضای برگزاری کنگره در زمان واقعی در پایتخت کشور است. ماده 1 بخش 7 قانون اساسی نیاز به یک حد نصاب برای انجام کنگره قانونگذاری. کامل مجلس سنا رای دادند در فرد در ماه مارس به تصویب 2.2 تریلیون دلار امداد/نجات بسته است.

در حال حاضر کنگره موافق دیگر بزرگ کمک قانون مورد نیاز است. آن را به قبل از کار سخت, بهترین ایده ها, جلسات عمومی, تنگ, تهیه پیش نویس و شدید شور و مشورت در طول روز طولانی است.

تا کنون سخنران نانسی پلوسی که در کار است مقاومت در برابر کنترل از راه دور رای گیری. جمهوریخواه میچ مک کانل رهبر گفت که او موافق است اما او به رهبری پرواز از کنگره به کنتاکی یک ماه پیش.

بسیاری از این pampered سیاستمداران و راحت در خانه خود را امن gerrymandered مناطق رسم خود را به طور منظم حقوق و مزایای در حالی که تماشای و یا خواندن داستان شجاع کارگران خطر جان خود را روزانه برای pittances خواهد شد در تاریخ به عنوان بزدل. مورخان نمی خواهد آنها را با مهربانی رفتار.

در ضمن این به اصطلاح نگهبان ما بسیار مهم قانون اساسی تفکیک قوا داشتن مسخره تصویری جلسه به سعی کنید برای نشان دادن کنگره می توانید آنلاین. این است غیرقابل دفاع است که ما باید یک قانون اساسی-شکستن پادشاهی جمهور که می گوید: “من یک مقاله 2 جایی که من حق را به انجام آنچه من می خواهم به عنوان رئیس جمهور.”

حاکمیت مردم—را خود سناتورها و نمایندگان که فرار کرده اند واشنگتن و در حال بازگشت به خانه های گالوانیزه قطعه ای از ذهن خود را. فقط انتخاب کنید تا به تلفن و شماره گیری خود را عضو یا کنگره (202-224-3141) و نیازهای خود را شناخته شده است. آنها یادآوری می کنند که اگر آنها نمی بازگشت به کار شما به یاد داشته باشید در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im