کوچک وال استریت به تضمین شغل خوب

همه گیر و تاکنون نزدیک به 15 میلیون دلار آمریکا شغل. در ضمن بالا پرواز مالی معامله گران در حال ساخت یک قتل خاموش نوسانات بازار ناشی از بحران است. یک خانه جدید لایحه مالیات وال استریت ثروت های بادآورده برای تضمین شغل خوب برای مردم در مناطق داراي نرخ بالای بیکاری.

نیروی کار و ارتقاء دسترسی به عمل خواهد اطمینان از اشتغال در مشاغل که پرداخت حداقل 15 دلار در هر ساعت با منافع و آدرس محلی مانند مراقبت از کودکان eldercare و زیرساخت ها است. دموکراتیک نمایندگان بانی واتسون کلمن و Ilhan عمر هستند این لایحه را منجر حامیان مالی.

“مالیات بر معاملات مالی را به طور قابل توجهی کاهش تجارت با فرکانس بالا است که هیچ ارزش اقتصادی تخلیه سود از سرمایه گذاران سنتی و مزایای تنها ثروتمند.”

در سال 2018 واتسون کلمن پیوست با سناتور کوری بوکر به معرفی اولین مشاغل فدرال تضمین لایحه. پیشنهاد جدید متفاوت از مدل اصلی در دو جهات مهم است.

برای اولین بار در حالی که تا سال 2018 لایحه با هدف ایجاد پایلوت برنامه در بیش از 15 جوامع و مناطق لایحه جدید گسترش دامنه برای پاسخ به مقیاس زمان بحران اقتصادی است. آن را فراهم می کند ایجاد شغل کمک های مالی به دولت ها و محلات که در آن نرخ بیکاری بالاتر از 10 درصد یا 100 درصد از نرخ بیکاری در کشور.

هر فرد بالغ در این سخت-آمار مناطق خواهد این فرصت را به یک کار چیزی اریکا لبخند, مدیر اجرایی برای مشاغل با عدالت می بیند به عنوان یک راه برای کاهش بیش از حد قدرت شرکت های برگزاری بیش از کارکنان خود را.

“کار افرادی که ایستادن به کارفرمایان شرکت ها و اخراج به عنوان یک نتیجه در صورت از دست دادن درآمد و از دست دادن مسکن از دست دادن مراقبت های پزشکی و عدم امنیت غذایی” لبخند گفت: در آزادی مطبوعات. “نیروی کار و ارتقاء دسترسی عمل باعث کندی تهدید شلیک و اجازه می دهد تا کار مردم به تقاضا نقش مهمی را در سیستم اقتصادی ما.”

لبخند همچنین اشاره کرد که مردم و جوامع دیگر رنگ شده اند که بیشتر متاثر از دوقلو بیماری های همه گیر خواهد سود بیشتر از این لایحه. گزارش اخیر موسسه مطالعات سیاست و جامعه ملی سرمایه گذاری مجدد ائتلاف ذکر شده مشاغل فدرال تضمین به عنوان یکی از هشت راه حل های به نژادی ثروت تقسیم شده است. در جولای 2, Black نرخ بیکاری 15.4 درصد در مقایسه با 12.4 درصد برای سفید پوستان است.

دوم تفاوت در لایحه جدید بیش 2018 مدل است که آن را شامل یک مکانیزم برای پوشش هزینه شغل برنامه. در حالی که نمایندگان مجلس نباید به بحران پاسخ عمل تا زمانی که آنها می توانید پرداخت برای هر سکه از هزینه های این خاص “برای پرداخت” ارزش پیگیری زیرا این امر دارای مزایای متعدد.

این پیشنهاد را به اعمال مالیات از 0.1 درصد در هر معامله سهام مشتقات و دیگر ابزارهای مالی. این دفتر بودجه کنگره تخمین می زند که چنین مالیاتی می تواند تولید $777 میلیارد بیش از 10 سال است.

از آنجا که مالیات اعمال می شود به هر وال استریت تجارت با فرکانس بالا معامله گران که تلنگر سهام در هر ثانیه و یا حتی میلی ثانیه خواهد پرداخت بخش عمده ای از مالیات. برای بازنشستگی دارندگان عادی با نرخ گردش مالی در پرتفوی خود را با هزینه بسیار ناچیز خواهد بود.

با بالا بردن نوسانات بازار این بحران افزایش سود برای معامله گران که با استفاده از فن آوری های پیشرفته به بازار حرکات و سرمایه گذاری بر روی آنها را قبل از سنتی سرمایه گذاران. همانطور که وال استریت ژورنال آن را توضیح می دهد, “فرکانس بالا معامله گران که به طور معمول استقرار الگوریتم های پیچیده و قدرتمند کامپیوتر به حرکت در داخل و خارج از بازارهای در رعد و برق سرعت تمایل به انجام این کار به خوبی زمانی که بازار در حال فرار هستند.” سطوح بالایی از نوسانات بازار ادامه انتظار می رود در طول سال 2020 است.

مالیات بر معاملات مالی را به طور قابل توجهی کاهش تجارت با فرکانس بالا است که هیچ ارزش اقتصادی تخلیه سود از سرمایه گذاران سنتی و مزایای تنها ثروتمند.

سوزان هارلی معاون مدیر عمومی شهروند کنگره سازمان دیده بان لشکر تحسین از شمول مالیات به دست آورد که حمایت بیش از سال گذشته از دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و سابق وزیر خزانه داری رابرت روبین.

“با اجرای وال استریت مالیات بر نیروی کار و ارتقاء دسترسی و عمل هر دو را فراهم می کند تمرکز بر عدالت و توزیع مالیات مسئولیت در حالی که پیشرفت واقعی در جاده ها به امداد برای خانواده ها در امریکا با فراهم کردن یک شغل برای کسانی که به آن نیاز دارید” هارلی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de